IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #9  
Стар 26th November 2011, 17:55
FaerY FaerY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета. От известно време чета форума, защото ми предстои операция за увеличаване на бюста, но до сега никога не съм се включвала в дискусиите. Сега обаче реших да го направя точно защото операцията, която ми предстои ще е при д-р Людмил Пеев. Операцията ми е на 01.12, след няколко дни. В същата тази клиника в с. Доганово. Бях 2 пъти на консултация при д-р Пеев. Беше много внимателен и отзивчив. Отговори на всичките ми въпроси, даде ми визитка с личен телефон и ми каза, че е нормално от тук до операцията да ми изникнат още един куп такива и да не се притеснявам да му звънна по всяко време за да питам каквото и да е. Не мога да изкажа още лично мнение за него. Търсих доста в нета и попаднах тук там на няколко коментара за него и бгмама форума има няколко отзиви, не са много, но няма и отрицателни. Искам просто да съобщя, че аз ще се подложа на операция при него. Стискайте ми палци, а след 01.12, живот и здраве всичко да мине наред ще ви разкажа как е минало и какви са резултатите и моите лични отзиви и впечатления спрямо него и клиниката. Надявам се с това да мога да помогна на други момичета, които търсят малко повече информация за него. Забравих да споделя, че освен мен и моя приятелка ще се оперира при него, двете с нея заедно бяхме на консултации и помолихме операциите ни да са в един и същи ден, за да се подкрепяме взаимно . Той каза че няма проблем и избрахме дата така че да е свободна за нас двете. Ще мога после да ви кажа как е минало и при нея понеже ще сме заедно.

Последно редактирано от FaerY : 26th November 2011 на 17:59
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:25.