IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th May 2007, 16:20
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране Обрив

Лицето ми попринцип е с много мазна кожа,от време на време излизат пъпки,един път (преди 2 дни) си казах че няма да го пресушавам повече с разни спирт съдържащи лосиони.Една кожна лекарка ми беше изписала някъкъв крем,но е в такава кутийка все едно на място се приготвя ,в рецептата пишеше Acne Out.Чувала съм за него и мислех,че е добър и почнах да се мажа само с него вечер след измиване само с гел,резултата е плачевен-почнаха да ми излизат повече пъпки а бузите ми се обринаха като ситни ,много ситни пъпчици,даже немога да ги нарека пъпки,като лишеи но не е същото.Какво да правя?То е ясно,че крема ще отиде в коша,ама все пак,как да поддържам чувствителното си лице?Май тази вечер само крем Здраве и нищо друго.Ако някой има по-добри съвети,ще се радвам да ги сподели
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th May 2007, 18:23
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Не съм чувала отзиви за крема acne out, но за лосионите им повечето мнения са положителни...Все пак ти не можеш да си назначиш самолечение, отиди на дерматолог, важно е да знаеш причината за появата на пъпките, за да може да се пребориш с тях...И все пак няма да е зле да пуснеш едно търсене за пъпки, за проблемна кожа, за кремове за лице...и когато изчетеш тоновете изписани постове, се включи пак
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th May 2007, 15:10
Аватара на choco_lady
choco_lady choco_lady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

На мен пък лицето ми се изчисти с Acne out,но не беше крем а лосион.Явно имаш доста проблемна кожа.Защо не отидеш пак при същата лекарка да те види.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st May 2007, 09:47
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Преди време ми се беше появил обрив, но не на лицето а на горната част на гърба.Крема Acne Out не съм го ползвала но на мен лекарят ми каза да ползвам лосионите.За да не ми се изсуши прекалено кожата ми каза да си купя един лосион казва се Eudermol....супер евтин е, продава се в дрогерийте "Лечител" и май има и такива кремчета за лице...трябва да избереш своя според типа кожа която имаш.Може да помогне ако кожата ти е много нежна.
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd June 2007, 09:54
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Определено.Днес сутринта се опитах да се измия с някъкъв гел за измиване(обикновено използвам обикновен крем за бръснене) и пак на бузите точно под очите кожата ми се зачерви все едно съм изгоряла от слънцето...Май ще се мия само с това.Вече ме е страх да сменям продуктите,защото незнам кое няма да ми възпали кожата Исках да те попитам за този Eudermol...Как ги съчетаваш точно с лосиона Acne Out?И точно кой Eudermol използваш,че забелязах че има с различни номера?Благодаря ти предварително за отговора
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обрив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:14.