IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 12th May 2015, 14:20
milletti milletti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spetrova Виж мнението
извинявайте и аз искам снимки асо може, аз ходих при Георгиев и Пеев на консултация , освен куб. е важен и размера на силикона имат си ширина и т. н. че двуомя се между 420 и 475 ментор като се има на впредвид че и аз също си имам просто малката ми ги съсипа от сукане и също искам малко по голям бюст !Може ли снимки от Milleti ,твоите нали са 475 , ако може де , s_r.cvetkova@abv.bg !При кой лекар си била !
Пуснах снимка. Бях при д-р Пеев, нямам забележки! При Георгиев беше сестра ми, преди десетина години. Не е моят лекар по ред причини. Индивидуално е, ще усетиш кой е твоят човек. Около мен всички са тунинговани и черпя вода от извора. За мен Пеев е изключилно прецизен, мил и внимателен лекар. Обикновено припадам, само като видя игла и лекар. При него се чувствах мега спокойна, което ме накара и да го избера. За да решиш, трябва лична консултация с лекарите, на които си се спряла. Ако сериозно се двоумиш, де.
Отговори с цитат
  #512  
Стар 14th May 2015, 15:56
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milletti Виж мнението
Пуснах снимка. Бях при д-р Пеев, нямам забележки! При Георгиев беше сестра ми, преди десетина години. Не е моят лекар по ред причини. Индивидуално е, ще усетиш кой е твоят човек. Около мен всички са тунинговани и черпя вода от извора. За мен Пеев е изключилно прецизен, мил и внимателен лекар. Обикновено припадам, само като видя игла и лекар. При него се чувствах мега спокойна, което ме накара и да го избера. За да решиш, трябва лична консултация с лекарите, на които си се спряла. Ако сериозно се двоумиш, де.
И аз очаквам да видя резултатите от д-р Пеев. plasticlady@abv.bg
Отговори с цитат
  #513  
Стар 16th May 2015, 16:14
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте мили дами! Включвам се в темата защото дойде време и аз да се тунинговам След две деца ... няма да влизам в подробности на какво ми приличат гърдите Започнах да се информирам от няколко дни, но то това било голяма наука. Днес вече се регистрирах и ще ви следя редовно. От всички мнения май се спирам на д-р Пеев и скоро трябва да си запиша час за консултация. Прочетох и за някакви ваучери ... ще се информирам допълнително. Ще ви помоля, ако не ви представлява трудност, да ми изпратите снимки на krisi__88@abv.bg. Висока съм 170 см и по принцип съм 57-58 кг (но все още не съм върнала килограмите от второто раждане). Остават ми още 7-8 кг, а тогава гърдите ми ще бъдат още по-брутални. Ще ви помоля да ми кажете каква е цената на тази процедура по принцип, защото нещо не успях да открия цени в сайта на клиниката. И един последен, но важен за мен въпрос - бебка е на почти 3 месеца, съответно вдигането и носенето на ръце е неизбежно, та въпросът ми е колко време след операцията може да се вдига тежко и да се извършват нормалните движения (ясно ми е че за всяка жена е индивидуално, но да се ориентирам поне малко). Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #514  
Стар 17th May 2015, 08:01
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KristinaKG Виж мнението
Здравейте мили дами! Включвам се в темата защото дойде време и аз да се тунинговам След две деца ... няма да влизам в подробности на какво ми приличат гърдите Започнах да се информирам от няколко дни, но то това било голяма наука. Днес вече се регистрирах и ще ви следя редовно. От всички мнения май се спирам на д-р Пеев и скоро трябва да си запиша час за консултация. Прочетох и за някакви ваучери ... ще се информирам допълнително. Ще ви помоля, ако не ви представлява трудност, да ми изпратите снимки на krisi__88@abv.bg. Висока съм 170 см и по принцип съм 57-58 кг (но все още не съм върнала килограмите от второто раждане). Остават ми още 7-8 кг, а тогава гърдите ми ще бъдат още по-брутални. Ще ви помоля да ми кажете каква е цената на тази процедура по принцип, защото нещо не успях да открия цени в сайта на клиниката. И един последен, но важен за мен въпрос - бебка е на почти 3 месеца, съответно вдигането и носенето на ръце е неизбежно, та въпросът ми е колко време след операцията може да се вдига тежко и да се извършват нормалните движения (ясно ми е че за всяка жена е индивидуално, но да се ориентирам поне малко). Благодаря ви предварително
Писах ти!!!
Отговори с цитат
  #515  
Стар 17th May 2015, 08:41
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KristinaKG Виж мнението
Здравейте мили дами! Включвам се в темата защото дойде време и аз да се тунинговам След две деца ...
Кристина, кърмила ли си бебочето, което е на 3 месеца? Питам, защото ако си кърмила обикновено препоръчват да минат 6 месеца от спирането на кърменето. Иначе - успех!
Отговори с цитат
  #516  
Стар 17th May 2015, 13:13
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Кърмих я 1 месец и кърмата спря сама. Предполагам че ще минат 6 месеца, защото няма кой да ми помага в грижите за децата. Баткото е на 1 г и 10 м., а малката на почти 3 месеца. Операцията задължително ще бъде през зимата, защото съпругът ми работи в сферата на земеделието и тогава ще може да си вземе поне 2 седмици отпуска за да гледа децата, защото явно след операцията няма да мога да се справям сама.
Отговори с цитат
  #517  
Стар 17th May 2015, 15:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Е, тогава нямаш грижи.
Отговори с цитат
  #518  
Стар 18th May 2015, 13:57
rnspe rnspe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 9
По подразбиране

В петък на 15.05. беше моята операция. Вече съм депресирана и започнах да се чудя дали беше необходимо да се подлагам на това мъчение.
Отговори с цитат
  #519  
Стар 18th May 2015, 14:41
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rnspe Виж мнението
В петък на 15.05. беше моята операция. Вече съм депресирана и започнах да се чудя дали беше необходимо да се подлагам на това мъчение.
И мен ме беше треснала ужасна депресия. Не знам защо... Може би, защото се чувствах неподвижна, подута, тромава и откровено грозна. Със свършването на дискомфорта и като почнах да излизам навън да се разсейвам, да си купувам нови дрехи и т.н свърши и депресията. Ще мине и ще бъдеш много щастлива от това "преживяване"
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #520  
Стар 18th May 2015, 15:55
rnspe rnspe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Дано да е така , че не издържам с тия камъни . При всяко мое двежение се втвърдяват. Лявата ми ръка е изтръпнала от деня на операцията до сега .Докога така
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:09.