IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 24th January 2007, 21:26
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

снимки имам, но не съм мускулистата блузка. за това продължавам с фитнеса а така ми се мързелува.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 24th January 2007, 21:40
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
абе вчера и аз тва си мислех...тия кубици в грамове колко са например моите 900сс на колко грама се равняват 8)
незнам ама кубика не беше ли мерна единица за обем а пък грамовете трябва малко да си припомня
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 24th January 2007, 21:48
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flameon
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
абе вчера и аз тва си мислех...тия кубици в грамове колко са например моите 900сс на колко грама се равняват 8)
незнам ама кубика не беше ли мерна единица за обем а пък грамовете трябва малко да си припомня
може да са различни мерки, ама нали като съм си сложила 900 кубика силикон, тялото ми става по-тежко...въпроса ми беше с колко 8)
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th January 2007, 04:18
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

bimbi няма ли начин да провериш в сайта на производителите на имплантите ти колко тежат? Защото зависи за какъв материал говорим когато искаме да знаем колkо от него се състои в 1cc .
__________________
Отговори с цитат
  #45  
Стар 15th March 2007, 11:06
Sarni4ka3 Sarni4ka3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Добре-за бягането по стълби на пръсти-натоварват се повече прасците,а има ли съчия ефект върху дупето ,бедрата и цялостното отслабване както бягането на цяло стъпало?И бягането на цяло стъпало не травмира ли ставите?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 15th March 2007, 11:09
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Моя съвет е да избягваш да бягаш на пръсти, стъпваш неправилно и увеличаваш риска от травми, бягане на неравен терен също е опасен
Отговори с цитат
  #47  
Стар 15th March 2007, 11:14
Sarni4ka3 Sarni4ka3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Деси,но иначе набивам много стъпалата и ме боли после-не знам...Много ми е объркано.Като бягам на пръсти усещам по-голямо натоварване върху прасците....
Отговори с цитат
  #48  
Стар 15th March 2007, 12:10
silverlady silverlady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 11
По подразбиране Re: Как да отслабна бързо

Цитирай:
Първоначално написано от Jenito
Много е зле. Висока съм 173см и тежа 75кила
Незнам. Не ям много и пак съм зле.
Кажете някой спорт и упражнения.
Ама по възможност не за трупане на мускули, а за топененамазнини. Главно за бедрата и седалището
Аз бих ти препоръчала да започнеш с кардио-упражнения и бягане. Също така, тръгни на тае-бо или аеробика, приятно е и дава ефект, освен това ще се почувстваш и по-добре.
Относно яденето - не е важно коко ядеш, а какво. Пробвай с повече плодове и зеленчуци и по-малко тестени работи (това вероя тно много хора ти го казват).
И един последен съвет - не се опитвай да отслабнеш БЪРЗО, така се получава ефекта - подлагаш се на изтощителна диета, отслабваш бързо и след това си връщаш двойно килограмита (образно казано). По-добре започни да спортуваш (тае-бо или аеробика, може и плуване - подходящо е според мен), бягай сутрин, не гладувай, но яж предимно нплодове и зеленчуци. По-добре резултатът да е бавен, но качествен и да задържиш теглото си по-дълго. Успех.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 15th March 2007, 12:43
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sarni4ka3
Деси,но иначе набивам много стъпалата и ме боли после-не знам...Много ми е объркано.Като бягам на пръсти усещам по-голямо натоварване върху прасците....
Сърничка, аз преди години бягах много по 10 км. на ден, не че го отричам бяганети има ефект, но е много коварно, има значение как бягаш, техника на бягане и т.н.Вече спрях да бягам, ходя на фитнес и играя аеробика, както беше писал Милко с вдигане на тежести и работа в зала, ставите заздравяват и стават по-малко податливи на травма, разбрах го от личен опит, трябваше ми време обаче!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 15th March 2007, 13:24
Sarni4ka3 Sarni4ka3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Разбира се ,трябва време.И аз се поучих от някои свои грешки...Аз бягах по 13 км,но щом съм си травмирала ставите,значи не съм имала правилна техника на бягане.Твоята каква точно е?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабнабързо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:02.