IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th June 2006, 13:12
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране Писмо до жена ми!

ДА УТОЧНИМ НЕЩАТА ПРЕДВАРИТЕЛНО

ОТКРИТО ПИСМО ДО ЖЕНА МИ


Скъпа,

1.От 9 юни до 9 юли чети спортната страница за световното, за има за какво да си говорим. В противен случай, не се учудвай, че не ти обръщам внимание.

2.По време на световното телевизорът е мой по всяко време, без изключение. Дистанционното … неси помисляй дори да го погледнеш, камо ли д го пипнеш.

3.Няма проблеми да минаваш пред телевизора по време на мач, винаги когато го правиш пълзешком и без да ми отвличаш вниманието.

4.По време на мачовете съм глух и сляп. Не очаквай да те чуя, да отварам вратата, да вдигам телефона или детето, което е паднало от горния етаж. В никакъв случай.

5.Няма да е зле винаги да има бира в хладилника, сандвичи в изобилие и да се усмихваш на приятелите, които са дошли да гледат мач. В знак на благодарност, ще ти позволя да гледаш телевизия от 6 до 6.30 сутринта винаги, когато по някой от каналите няма повторение на мач.

6.Много те моля, ако видиш, че съм ядосан, защото Аржентина губи, не казвай “какво толкова” или “е, ще спечелим следващия мач”, защото това ще ме ядоса още повече.

7.Можеш да гледаш един мач с мен и дори да говориш с мен между полувремената, но само и единствено по време на рекламата. И недей да прекаляваш, казах ЕДИН мач.

8.Повтренията на головете са изключително важни. Няма значение дали вече съм ги гледал, или не, искам да ги гледам отново и много пъти.

9.Да не и хрумне на някоя от твоите приятелки да кръщава дете, да празнува рожден ден, да прави първо причастие или да умре по време на световното, защото:

А) Няма да отида.

Б) Няма да отида.

В) Няма да отида.

Г) Няма да отида.

10.Ако някой приятел ни покани в неделя да гледаме мач (каква покана!), разбира се, че ще отидем.

11.Прегледът за деня от световното е толкова важен, колкото самите мачове; да не с посмяла да кажеш: “Ама това вече си го гледал, защо не пуснем нещо друго?”

12.Възможно е по време на свтовното да не се къпя и бръсна и край мен да мирише на диво животно. Ти също не винаги миришеш добре, но аз нищо не ти казвам.

13.Коста де Марфил, Тринидад и Тобаго, Сърбия и Черна Гора не са магазини за дрехи. Това са държави, чиито отбори участват в световното и техните мачове също ме интересуват, въпреки че ги чуваш за пръв път.

14.Още нещо, Дрогба НЕ е име на нов наркотик; Тиери Енри НЕ е име на парфюм; Уайн Руни НЕ е вино нито пък Хайнце е марка кетчуп.

15.И накрая, спести си изразите като “Колко хубаво, че световното е само веднж на 4 години!”, защото след него идва Шампионската Лига, Купата на Америка, Откриването, Закриването, Испанското първенство, Английската лига и т.н.

16.Ако Аржентина спечели световното, ще изчезна за 2 дни, достатъчно време за да го отпразнувам с приятелите. Когато се върна ще имам право да разполагам с телевизора през следващите 30 дни, за да преживея отново всяка секунда от победата. Ако Аржентина бъде елиминирана, ще ти предоставя телевизора и дистанционното за 60 дни. Достатъчно време за траур. (Разбира се, след финала на световното, защото ако ни елиминират, ще подкрепям най-слабия отбор.)

Ясно ли е? ОК? Cappicci? Do you understand? Isquiri voche Naniastka?



С обич,

Мъжа ти
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th June 2006, 13:21
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Пфу добре, че моя приятел въобще не гледа футбол
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th June 2006, 13:25
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ок, разполагай с телевизора, аз пък - с банковата ти сметка
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th June 2006, 14:59
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Доста готино писмо. Само не разбирам какъв е проблема в къщата да има два телевизора и да отпаднат половината проблеми. Но определено точки:

1, 2, 4 (без това за детето), 6, 8, 9 и 15

са много вярни!!!

Само ме поразсмяха малко "Уайн Руни" и "Коста де Марфил"
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th June 2006, 08:47
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

хо-хо-хо! Ако бях мъж, щях да съм с две ръце "за"..защото малко или много обичам футбола и мога да си представя какво им е пък на мъжете запалянковци..Все едно да лишиш суетна жена от възможността да се гримира ежедневно няколко часа, да ходи на масаж, сауна, фитнес, в салона за красота, ДА ПАЗАРУВА...и т.н. ... - немислимо е
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th June 2006, 09:27
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Хубаво писмо ,стига като свърши световното,да не открие,че и бракът му е свършил.Познавах един маняк,който гледаше мачовете на Ливърпул през нощта и будеше квартала с крясъци.Преди това си изглаждаше фанелката на отбора,обличаше я'за късмет'и сядаше на дивана,счупен от много подскоци пред ТВ.Що пък да не,ако така се разтоварва.Мъжът ми гледа мачове след работа,аз си чета книжка.Салатата аз я правя така или иначе,щото пък той прави кафето сутрин Общо взето-никакви проблеми.При вас как се отразява световното?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th June 2006, 09:36
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Мъжа ми не е фен на футбола, той е по състезания с коли/рали, формула 1 и т.н/, но и на мен не ми пречи аз също ги гледам пък и футбола харесвам, така че и да гледаше нямаше да е проблем.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th June 2006, 16:34
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Пфф,представете си какво щеше да бъде ако мъжът в случая беше някакъв путьо маринкин,а жената - мъжемелачка
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th June 2006, 16:36
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tina
Пфф,представете си какво щеше да бъде ако мъжът в случая беше някакъв путьо маринкин,а жената - мъжемелачка
Ми,какво щеше да гледа световното по Fashion-a
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Писмодоженами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:32.