IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th June 2013, 15:31
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Aaaa значи за едни има цунки, а за други не нищо аз мога да раздавам и без да получавам

Това за тренировки с тежести при гърди с импланти е индивидуално, но като цяло не трябва да има проблем да се тренира. Знаете ли колко финтес състезателки имат силикон и във категория бикини модел, които са на световно ниво всичко е със силикон и в категория боди финтес също има със силикон и те тренират с тежести много здраво и за гърди.

Въпроса е как са поставени имплантите по кой метод и дали хирурга не е бил някой некадърник, защото ако от тренировки с умерени тежести могат да ти се изместят имплантите, то и от някаква ежедневни дейност може да стане, както и примера на Мариса за момичето, което по време на секс е получило изместване, което според мен не е добре направена операцията, но това е само предположение.

По отношение на топенето на жлезата няма как да стане само с локални упражнения, единственото притеснение би могло да е от разместване на импланта.

Инак за покачване на маса в горната част избутването за гърди е много добро упражнение, защото е базово - многоставно, раменните преси с щанга или дъмбели също ще ти помогне. Кофички на пейка/лежанка можеш ли и тях да ги правиш, това също е много добро упражнение и за трицепса и за предно рамо и гръдните също участват. И не забравяй, да правиш и клекове, най доброто упражнение за долната част на тялото. Тия дни ще напиша най добите упражнения и подход за долната част, както бях обещал !

Целувки и от мен на всички мацки (приятелски разбира се)
Благодаря за идеята айде да няма сърдити захарчета
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th June 2013, 15:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не се шашкайте толкова и без целувки пак си ме радвате, красотата винаги си е наслада за очите и душата, а вие тука сте все едни хубавици чак се чудя, къде попаднах, това форум ли е или по скоро свят от приказките

Сега ако това го прочете това The Shadow ще ни погледне лошо, ще каже какви са тези захарни бла бла бла

Хубаво е, че тренираш и ако можеш никога не спирай да го правиш, хем ще си хубава, хем и по здрава, а на стари години най ще го усетиш, щото като видя вече някои възрастен как се е прегънал на 3 ката, не мога да го съжаля, защото това не е само от възрастта ами и от начинът му на живот, жалко че вие може да не сет още живи, за да ви покажа за какво говоря и как на дърти години ще съм още здрав като биче и пъргав, като дива котка и "самолета" няма да го оставя да се приземи
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th June 2013, 16:08
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Не се шашкайте толкова и без целувки пак си ме радвате, красотата винаги си е наслада за очите и душата, а вие тука сте все едни хубавици чак се чудя, къде попаднах, това форум ли е или по скоро свят от приказките

Сега ако това го прочете това The Shadow ще ни погледне лошо, ще каже какви са тези захарни бла бла бла

Хубаво е, че тренираш и ако можеш никога не спирай да го правиш, хем ще си хубава, хем и по здрава, а на стари години най ще го усетиш, щото като видя вече някои възрастен как се е прегънал на 3 ката, не мога да го съжаля, защото това не е само от възрастта ами и от начинът му на живот, жалко че вие може да не сет още живи, за да ви покажа за какво говоря и как на дърти години ще съм още здрав като биче и пъргав, като дива котка и "самолета" няма да го оставя да се приземи
важно е самолета да е камък щото ако е дунапрен ще е пълно около теб с неврозни лелички :Стрелба:
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th June 2013, 19:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тунинг, не е хубаво да тренираш гърди с имплантите. Направи едно просто упражнение пред огледалото и ще видиш как се съкращава гръдният мускул. Сложи дланите една до друга (като за молитва) притисни ги силно... лактите встрани. Ако тренираш силово с тежести може да стане някой сакатлък.

Има една мацка тук, която се занимава професионално. Много хубави неща е изписала в една друга тема точно по този въпрос. Жените, които се занимават с боди билдинг обикновено слагат импланти над гръдния мускул, за да не се деформира имплантът.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th June 2013, 19:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Това за тренировки с тежести при гърди с импланти е индивидуално, но като цяло не трябва да има проблем да се тренира. Знаете ли колко финтес състезателки имат силикон и във категория бикини модел, които са на световно ниво всичко е със силикон и в категория боди финтес също има със силикон и те тренират с тежести много здраво и за гърди.

