IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 27th June 2013, 21:47
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране ЗА ИЛИ ПРОТИВ ТРЕНИРОВКИТЕ ЗА ПЕКТОРАЛИС

Искам да помоля дамите занимаващи се активно със спорт да споделят мнението си . Пластичните хирурзи принципно казват , че не е проблем да се тренира гръдния ..., обаче като вдигна щангата от полулег и имам чувството , че ще ми излезнат имплантите през мишниците
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th June 2013, 10:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не те разбирам защо изобщо тренираш гръдни мускули???
Първо че млечната жлеза се топи от такива тренировки,второ не е добре дошло за силиконови цици.
АЗ СЪМ ТВЪРДО ПРОТИВ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th June 2013, 11:29
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Преди мамото си тренирах гръдния и то доста , но сега.... не знам при другите как е но на мен чак ми се измества импланта дори когато правя коремни от вис , явно ми е по стегнат мускула .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th June 2013, 13:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не е никак нормално,не рискувай,за да не изместиш имплант.Една колежка по време на бурен секс изместила имплан в едната гърда със силата на гръдния мускул.А и според мен няма смисъл от силови спортове за женските гърди.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th June 2013, 13:41
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Помислих си го да спра тенировките за гръден ..., но реших първо да чуя и вашето мнение . Благодаря за инфото Мариса ето една целуФчица по готинините жучки ... днес съм се ЗАХАРОСАЛА хехехе
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th June 2013, 14:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Добре де,кажи ми защо тренираш силово за гърди?За подръжка се прави гимнастика,хладно/студени душове и правилно хидратиране.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th June 2013, 14:11
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Добре де,кажи ми защо тренираш силово за гърди?За подръжка се прави гимнастика,хладно/студени душове и правилно хидратиране.
Преди мамопластиката така тренирах за повече маса в горната част на тялото , там съм по хилава и за това ...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th June 2013, 14:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Преди мамопластиката така тренирах за повече маса в горната част на тялото , там съм по хилава и за това ...
Е,ква маса за гърди? Ръце и гръб си тренирай,ама циците са млечна жлеза
Аз спрях да тренирам гърди отдавна,защото забелязах,че започнаха да зачезват,хаха
А доста години след тва сложих силикона и нямам намерение да се връщам към тренировки за гърди
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th June 2013, 14:50
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Aaaa значи за едни има цунки, а за други не нищо аз мога да раздавам и без да получавам

Това за тренировки с тежести при гърди с импланти е индивидуално, но като цяло не трябва да има проблем да се тренира. Знаете ли колко финтес състезателки имат силикон и във категория бикини модел, които са на световно ниво всичко е със силикон и в категория боди финтес също има със силикон и те тренират с тежести много здраво и за гърди.

Въпроса е как са поставени имплантите по кой метод и дали хирурга не е бил някой некадърник, защото ако от тренировки с умерени тежести могат да ти се изместят имплантите, то и от някаква ежедневни дейност може да стане, както и примера на Мариса за момичето, което по време на секс е получило изместване, което според мен не е добре направена операцията, но това е само предположение.

По отношение на топенето на жлезата няма как да стане само с локални упражнения, единственото притеснение би могло да е от разместване на импланта.

Инак за покачване на маса в горната част избутването за гърди е много добро упражнение, защото е базово - многоставно, раменните преси с щанга или дъмбели също ще ти помогне. Кофички на пейка/лежанка можеш ли и тях да ги правиш, това също е много добро упражнение и за трицепса и за предно рамо и гръдните също участват. И не забравяй, да правиш и клекове, най доброто упражнение за долната част на тялото. Тия дни ще напиша най добите упражнения и подход за долната част, както бях обещал !

Целувки и от мен на всички мацки (приятелски разбира се)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th June 2013, 15:21
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Е,ква маса за гърди? Ръце и гръб си тренирай,ама циците са млечна жлеза
Аз спрях да тренирам гърди отдавна,защото забелязах,че започнаха да зачезват,хаха
А доста години след тва сложих силикона и нямам намерение да се връщам към тренировки за гърди
Те и моите така изчезнаха и за това се реших на мамопластиката
но пък си ги бях оформила много яко и се бяха подсекли
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАИЛИПРОТИВТРЕНИРОВКИТЕЗАПЕКТОРАЛИС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:24.