IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th July 2016, 18:28
Nikol2000 Nikol2000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 1
По подразбиране Моето семейство

Здравейте, след като го изчетете сигурно ще си помислите, че няма как да съществува такова семейство, сигурно и аз ще си помисля така, ако не съм го видяла с очите си. Преди се ядосвах, плачех, но вече ми е все едно честно казано. Значи ето каква е историята: Наще са били сравнително млади, когато съм се родила, майка ми на 21, а баща ми на 22, вече са на 38 и 39. Когато бях на 13 се разведоха, макар че бяха доста щастливи заедно, поне от това, което помня. Всичко се промени последните 1,2 год. преди да се разведат, започнаха да се карат адски често и т.н. Мислих че просто не се разбират вече, докато не разбрах че майка ми си има любовник и то мн. случайно, това беше горе доло 1 год. преди развода им, подозирам, че поне от още 1 преди това го е имала. Нищо не казах на баща ми, а мисля че и до ден днешен не знае, може да е подозирал, но тя не си призна. Аз останах да живея при нея, въпреки всичко се разбирах мн. повече с нея, отколкото с баща ми. След около 5,6 месеца тя ме запозна с този мъж и ми каза че се виждат от скоро, мн. смешно ми беше станало, после след около още толкова той заживя с нас. През това време баща ми също си намери приятелка и се ожениха по-късно. В момента имат 2 дъщери на 4 и 2 год. Майка ми също роди от този и си имам братче на почти 2 годинки и в момента също е бременна в 3 месец мисля вече. Та дотук историята е малко странно, но в рамките на нормалното нали, доста такива семейства има. И сега идва най-ненормалното нещо, преди 2 седмици една приятелка ми каза че видяла майка ми и баща ми заедно в едно кафе. Аз малко се учудих и реших да попитам майка ми ей така небрежно, дали се е виждала с татко скоро, а тя каза не...пфф почнах да си мисля някви гадни неща, но първото ест. беше че приятелката ми се е припознала. Решихме с приятеля ми да я проследим няколко пъти, когато излиза по-подозрително така, не на работа. Първия път каза че отива с леля в мола и наистина беше така, онзи ден обаче каза че отива с една приятелка да пият кафе, проследихме я пак и кво, беше с баща ми на кафе...Изчакахме ме ги и след кафето отидоха на един хотел в близост, направо не можах да повярвам на очите си, два дена после бях като отнесена. Но сега вече ми е смешно да ви кажа, тва е ненормална работа във филмите не съм го виждала даже. Дори си мислих да не е детето от баща ми, но не вятвам предполагам , че се пазят все пак, а и с нейния редовно ги чувам да.... Така че може би си е от него, но мисля пак да не казвам на никой нищо, просто не знам... големи хора са все пак, с акъл в главата, да правят каквото искат, до 1 година и без това мисля да се изнеса с приятеля ми, а и да се случи нещо между нас, сама ще го направя... Та това е моето семейство! Какво ще кажете по въпроса ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th July 2016, 15:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ами ще ти кажа, че се радвам (и учудвам - радостно пак), че ти разсъждаваш много по-зряло от майка си. Но не осъждай хората - по принцип. И никога не казвай "никога", защото не знаеш какво ще ти поднесе живота.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Моетосемейство
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:11.