Въпроса е как са поставени имплантите по кой метод и дали хирурга не е бил някой некадърник, защото ако от тренировки с умерени тежести могат да ти се изместят имплантите, то и от някаква ежедневни дейност може да стане, както и примера на Мариса за момичето, което по време на секс е получило изместване, което според мен не е добре направена операцията, но това е само предположение.

По отношение на топенето на жлезата няма как да стане само с локални упражнения, единственото притеснение би могло да е от разместване на импланта.
хахаахах и същите тия състезателки ходят само по имплант,защото нямат грам млечни жлези,което е мега грозно и травеститско!!!!!!!!!!!!!!
Без значение по кой метод са поставени имплантите,пак е рисковано.Плюс това надмускулния метод отдавна не е за предпочитане,защото изяжда постепенно жлезата,а гърдите увисват доста бързо!
Напротив,ако беше жена щеше да разбереш за какво иде реч,че такива фитнес тренировки за гърди правят гърдите да чезнат.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th June 2013, 20:52
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

С импланти съм от 2 месеца , сега тепърва опознавам положението в залата с тях , за това пуснах и темата . Лекарите принципно казват , че 3 седмици след операцията се връщаш към нормалния ритъм на живот, но явно не е съвсем така .
Винаги съм била с мн. малък бюст , така че от тренировките за гърди да изчезнат да изчезнат , колко да изчезнат .... ily.ana съгласна съм с теб напълно , аз дори и без никакви упражнения , само да се стегна и мускула ми избутва импланта към мишницата и някак си се губи , все едно потъва някъде (ах как го обясних...)
Та взела съм решение и няма да тренирам за гърди , заслужава си да си съсипеш бомбите само ако си професионално отдаден на спорта
Отговори с цитат
  #17  
Стар 29th June 2013, 09:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Тунинг, определено не си струва да рискуваш.
Лил, меркай се по-честичко ...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th June 2013, 10:24
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нещо ми е дОсадно напоследък Инче та се включвам само ако имам да кажа нещо важно
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th June 2013, 12:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Мто хора няма, скучно е, няма какво да прочетеш (само тук-таме нещо живне) ... къде си намерила по-интересно място? Какво прави Лъки, тя пък съвсем ни заряза.
Уф, трябва да отида да ми баят ... от сутринта се дебнем с една хлебарка ... убих я накрая ... ау, при мисълта, че може да ме полази ... ама то гигант, бе ... миналата година сефте видях, пак такава и викам на колежката: "глей какъв бръмбар е влязал" ... ужас ... блазе им на хората, дето не ги е страх от насекоми.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th June 2013, 23:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Напротив,ако беше жена щеше да разбереш за какво иде реч,че такива фитнес тренировки за гърди правят гърдите да чезнат.
Аз вече съм си поръчал за следващият живот да се родя жена, щото не е честно жените да имат 10 вида оргазми и къде по мощни, а мъжете само няква си еакулация, ОБАЧЕ попаднах в нета на една информация, която коренно промени желанията ми в какво искам да се преродя в следващият си живот, ето защо:

"... еякулацията при едно диво прасе, което може да достигне обем на еякулацията до половин литър . Доказано е, че оргазма при едно домашно прасе може да трае до 30 минути, което го прави най-продължителния познат оргазъм."

В следващият си живо искам да съм диво прасе в защитен резерват, а дано, а дано

По въпроса за топенето на гърдите няма как да стане само от упражненията за гръдните мускули, трябва да се тренира сериозно и цялостният хранителният тренировъчен режим да е с цел изчистване на мазнините, тогава се губи и от гърдите. Ако не е проблем за имплантите да се изместят нещо е добре да се тренира макар и с по леки тежести, за да има и баланс във мускулатурата, но все пак не и фатално и да не се тренират.

Голените дини и големите краставици винаги са си много търсен зеленчук обаче, тва са си много свежи зеленчуци, особено за летният сезон
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАИЛИПРОТИВТРЕНИРОВКИТЕЗАПЕКТОРАЛИС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.