IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd February 2011, 23:29
Valioy Valioy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 2
По подразбиране Стрес И Напрежение

Здравейте,от последно време се стряскам от най-малките неща..и съм под напрежение.Давам пример:Обядвам и както чувам рязкото отваряне на вратата се стряскам и започвам да се нервя,защо съм се стреснал..На 16 години съм,нямам никакви изпити и т.н. просто имам чувството,че сам си създавам стресовото поле.Как да ви го обясна..Просто като чуя вратата и не само нея,понякога и ако някой силно приказва се вклучвам се 1 и очакэам да се стресна и наистина се стряскам и лошото е че после се чувствам изтощен и това вече е от месеци просто не съм писал тема,защото мислех че ще се оправя.. Опитвал съм се да бъда спокоен,но нещата нестават..Другото което искам да кажа е че играя много на игри предимно и най-вече CS 1.6 HNS..та всеки ми вика че от него си нервен и се стряскаш толкова и аз все не вярвам..та въпроса ми е дали КОПЮТЪРА Е причината за напрежението и стреса и ако не е той все пак бихте ли ме посъветвали как да бъда спокоен и да си живея нормално както другите БЛАГОДАРЯ ВИ!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd February 2011, 00:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Спред мен е просто пубертет. Ще мине с годините.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd February 2011, 01:04
teddy_teddy teddy_teddy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Според мен определено е от прекомерното играене и стоене пред лап топа,преди време гледах едно предаване по TLC за децата и тиинейджърите,които прекаляват с комп. игри и едно,че стават по агресивни и сякаш са под постоянно напрежение,но и по трудно комуникативни.Според мен по-добре излез на вън да се забавляваш с приятели,от колкото да стоиш вкъщи втренчен в някъв екран,а да не говорим че си разваляш и очите като прекаляваш.
__________________
Нека ме мразят,аз си се обичам!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd February 2011, 12:43
Stankova Stankova не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 48
По подразбиране

Ходи да тренираш нещо,спорта много помага при такива случаи.
Пий чайове от лайка,мащерка и др с успокоително действие.Релаксирай и гледай да не стоиш много часове пред компютъра.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd February 2011, 12:59
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Ами напълно нормално е докато си се отпуснал и се наслаждаваш на обяда си, някой като влезе в стаята с взлом да се стреснеш...

А пък компютърните игри и непрекъснатото висене пред лап топа, от друга страна, е нормално да ти изострят психиката, защото там си непрекъснато под напрежение, което щеш, не щеш си пренасяш и в реалния свят, независимо дали си на 16,26,36...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th February 2011, 17:17
За Здраве и Красота За Здраве и Красота не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Русе
Мнения: 9
По подразбиране

Пробвай ароматерапия или някой друг така да се каже алтернативен метод да избегнеш стреса. Спортът също е перфектен вариант, но не знам до колко имаш воля да спортуваш.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th February 2011, 17:33
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Мда,ароматерапията е подходящ метод.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th February 2011, 22:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Спортът е много добро решение
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th February 2011, 09:45
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Ароматерапия, ама не пред компютъра все пак.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th February 2011, 12:38
Аватара на mkkorleone
mkkorleone mkkorleone не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 16
По подразбиране

За ароматерапията трябва,човек да има настройка за да му подейства.Лично на мен не ми влияе ,а имам над 50 етерични масла и композиции.
__________________
http://beautyandpower.eu
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтресНапрежение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:19.