IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th May 2005, 13:10
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

6to ne vleznete v nqkoi "Teen problem" forum Q adminite tuka da napravat edna grafa "Zapoznanstva"

P.P. - izvinqvam se za kirilicata , ama ako znaete kolko virusi me mu4at napravo mi se pla4e
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th May 2005, 13:57
nadin
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от mafia
6to ne vleznete v nqkoi "Teen problem" forum Q adminite tuka da napravat edna grafa "Zapoznanstva"

P.P. - izvinqvam se za kirilicata , ama ako znaete kolko virusi me mu4at napravo mi se pla4e
Ama ti da ne revnuvash?)))
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th May 2005, 14:33
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Mani sa doide lineikata i pojarnata da me spirat , 4e trugnah da si reja venite i da ska4am ot balkona I tva si4ko zaradi tebe - leleee taq revnost napravo me smaza Dobre , 4e doide Bat Boiko (deto bie bez upoika) , ta me navi da ne se metam , kaza mi 4e 6e prati baretite da te naviqt samo s mene da si pi6e6

P.P. - trqbva da me fanat da pi6a scenarii za filmi , noo me biva
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th May 2005, 15:13
nadin
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от mafia
Mani sa doide lineikata i pojarnata da me spirat , 4e trugnah da si reja venite i da ska4am ot balkona I tva si4ko zaradi tebe - leleee taq revnost napravo me smaza Dobre , 4e doide Bat Boiko (deto bie bez upoika) , ta me navi da ne se metam , kaza mi 4e 6e prati baretite da te naviqt samo s mene da si pi6e6

P.P. - trqbva da me fanat da pi6a scenarii za filmi , noo me biva
oleeee,dobre che sa te razkandardisali,che se pritesnih mnogo nachi!Ama ne si si slojil snimka i az kvo da praia... zeh,che sa zagledah po drug muj...Ma niama poveche,OBESHTAVAM!!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th May 2005, 15:59
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

кекекек - спяцялно за тебе ше фана да си направа една фотосесия Лелеее дано да ми се усмихне късмета - винаги съм си мечтал някое момиче да ме хареса , чатовете са ми последната възможност сляпо вярвам на тях Че по дискотеки наще не ме пускат , а като избягам нищо , че има години , на фхода не ме пускат щото съм 155с. и тежа 105к.г. и ме бъркат с бъчва по чалгатеките и се разни пияни девойки се качват по мене да танцуват
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #26  
Стар 20th May 2005, 16:35
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nadin
Моля пишете на кирилица.Paradizio,tozi nad tebe se e izkazal adski prostashki.Ne mu obrushtai vnimanie.Takiva kato nego ne oceniavat jenata kato ravnopraven chovek,a samo kato obekt na udovolstvie.
Mejdu drugoto,mnogo si gotin)))
Ами виж, аз също като кашкавала говоря на ниво "първо впечатление за жената", а при първо впечатление никой мъж не си задава въпроси от типа: "чете ли тя книгите на Паулу Куелю" и "дали харесва Бари Уаит или предпочита великденските песнопения на патриарх Ефтимий". Всеки мъж (освен ако не е пълен лигльо) си казва: "я какви хубави глезени, колко добре ще ми отиват на раменете" или в другият случай: "леле колко трябва да изпия тая вечер". След това, дори бих казал много след това на дневен ред идва оценката какъв точно човек си представяш с глезени върху раменете си. Това е естествено, всички го знаем и ако не беше така, на първо място обърканата нямаше да постави тази тема за разискване. Човек се влюбва в тялото на другият, а душата му обича. Аз лично се влюбвам средно по 4 и 1/2 пъти на ден. Втози смисъл, не се явявам апологет на поетичната, дълбокоранима душевност на жената и съвсем не твърдя, че именно нея трябва мъжете да търсят в захлас още при запознанството си с една жена, загърбвайки всичките й дефекти ако ще да има вид, че я е била градушка - това е противоестествено и в разрез с инстинктите ни. Просто не съм съгласен, че жена с малки цици не е способна да те накара да ти изтръпнат пръстите още от пръв поглед само и единствено защото видиш ли - няма кво да мачкаш. Жената не е само цици, има хиляди други части от тялото и поведението й които могат да събудат еротичният фетиш във фантазийте ни. Но мафия е прав човека - каза се повече от колкото предразполага форума. За циците (големи или малки) или добро или нищо. точка
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #27  
Стар 20th May 2005, 19:09
Delphia
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Paradizio, вярно че на ниво първо впечатление едва ли мислите точно за Бари Уайт, обаче 100% не е трудно да разграничите дали мадамата клони към него или е върла фенка на турбочалгата! Колкото до пича с кашкавалените части на тялото (не ща и да си помислям!), той вероятно би се хвърлил и на Азис, щото има какво да му мачка! Но него не си струва да го коментираме. Явно форумите са и отдушник на комплексари!
Обърканата, я сега си представи до себе си човек, чието основно занимание по улиците е да си криви врата след всяка мацка и да преценява доколко има какво да и мачка. Такъв човек ли искаш да си намериш? Както виждаш от форума дотук, не за всички циците са най-важното, и няма сисъл да обръщаш внимание на такива като тоя с кашкавала и на тъпите им коментари.
И още нещо, когато излъчваш увереност в себе си привличаш повече погледи отколкото ако имаш голям бюст, обаче изглеждаш вътрешно смачкан.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th May 2005, 20:14
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Благодаря ти за това определение делфи, точно то ми убягваше - УВЕРЕНА. Ти си човекът, който се познава най-добре тъй като си по цял ден със самата себе си. Всеки знае това и ако ти не се харесваш и го показваш на всеовидение с какво основание човек, който те познава от две минути би решил, че знае по-добре от теб самата каква си ти... Разбира се, ако на всяка цена се опиташ да излъчваш увереност рискуваш да прекалиш и да те вземат за надута патка. Изтъквай качествата, които имаш, а не тези които ти се иска да имаш основно правило
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th May 2005, 21:31
Сел
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Леле ужас след тия мнения какво да правят жените с големи гърди? ))
Да, както се спомена погледи има. Сигурно защото мъжете мислят по 300 пъти на ден за секс. ))
Но определено има и случай, когато "пречат".
Така че, и двете положения си имат плюсове и минуси.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th May 2005, 23:08
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Като каза за преченене На братчед ми гаджето не може да спи по корем , един ден я побърках от бъзици Тва по гръб само да спиш е ноо шибана работа Не мани ташака настрана , и малките и големите цици си имат и плюсове и минуси Но тука да ви сложа едно обобщение на всички мнения - Големината на едните цици не прави едно момиче красиво или грозно , по-малко или повече сексапилно Но виж тука мога само да си кажа мойто мнение (без да искам да засегна когото и да било) по-гадно от разплута и безформена цица за мене няма Дали ше са малки или големи , ако имат хубава форма и са стегнати - цена нямат

П.П. - що бе Азис си е хубавец бе Много античалгари тука бре Тва е най-слушаната музика в България примирете се Има и някои гадни песни , но болшинството са яки 8)
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкигърдикакводаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:35.