IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 31st May 2006, 09:05
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Да така е гърците са ужас, като чуят българска реч и се извъртат с отвращение на другата страна.....
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 31st May 2006, 12:05
elka elka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 10
По подразбиране

За мен много си заслужават островите - на о-в Крит в Гърция имаш например от всичко - древни култури, исторически забележителности, хубави планини и най-важното - страхотни плажове! Друго - Корсика и Сардиния са върха просто, ако имате възможност - това е мястото, плажовете в Сардиния са невероятни. На Червено море от Израелска и Йорданска страна също има страхотни курорти с много яки атракции, да не говорим за Мъртво море каква е маниащина да плуваш като патка отгоре без да потънеш!. Турция е супер банално място, не знам защо всички са се юрнали натам - била съм много пъти там и по крайбрежието съм обикаляла доста, вярно, че са много гостоприемни като народ, но цените хич не са ниски, а за тези пари може да се посетят много по-интересни места.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 31st May 2006, 13:54
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

ами не зная как варирате цените другаде, но сега разглеждам офертите за Кушадасъ и за около 300лв най-много 400 си намираш хотел на центъра на курорта, хотел 3*, закуска и вечеря на шведска маса, за 9дни-7нощувки, смятам да ти кажа, че е по-евтино от БГ курорти като Златни пясъци, Албена и Слънчев бряг, където това че си българин не им пречи да ти одерат кожичката. Иначе в Гърция не съм гледала, но съм чувала, че е по-скъпо
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #44  
Стар 31st May 2006, 18:48
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

То и аз бях се навила за Хърватска, после за Гърция и Турция... ама най-качествените курорти не са ми по джоба, а пък по-достъпните се смотани и главно с "каменист плаж" плийййс! то като ще е каменист, аз какво да правя там???

Поговорих с доста хора и май ще излезе, че на нашето си моренце си е сууупер!

Тъй че докато ми паднат парички за Доминиканската Република или Коста дол Сол... ще съм си тук!
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Идвалято
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:01.