IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 22nd November 2009, 22:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

не мисля, че се е скъсало нещо, ако наистина е влюбен в теб Просто знае, че не е честно да изисква да бъдеш както досега, ако ти наистина имаш други условия. Затова се е отдръпнал, но със сигурност ще бъде щастлив, ако му кажеш това, което чувстваш... и ако си размислила...Но това само при условие, че наистина е въвлечен емоционално и той така като теб
Отговори с цитат
  #102  
Стар 22nd November 2009, 22:22
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Габи, значе животът не те е научил на нещо много ценно - да изживяваш всеки един момент, всеки предоставен шанс... ограничаваш се сама... разбирам д ате спираше връзката ти, но това, че нямало да си номер едно....звучи недобре... Помисли....
да може и да е егоистично,незнам,от страни по-добре се вижда,но не ми се впуска в празни авантюри,мн. саъм имала такива и не искам вече.А познавам себе си и знам,че ако имам нещо с него,няма да се задоволя само със секса ,ще искам и още и още ,а той май не би рискувал.......така го усещам.Все пак това е семейство-сериозно нещо. МИсълта ми е че не мога да контролирам чувствата си и не мога да кажа "ок,само ще се чукаме и край"Но разбира се той не носи вина за това
Отговори с цитат
  #103  
Стар 22nd November 2009, 22:23
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Сори,изпратила съм го пак
Отговори с цитат
  #104  
Стар 22nd November 2009, 22:26
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bebkata09
Щом така го усещаш май е по-добре да се отдръпнеш. Ти най-добре си знаеш,какво чувстваш.
Мисля,че съвета ти е добър,мерси. Не бих умряла ако не спя с него,но бих умртяла от мъка ако спя с него и после нещата загрубеят
Отговори с цитат
  #105  
Стар 22nd November 2009, 22:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
не мога да контролирам чувствата си и не мога да кажа "ок,само ще се чукаме и край"Но разбира се той не носи вина за това
...И ти нямаш вина за това, че така мислиш... Прэсто сама се ощетяваш, мислейки далече за семейството му Това е като да си правиш планове за рибна вечеря, докато рибата още плува в морето....от една страна хапва ти се рибка и знаеш колко е вкусна, но от друга - сложила си неподходяща захранка и блесна и даже да хванеш рибка - няма да е любимата ти...Нямаме нищо гарантирано в този живот, но едно е сигурно - докато си правим планове за бъдещето пропускаме някои наистина важни неща заради предразсъдъци...
Отговори с цитат
  #106  
Стар 22nd November 2009, 22:29
Аватара на LoveStyle
LoveStyle LoveStyle не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 303
По подразбиране

Радвам се,ако съм помогнала
Отговори с цитат
  #107  
Стар 22nd November 2009, 22:32
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
не мисля, че се е скъсало нещо, ако наистина е влюбен в теб Просто знае, че не е честно да изисква да бъдеш както досега, ако ти наистина имаш други условия. Затова се е отдръпнал, но със сигурност ще бъде щастлив, ако му кажеш това, което чувстваш... и ако си размислила...Но това само при условие, че наистина е въвлечен емоционално и той така като теб
да мисля че е влюбен днеска дойде да ме докара само до пловдив от бургас и се върна защото имаше среща с някви бизнес партньори , прави много неща за мен , много. Наистина е до мен когато имам нужда от него , сега само тряба да му покажа че съм отново онази усмихната негова приятелка която обича .
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 22nd November 2009, 22:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
сега само тряба да му покажа че съм отново онази усмихната негова приятелка която обича .
Тъпо е да даваме съвет отстрани, без да знаем нещата, но...мой съвет е да не му спестяваш емоциите си - тоест не гледай на реакцията си като на грешка - просто е било знак за негэ за силни чувства от твоя страна...и не си длъжна да си винаги усмихнатата приятелка...ако говорите поякога за емоциите си - мисля, почесто ще си усмихната и то истински, а не защото той така иска да те вижда....
Отговори с цитат
  #109  
Стар 22nd November 2009, 22:37
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
не мога да контролирам чувствата си и не мога да кажа "ок,само ще се чукаме и край"Но разбира се той не носи вина за това
...И ти нямаш вина за това, че така мислиш... Прэсто сама се ощетяваш, мислейки далече за семейството му Това е като да си правиш планове за рибна вечеря, докато рибата още плува в морето....от една страна хапва ти се рибка и знаеш колко е вкусна, но от друга - сложила си неподходяща захранка и блесна и даже да хванеш рибка - няма да е любимата ти...Нямаме нищо гарантирано в този живот, но едно е сигурно - докато си правим планове за бъдещето пропускаме някои наистина важни неща заради предразсъдъци...
Или както е казал Джон Ленън"Животът е това,което ни се случва,до като си правим планове за бъдещето". Много вярно.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 22nd November 2009, 22:40
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
сега само тряба да му покажа че съм отново онази усмихната негова приятелка която обича .
Тъпо е да даваме съвет отстрани, без да знаем нещата, но...мой съвет е да не му спестяваш емоциите си - тоест не гледай на реакцията си като на грешка - просто е било знак за негэ за силни чувства от твоя страна...и не си длъжна да си винаги усмихнатата приятелка...ако говорите поякога за емоциите си - мисля, почесто ще си усмихната и то истински, а не защото той така иска да те вижда....
Джанго обичам те , ти ме искара от дупката , сега да ти кажа че и той пророни няколко сълзи ,каза че не иска да ме вижда тъжна , че когато аз съм щастлива е щастлив и той . Той не е от мъжето койето имах досега , да има възможности но не затова съм с него ,той е униклано чаровен и чувствен мъж . Не съм срещала досега толкова подкрепа любоя обич , той си говори с мен , споделя ..плаче прегръща ме и ме обича , помага ми в всичко . Говорим си и решаваме проблеми в моята работа и в неговата също .

благодаря ви ,но все пак малко или много сгреших че му поставих това условие.
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:49.