IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th November 2007, 21:29
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ava-ava, не съм съгласен, че в анфас не е имало проблем.Дясната ти ноздра на нослето е повдигната спрямо лявата.Това ми се иска да видя дали Тонев го е коригирал.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th November 2007, 21:42
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Ава сега видях снимките ти , новото носле е страхотно .
Хубаво е че се чустваш добре и ....горе главата , не обръщай много внимание на хорските приказки (това във връзка с другата тема).
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th November 2007, 21:45
Аватара на eliniko
eliniko eliniko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Plovdiv/ Worldwide
Мнения: 35
По подразбиране

Аз мойта тема за Крема си я пльоснах в общи приказки-така де.
К`во да направя като ме удари сачмата и си паднах по него!?!
Вчера даже го видях на главната Леле..насмалко да се залея с кафе
Абе Тонев си е супер..Според мен този reason е предубеден към него и за това така го хули
Аз пък имам познати недоволни от Джамбазов..и кво да правим

Много съм доволна и много се гордея с моето носле! Макар все още да е малко подуто.
__________________
NIAMAM KIRILICA*** I NA MEN NE MI SE PI6E NA 6LIOKAVIACA! SORRY-VREMENNO E
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th November 2007, 21:58
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

eliniko, предубеден можеш да кажеш на човек, който не се е сблъсквал с даден проблем или нещо!След като при мен се издъни на 2 пъти, предубен ли съм?
Може ли да си поговоря с хората, които не са доволни от Джамбазов?Не мен ми предстои операция и искам да съм сигурен, че не се лъжа за поред път.Много бих бил благодарен, ако ми дадеш някакви координати на недоволните от Джамбазов!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th November 2007, 22:34
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Ava-ava, не съм съгласен, че в анфас не е имало проблем.Дясната ти ноздра на нослето е повдигната спрямо лявата.Това ми се иска да видя дали Тонев го е коригирал.
Да, вярно е това. Не, не е коригирано, защото няма как да стане.(ти да не би да си измислил нови методи в пластичната хирургия?) Това е нормална лека асиментрия, която никой не забелязва(само ти, дето се взираш), на фона на цялото ми лице!(като съм отрязала само носа се концентрираш върху него и се вижда по-добре ) Мъжа ми я забеляза непосредствено преди операцията, като почнахме да се вглеждаме в тоя нос твърде много. Аз не се оперирах заради това нещо.

иначе го коментирахме с Тонев, но не мисля, че има начин(освен да пипа самите ноздри, а аз не исках)да се оправи това нещо, а то е някакви част от милиметъра....

При мен нещата по принцип така или иначе бяха все милиметрови. Тоест и грбицата ми имаше нужда да се пипне един милиметър и носа да се повдигне пак толкова..Така че нещата са доста фини и правят работата още по-сложна. МНого по-лесно е(както ми беше казал Н. Георгиев, който между другото и той каза, че тази милиметрова асиметрия на ноздрата няма как да се оправи) да се коригира голям и гърбав нос "Като моя"(цитирам Георгиев), "от колкото да се прави вашия.."

Това е.

Ти търсиш идеалното и перфектното. Аз не и затова съм щастлива и доволна, а ти ще си вечно недоволен и търсещ кусури.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th November 2007, 17:11
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Може ли да си поговоря с хората, които не са доволни от Джамбазов?Не мен ми предстои операция и искам да съм сигурен, че не се лъжа за поред път.Много бих бил благодарен, ако ми дадеш някакви координати на недоволните от Джамбазов!
Не са толкова прости нещата.
Един хирург има малко недоволни пациенти, когато наистина е много добър, или оперира малко, или неговите пациенти не се виждат и чуват (в случая - не пишат в интернет-форуми като този).
Същото се отнася и до количеството доволни пациенти от даден хирург.

Не знам кое важи в случая, обаче.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th November 2007, 17:29
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Всичко това е добре, но все има някакъв начин да ми дадеш някакви координати.ако не искаш да ги дадеш си кажи.Иначе просто думите ти остават във въздуха...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th November 2007, 21:12
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Да, думите ми остават във въздуха, както правилно забеляза.
Иначе познавам много различни пациенти, недоволни от различни лекари, както и много пациенти, доволни от същите тези лекари. Виж, за Джамбазов не мога да съм толкова категорична - недоволни наистина не познавам. Според теб защо такива няма във форума?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th November 2007, 21:42
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Тук не сме толкова много хора, които разсикваме проблема свързан с пластичните операции.Обикновено този проблем се дискутира между хора, на които им предстои таква интервенция.Притесняват се, разискват различни проблеми свързани с операцията, никой не е напълно сигурен в какво да вярва и събира колкото се може повече информация.И аз нямаше да се появя тук, ако не бях решил отново да се оперирам поради това, че не съм много доволен от резултата.Явно оперираните, които са доволни и са били част от това място след известно време забравят форума.А други просто не са знаели за него и изобщо не са имали потребността да се допитат или споделят за изживяването си.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 6th November 2007, 15:25
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Да, много си прав.
А защо искаш да говори точно с някой, който е недоволен от Джамбазов?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Понеделникщемиправятноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:00.