IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #6071  
Стар 17th September 2012, 12:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А какво ти беше положението преди мамопластиката? Само това, че изглеждат малки ли те притеснява или има и друго?
  #6072  
Стар 17th September 2012, 15:26
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране

Да само размера е проблема поне засега. Лявата гърда е леко по-малка от другата, но тя беше такава още преди операцията. Надявам се при спадането на отоците разликата да не се увеличи и най-вече обема на гърдите.
  #6073  
Стар 17th September 2012, 15:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако си имала лека асиметрия тя ще остане, но съм убедена, че това е нещо, което само ние си виждаме (не говоря за силно изразена асиметрия).

Имай предвид и, че двете гърди се възстановяват различно и отоците не са еднакви.

Аз още съм в недоумение как при твоята височина 420сс ти се струват малки!
  #6074  
Стар 17th September 2012, 17:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

И аз неудомявам ... ама те явно са си лакоми, по природа (имам предвид и Шоки; от една порода сте). Ама щото ... имате си цици, здрави сте ... гледайте си живота, а не циците.
Сега да не ми се обиди някой.
  #6075  
Стар 17th September 2012, 19:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
И аз неудомявам ... ама те явно са си лакоми, по природа (имам предвид и Шоки; от една порода сте). Ама щото ... имате си цици, здрави сте ... гледайте си живота, а не циците.
Сега да не ми се обиди някой.
аааа моите са си малки , ама пък хубави. Ще видим ,може тази идея за реоперация да ме напусне, ама като видях че не е страшно, само да ми изпаднат парите и съм там.....
  #6076  
Стар 18th September 2012, 08:55
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране

И аз мисля така, ще видя, като мине някой друг месец как ще се чувствам и дали пак ще ми изглеждат малки и тогава ще мисля за втора операция.
  #6077  
Стар 19th September 2012, 09:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
аааа моите са си малки , ама пък хубави.
Ама хубави, нали?
  #6078  
Стар 19th September 2012, 12:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dezire_d Виж мнението
И аз мисля така, ще видя, като мине някой друг месец как ще се чувствам и дали пак ще ми изглеждат малки и тогава ще мисля за втора операция.
И на мен ми се струваха малки моите (450сс) първите седмици след мамо. Даже ме видяха приятели на 3-ти ден и ме изгледаха с подозрение дали съм правила нещо.. Много се бях депресирала.
Обаче проблемът е в травмирания мускул, който притиска имплата и го смачква. Като се отпусне мускула гърдите стават по-големи. Сега и през ум не ми минава да ги сменям, а дори и да ми се наложи, едва ли ще са с по-голям кубик. Изчакай си да се възтанояиш напълно и тогава решавай такива неща. Аз познавам много малко жени, които са се харесали непосредствно след оп. Повечето се харесват след 1 година..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #6079  
Стар 19th September 2012, 16:59
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Нелс, като мехлем за ушите си...
Как си ти? Слушат ли те? Белезите как са? Кога почувства, че ти се отпуснаха? След 6-тия месец ли?

Не знам колко се смаляват, наместват и пр., но аз от самото начало си бях Д чашка и не съм мръднала досега. Половин година мина. Хубавки са, малеят ми, ама аз си нямам угодия по принцип.

dezire_d, много, ама много е рано да го мислиш. Изчакай поне 7-8 месеца, за да видиш резултата. Моментният ти е много далеч от истината.
  #6080  
Стар 19th September 2012, 17:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
...но аз от самото начало си бях Д чашка и не съм мръднала досега. Половин година мина...
Казах ли ти аз? (емот не можЕх да се сдържа)
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:11.