IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd November 2007, 14:58
mystery mystery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Ava-ava, напълно съм съгласна, и аз се оперирах при Тонев и за сега всичко е наред, даже, честно казано, е направил чудеса с моя нос. за мен Тонев е супер професионалист и мисля, че не е коректно Reason да втълпява негативно отношение по този начин. А и за предаването Пълна промяна са избрали най-добрите хирурзи. Щом са решили да поканят Тонев, значи има защо
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd November 2007, 18:05
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Благодаря момичета вчера сама водих тази битка и аз мисля ,че не може да настройваме никой против който и да е д-р а само да изразим мнение какво ни е харесало и какво не ,а от там всеки си решава ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd November 2007, 18:16
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ми аз това и правя, казвам какво не ми харесва при него и Вие си решавата какво да правите...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th November 2007, 12:22
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Ka, Джамбазов взима толкова малко, защото операцията минава по клинична пътека (стига да си здравно осигурена) и се поема половината от здравната каса.
Супер, да, имам осигуровки и непременно ще отида тогава при него. Все пак едно е 700-900 лв, а съвсем друго 3000.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th November 2007, 13:35
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

ka, искам да бъда коректен и за това ще ти кажа, че аз при него все още не съм се оперирал.Видях някой от резултатите му и съм впечатлен.Препоръча ми го познат лекар УНГ.Утре имам консултация при него.Като се върна ще напиша първите си коментари.Операцията ми най-верочтно ще е в края на този месец.Ще пиша всеки ден, когато мога след това.Аз имам база на която да сравнявам - все пак съм минал тоя път и ще Ви казвам съвсем обективно дали е по-добре или по-зле.Който не бърза нека поизчака 1 месец.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th November 2007, 15:10
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

OK. Пожелавам ти успех и искрено се надявам всичко да мине както трябва и най-накрая да получиш това, което искаш. Стискам ти палци. Ще чакам с нетърпение да пишеш и разказваш. Кабинета на Джамбазов в Пловдив ли е? Той работи ли и в София?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 4th November 2007, 17:07
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Тук във форума го има отговора на въпросът ти.Консултацията ще я правя в Синумед.А до колкото разбрах операциите ги прави в Каспела.Също някъде тук пишеше, че оперирал и в София.
Мерси за пожеланието!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 4th November 2007, 21:25
Аватара на eliniko
eliniko eliniko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Plovdiv/ Worldwide
Мнения: 35
По подразбиране

Аз се оперирах при Тонев и съм адски доволна! Направи с нослето ми точно това което исках!!! Плюс това много ме впечетли и работата му в Пълна промяна!
Внимавай с Джамбазв-една позната ходи при него и не е доволна-някак си претупал нещата! Сега отива за корекция при Тонев
__________________
NIAMAM KIRILICA*** I NA MEN NE MI SE PI6E NA 6LIOKAVIACA! SORRY-VREMENNO E
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th November 2007, 21:32
Аватара на eliniko
eliniko eliniko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Plovdiv/ Worldwide
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Aз ти отговорих на Лс-то, дано си го получила, че имам проблеми понякога и не ми изпраща Лс-тата...

Ако доктор Тонев не ме беше грабнал, на консултацията, аз лично щях да се оперирам при Николай Георгиев. Всички останали, с които се срещах, не можаха да ме впечатлят с нищо и да ме спечелят като пациент..
И с мен се случи точно това! Още на консултацията реших че той ще ме оперира
__________________
NIAMAM KIRILICA*** I NA MEN NE MI SE PI6E NA 6LIOKAVIACA! SORRY-VREMENNO E
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаприкойлекарсъвсемобърканаотпрочетеното
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:38.