IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 3rd August 2006, 14:36
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Цитирай:
Първоначално написано от verita
OFF: Не знам дали само при мен е така, но когато искам сериозна връзка попадам на лекета, които мислят с долната глава, а когато ми се живее просто, без задълбочаване и без много да му мисля, мъжът до мене пък решава, че ще се кротне точно сега
Последно търсиш ли си още някой?
Ми и аз ни знам вечи
Отговори с цитат
  #72  
Стар 3rd August 2006, 14:38
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Цитирай:
Първоначално написано от verita
OFF: Не знам дали само при мен е така, но когато искам сериозна връзка попадам на лекета, които мислят с долната глава, а когато ми се живее просто, без задълбочаване и без много да му мисля, мъжът до мене пък решава, че ще се кротне точно сега
Последно търсиш ли си още някой?
Ми и аз ни знам вечи
И да не го търсиш пак ще дойде
Отговори с цитат
  #73  
Стар 3rd August 2006, 14:41
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stoianbs
Тъжен съм защото все някой ден това време ще дойде
Недей да плачеш бе момче,може и никога да не се кротнеш Имах познат,който беше истински хищник...интересуваше се само от следващата наистина беше много красив мъж и жените плачеха пред блока Ожени се след време,никой и не е вярвал ,че е възможно да се кротне....така и стана не спря да мисли с оная си работа,жена му не го изтърпя дълго време и сега отново е мъж на много жени истински щастливец
Отговори с цитат
  #74  
Стар 3rd August 2006, 14:49
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veselana
Цитирай:
Първоначално написано от stoianbs
Тъжен съм защото все някой ден това време ще дойде
Недей да плачеш бе момче,може и никога да не се кротнеш Имах познат,който беше истински хищник...интересуваше се само от следващата наистина беше много красив мъж и жените плачеха пред блока Ожени се след време,никой и не е вярвал ,че е възможно да се кротне....така и стана не спря да мисли с оная си работа,жена му не го изтърпя дълго време и сега отново е мъж на много жени истински щастливец
Смятам да не стигам чак до там. Има си отговорности в този живот все пак. А и стигна ли до семейство значи съм се кротнал Да се надяваме
Отговори с цитат
  #75  
Стар 3rd August 2006, 15:09
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Скоро гледах по Oprah за нов тип смъкване на калории. Идеята е заимствана от стриптийза и повечето упражнения се изпълняват на пилон. Ама това съвсем сериозно. Много от жените, които посещават курсовете са доволни. Оказва се, че мъжете им също.
Това мята ли веднага една такава жена в графа „к..ва” или „мръсница” ? една жена би ли признала пред приятелките си, че посещава такъв курс?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 3rd August 2006, 15:11
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Скоро гледах по Oprah за нов тип смъкване на калории. Идеята е заимствана от стриптийза и повечето упражнения се изпълняват на пилон. Ама това съвсем сериозно. Много от жените, които посещават курсовете са доволни. Оказва се, че мъжете им също.
Това мята ли веднага една такава жена в графа „к..ва” или „мръсница” ? една жена би ли признала пред приятелките си, че посещава такъв курс?
В това няма нищо лощо поне според мен
Отговори с цитат
  #77  
Стар 3rd August 2006, 15:22
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stoianbs
Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Скоро гледах по Oprah за нов тип смъкване на калории. Идеята е заимствана от стриптийза и повечето упражнения се изпълняват на пилон. Ама това съвсем сериозно. Много от жените, които посещават курсовете са доволни. Оказва се, че мъжете им също.
Това мята ли веднага една такава жена в графа „к..ва” или „мръсница” ? една жена би ли признала пред приятелките си, че посещава такъв курс?
В това няма нищо лощо поне според мен
ами да - какво му е лошото? И защо да не кажа на приятелките си,аз сигурно бих навила най-добрата си приятелка също да го посещава
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксеказва
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:06.