IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5071  
Стар 5th May 2012, 17:25
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Айде ся, като знам ква е средната интелЕгентност на българина , то повечето чукат наистина кокошки
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #5072  
Стар 5th May 2012, 17:30
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Съгласен съм: повечето кокошки ги чукат бг пуяци. Аз само наблегнах на правилната фонетика. Не можем да кажем "кукушките ги чокат бг пояци", нали ?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #5073  
Стар 5th May 2012, 17:36
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ти ся искаш невъзможното от нас няма как да пишем толкова грамотно Важното е да сме с едни гърди напред и накокУшинени устни пък и ако можем да фанем някой пОяк ще сме топ пф дъ поп
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #5074  
Стар 5th May 2012, 18:27
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Сус, радвам се, че най-после имаме съгласие с теб
За устните (ай, от любезност да не казвам джуки) и аз мноооу се съмнявам, че няма намеса. Носа също не ми се види напълно истествен . Ама това е чисто мое виждане.
Ако си беше признало момичето, сигурно нямаше да го "ядем", ама при тази отявлена лъжа. как да се сдържи човек...
Друг е въпросът, че аз кльощави рамена и ръце не харесвам и не ми стоят естетично на 2 надути бомби...
За пореден път се убеждавам, че озлобените " женички " са доста щедри на комплименти ! Съвет към " естетките " във форума - по - малко злобичка, че отнея се погрознява и се притеснявам за Вас! Съжелявам, че е доста трудно да си представите, че една млада жена може да има красиви и изразителни устни и малко носле , смешни са ми Вашите предубеждения, не всичко красиво е в резултат от естетична намеса. Добронамерено Ви съветвам да си гледате в скромните пазвички и криви нослета , мен добре са ме оценили вече ! Дерзайте
  #5075  
Стар 5th May 2012, 18:54
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Мазния задник на Азис също е оценен от много "ценители". Отношението и усета към естетиката не са въпрос на количество. Има най-малко 100 000 ръпона които цял живот ще си мечтаят как да изпраскат Галена отзад. Ако не съм сред тях, значи автоматично се нареждам в редичката на леля ти Злобила, така ли? Ни най-малко. А м/у скромните пазви и гротеската понякога границата е много тънка. Малцина са тези, които ще я поставят точно там, където й е мястото. Обикновено това са "лелките". Което е и напълно нормално: живяли са, гледали са, търсили са и имат база за сравнение. Без такава база просто накокошинваме джуките. И нищо повече.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #5076  
Стар 5th May 2012, 19:15
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Абе това сплесканото само аз ли го видях??? Пробвайте да увеличите снимката на макс и се вижда, че лявата гърда (частта, която се вижда) не е заоблена, а като една права черта....Аз съвсем добронамерено исках да кажа на Ванеса да се прегледа за КК, пък излязох Злобила

Гърдите на Глория и аз ги харесвам, но тя поне има добре оформени плътни рамене и ръце...Това съвсем променя визията в съчетание с едни големи бомби
__________________
Ordnung muss sein!
  #5077  
Стар 5th May 2012, 19:20
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Истинските католички не осъждат гърдите на техните ближнички (жената на ближния).
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #5078  
Стар 5th May 2012, 19:56
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Хора, има ли смисъл да обсъждате джуките (a.k.a. устните)? То е ясно, че имат корекция, с повече говорене няма да стигнете до друг извод. А дамата да си твърди каквото иска. Нейно право е. Здраве да е. И всеки да има успешни операции без никакви усложнения пожелавам
  #5079  
Стар 5th May 2012, 20:42
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
... Здраве да е. И всеки да има успешни операции без никакви усложнения пожелавам
Точно казано! И аз пожелавам на всеки да има успешни джуки без усложнени операции
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #5080  
Стар 6th May 2012, 01:47
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Абе това сплесканото само аз ли го видях??? Пробвайте да увеличите снимката на макс и се вижда, че лявата гърда (частта, която се вижда) не е заоблена, а като една права черта....Аз съвсем добронамерено исках да кажа на Ванеса да се прегледа за КК, пък излязох Злобила

Гърдите на Глория и аз ги харесвам, но тя поне има добре оформени плътни рамене и ръце...Това съвсем променя визията в съчетание с едни големи бомби
ЛъкЕ ,може просто да са сплескани от банския и на живо да седят добре
Иначе наистина се забелязва нещо от ляво , но може да е просто сянка

Ванеса
нищо лично бе маце, по принцип тук така си говорим без да влагаме никакви чуства, но кога някоя почне да обвинява другите в злоба и разни други качества присъщи на самата нея , то тогава очаквай тежката артилерия
Хубаво момиче си , но с тоя тунинг който си праснала и в съчетания с устните , стойката и телосложението е станала пълна гротеска
__________________
Много отдавна е крайно време!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:33.