IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24th October 2007, 12:42
yolanda yolanda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез MSN до yolanda
По подразбиране Ринопластика при кой лекар,съвсем объркана от прочетеното

Прочетох доста във форума....решила съм да си правя ринопластика..но вече съвсем не знам към кой лекар да се отправя....Първо си мислех за двамата георгиеви-емил и николай...сега чета странни неща за ЕМИЛ Георгиев...От друга страна не знам колко са реални отзивите за Николай Георгиев, като чета някакви хуморески- коя се била влюбила в него след някоя- друга консултация, понеже бил мн.внимателен и т.н...Абе хора, това е операция и за мнозина от нас (повечето) е важно нещо и не ме интересува дали лекаря ми изглежда като манекен...Трябва ми да знам само , че е компетентен ,за да се оставя в ръцете му спокойна...При всяка операция има риск, но поне човек може да си вади заключения от отзивите за лекаря и да се намалят рисковете ...Прочетох и доста противоречиви мнения и за Евстатиев...Моля, пишете по темата, съвсем съм объркана...Имам намерение да си запазя часове за консултация..аз лично искам да си премахна 'гърбица' на носа..не се вманиачавам по някакви детайли забележими през лупа,просто искам да коригирам очевиден дефект и да се сдобия с прав нос..... щеше да ми пишете някакви лични впечатления преди това!!!Предварително благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th October 2007, 19:01
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Искам само да кажа че не съм си правила и не съм зайнтересувана от този тип операция, но моето лично мнение по въпроса е че Евстатиев е много добър в ринопластиката (ако проблема е стандартен, тъй като смятам че не се справя много добре с нестандартните проблеми), а според мен Стоянов е изключително добър (даже един от най-добрите), но взима и по-скъпо (и за това и не се оперирах при него за моята корекциика). Имай на предвид че това е мнение на базата на прочетеното тук, чутото от познати и видяното върху хората, не искам да се осланяш на него, като на съвет, просто си казвам какво мисля.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th October 2007, 21:01
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Aз ти отговорих на Лс-то, дано си го получила, че имам проблеми понякога и не ми изпраща Лс-тата...

Много е трудно да питаш така- при кого да се оперираш..И аз имах същата чуденка, наистина изборът е много трудно нещо. Ако доктор Тонев не ме беше грабнал, на консултацията, аз лично щях да се оперирам при Николай Георгиев. Всички останали, с които се срещах, не можаха да ме впечатлят с нищо и да ме спечелят като пациент..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th October 2007, 22:04
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Недей никого да слушаш Реши на консултация.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th October 2007, 10:01
yolanda yolanda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез MSN до yolanda
По подразбиране

Благодаря на всички ви за отговорите...Предполагам, че ще отида при Х. Георгиев на консултация...тъй като съм се насочила към него..и може и да не ходя при друг...в зависимост от това какво впечатление ще ми направи..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th October 2007, 10:19
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yolanda
Благодаря на всички ви за отговорите...Предполагам, че ще отида при Х. Георгиев на консултация...тъй като съм се насочила към него..и може и да не ходя при друг...в зависимост от това какво впечатление ще ми направи..
Аз бихте те посъветвала да отидеш и при други, за да имаш база за сравнение. Ако игнорираш прекалено утчтивото му (да не кажа мазнишко) отношение Георгиев може и да ти стане симпатичен. Важното е как работи, така че се съсредоточи над това, а не дали ти е симпатичен като човек. Моето мнение е такова и подходът ми при избор на лекар беше такъв. Успех
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th October 2007, 10:38
yolanda yolanda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез MSN до yolanda
По подразбиране

Хей...мерси за отговора..ами...аз и нямам намерение да се водя по неговото 'мазнишко' както казваш поведение..даже подобно нещо би ме подразнило...Мисля си просто , че той е квалифициран... от това, което чувам за него..Но... искам да отида на консултация и при Евстатиев също....За Емил Георгиев се отказох май...от прочетеното тук...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th October 2007, 11:39
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Успех, пиши какво се случва около теб
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th October 2007, 23:08
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране

вземи си лист и химикалка и отбележи за кой си прочела най-позитивни мнениа и за кой е имало изключително лоши отзиви. после направи консултациа с тези с най-многото плюсчета и по лични впечатлениа избери
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th October 2007, 10:30
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sikka
вземи си лист и химикалка и отбележи за кой си прочела най-позитивни мнениа и за кой е имало изключително лоши отзиви. после направи консултациа с тези с най-многото плюсчета и по лични впечатлениа избери
хаха браво sikka и моят подход беше подобен. Железен е. Ако намериш и снимков материал е още по-лесно, можеш да разгледаш и да сравниш. Все пак всеки има различна представа за хубаво изглеждащ нос. Успех и от мен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаприкойлекарсъвсемобърканаотпрочетеното
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:26.