IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Бременност и майчинство


Виж резултатите на анкетата: ЗА или ПРОТИВ аборта?
ЗА 141 73,82%
ПРОТИВ 50 26,18%
Гласували: 191. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 6th June 2007, 11:53
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране

Здравейте, вече надявам се съм ОК. Както и преди писах - след аборта (непосредствено) имах съвсем малко кървене в първите 2-3 часа (не беше менструална кръв). Два дни след това не ми тече нищо и чак в неделя ми се появи едно кафеникаво течение, крайно оскъдно, което продължава и сега. Но определено не прилича на истински цикъл. Тъй като контролата при доктора ми е чак на 12-ти искам да ви попитам, на някоя случвало ли й се няколко дни след аборт да получи кафеникаво кръвотечение (при мен имаше всички признаци на цикъл - пъпки, раздразнителност, ходут корем, пребледняване...)? Доктора ми каза, че ще кървя веднага след аборта, това ще продължи няколко дни и след 30 дни да си чакам реалния цикъл. Предполагам, че е строго индивидуално.
А сега не ми се смейте, но тъй като аз съм собственичка на много фобии, ето и последната - тъй като докторите на Щерев са фенове на бебетата и противници на аборта, се чудя дали наистина са ми го махнали или само са ме упоили и са симулирали аборт.
Това беше в кръга на шегата. Иначе в клиниката са страшно мили. Не само доктора ми, но и целия персонал - гледаха ме като ВИП персона - самостоятелна стая, 3 акушерки се грижиха за мен, анестезиологът беше голям майтапчия - докато ме упояваше си умирах от смях. Веднага след операцията ме попита какво съм сънувала, а аз отговорих "новата колекция дънки на Кавали" и всички изпаднаха в луд хилеж. Дано доброто обгрижване да доведе и до добър следоперативен резултат.
Още веднъж мерси за разбирането и подкрепата на всички съфорумки и особено на верита, апоклистика и малвина, както и на лимони-джони!!!
__________________
fitnessbaby
Отговори с цитат
  #52  
Стар 6th June 2007, 11:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Нормално е това кафеникаво течение, не се шашкай, на мен дори и първия ми цикъл след това беше такъв и много се бях притеснила, ама се оказа, че няма причина
Отговори с цитат
  #53  
Стар 6th June 2007, 12:05
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Legally Blonde, радвам се, че всичко е минало добре!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 6th June 2007, 18:51
lefterova lefterova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Rousse
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до lefterova
По подразбиране

кратко, точно и ясно - ЗА
Отговори с цитат
  #55  
Стар 6th June 2007, 19:05
Martha Martha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

И аз съм определено ЗА... а междудругото вече се прави с вакум ако не е напреднало положението...
Отговори с цитат
  #56  
Стар 11th June 2007, 21:43
pocahontas pocahontas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до pocahontas
По подразбиране

Ами.....ЗА!
Аз също съм го преживяла и то след като родих сина си.
Не мога да кажа, че не съжалявам, но по-добре така отколкото да не мога да осигуря на децата се нормални услвия на живот. С мизерното майчинство и детски надбавки, докъде?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 13th June 2007, 11:32
ANTIGONA ANTIGONA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 24
По подразбиране

ЗА!!![/u]
__________________
Понасяй с достойнство онова,което не можеш да промениш! Сенека
Отговори с цитат
  #58  
Стар 22nd June 2007, 15:14
Аватара на MISTIKA
MISTIKA MISTIKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Това е най-ужасното нещо,което съм правила в живота си и за което винаги ще съжалявам....Но имам още 2 деца и нямаше как да се грижа и за 3-то....Излиза,че съм ЗА ли?... ... ... ... ...
Относно душата-знам,че връзката между нероденото дете и БОГ,космоса, се създава в 5-ия месец....Но според мен,за всяко дете е предопределена душа,още преди да се роди,така,както е предопределено на родителите му да имат деца,или не.
Много е сложно наистина,но съм убедена,че не трябва да го допускаме.
__________________
Правя каквото искам, пък да става каквото ще.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 21st July 2007, 08:38
jova jova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Барселона
Мнения: 22
По подразбиране

Аз съм "Против" раждането на нежелано дете и "Против" отнемането правото ни на избор "За" аборта...
Ама дано на никой никога не се налага да стои пред дилемата...

П.П. Аз мислех че обикновенно мъжете са тези, които викат махни го, а жените се тръшкат да си го запазят
Отговори с цитат
  #60  
Стар 21st October 2007, 19:47
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Аз съм- ЗА
Въпреки,че си имам сериозен приятел от 2год. Скоро ми се наложи да направя аборт , на никото не го пожелавам.Но най- важното е да си подготвен и да искаш много детенцето дето ще ти се роди.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АБОРТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:17.