IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th May 2014, 07:40
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aniitta Виж мнението
Благодаря ви момичета за съветите и подкрепата!

Много ме учуди факта, че никой не е чувал за доктор Владимир Василев от ВМА. Та той е един от най-големите специалисти в областта на пластично естетичната хирургия. От дълги години е завеждащ отделение на Пластична, Реконструктивна и Естетична Хирургия на ВМА София.

Преди четири години след дълго проучване се доверих на него за пластична операция на ушичките на синът ми. Останахме очаровани от отношението и професионализма му, на него и на целият му екип. И не на последно място резултата е безупречен! Също така има много добри постижения при уголемяване и намаляване на бюст. Другата седмица съм на консултация при него, ще споделя как е преминала тя.


Хубав и усмихнат ден желая на всички!!!
Аз съм го чувала и то не веднъж,докато си търсех лекар ходих при него на консултация,работи в катедрата по изгаряния. От консултацията останах с впечатление,че е много земен човек и ти казва какво може и какво не да стане,какво да очакваш като болки и тн.Много мой познати са се оперирали при него и са доволни.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th May 2014, 11:12
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nel4ho Виж мнението
Аз съм го чувала и то не веднъж,докато си търсех лекар ходих при него на консултация,работи в катедрата по изгаряния. От консултацията останах с впечатление,че е много земен човек и ти казва какво може и какво не да стане,какво да очакваш като болки и тн.Много мой познати са се оперирали при него и са доволни.
Благодаря ти Nel4ho Nel4ho за отговорите. В момента се опитвам да се спра на лекар, на който да имам доверие да оправдае очакванията ми. За сега съм се спряла на д-р Асенов от Пловдив, но ми се иска някой да сподели мнения, който се е оперирал при него.

Да, определено потвърждавам и аз прекрасните отзиви за д-р Владимир Василев-много човечен, откровен и земен човек.

Ако не е тайна може ли да споделиш при кой доктор си се оперирала, начина на поставяне на имплантите-под или надмускулно и марката им.

Благодаря ти предварително!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th May 2014, 12:35
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aniitta Виж мнението
Благодаря ти Nel4ho Nel4ho за отговорите. В момента се опитвам да се спра на лекар, на който да имам доверие да оправдае очакванията ми. За сега съм се спряла на д-р Асенов от Пловдив, но ми се иска някой да сподели мнения, който се е оперирал при него.

Да, определено потвърждавам и аз прекрасните отзиви за д-р Владимир Василев-много човечен, откровен и земен човек.

Ако не е тайна може ли да споделиш при кой доктор си се оперирала, начина на поставяне на имплантите-под или надмускулно и марката им.

Благодаря ти предварително!
Аз се оперирах при докто Виолин Петров ,във виа медика,много съм доволна от него,много е стриктен и също е много земен и реалист,аз бях ограничена от към средства и затова сложих евросиликон 310cc подмусколно с разрез под гърдата.За доктора и персонала мога да кажа,че отношението им към тебе ще е супер,много са внимателни и подхождат с разбиране и за най -малкото ти притеснение са готови да те прегледат,отговорят,просто супер.Аз лично го избрах по препоръки на познати и в хода на проучването си разбрах,че даже е участвал в "пълна промяна" БГ.Единственното което е недостатък е,че леглото на което прекарах 1 вечер е ултра неудобно,като за след опериран това не е маловажно.Аз лично не мисля ,че е възможно от една среща или 2 да се спечели доверие,няма как поне при мене,те са си лекари които правят това всеки ден,ако искат да те "метнат" ще го направят.Обиколи 2-3 виш къде се препокриват съветите им ,задйа им един -два провокативни въпроси за да разбереш до колко им пука.Пример: В деня на операцията ми бяха казали без храна ,вода и цигари.....което е нормално но аз го питах може ли поне цигарки да си пуша,категорични ми отказа и даже ми се поскара,това имам предвид.Има касапи които за да ти вземат парите са готови на всичко.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th May 2014, 12:57
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Много се радвам, че си направила правилния избор и не съжаляваш за него. Пожелавам ти бързо възстановяване и много положителни моменти да имаш за напред!

Права си, че от една среща много трудно е да ти се вдъхне доверие, но и пък не може да се консултираме много пъти....от една страна-финансово, а от друга се объркваме все повече.....

Днес ми е третата консултация при трети лекар. До тук предходните двама имат корено различно виждане на нещата-единия препоръчва надмускулно, другия подмускулно. Единия кръгли, другия анатомични....а, бе страшна работа....много съм объркана. Дано сега от третото мнение да ми се избистри главата....хихихих....

Ако някой има опериран при доц. Анастасов.....моля да сподели опита си.

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th May 2014, 13:20
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aniitta Виж мнението
Много се радвам, че си направила правилния избор и не съжаляваш за него. Пожелавам ти бързо възстановяване и много положителни моменти да имаш за напред!

Права си, че от една среща много трудно е да ти се вдъхне доверие, но и пък не може да се консултираме много пъти....от една страна-финансово, а от друга се объркваме все повече.....

Днес ми е третата консултация при трети лекар. До тук предходните двама имат корено различно виждане на нещата-единия препоръчва надмускулно, другия подмускулно. Единия кръгли, другия анатомични....а, бе страшна работа....много съм объркана. Дано сега от третото мнение да ми се избистри главата....хихихих....

Ако някой има опериран при доц. Анастасов.....моля да сподели опита си.

Благодаря предварително!
Благодаря ти,дано и при тебе да е така скоро и да се радваш на красиви гърди.
Това което мога да ти кажа от опит е, че при мене само за cc бяха на едно мнение ,но където и да ходих,надмускулно беше абсурд.Това което знам е ,че в америка слагали много надмускулно и гладки,защото имат възможност да ги сменят.Който каквото й да ти казва,трябва да знаеш,че надмускулното увисват бързо,по-голяма е опасноста от капсулна контрактура,но болките уш са по-малки.Незнам защо са ти го казали,може да е ако не си раждала.До формата трябва да знаеш,че при анатомичните има опасност от ротация,а кръглите както и да ги въртиш са си кръгли.Аз също исках анатомични ,но се отказах и сложих кръгли.Според мене за млада жена кръглите са по-добрия вариант,но всичко си зависи от това което имаш като старт.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th May 2014, 08:18
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте момичета!
Мина и третата ми консултация, след която нещата ми се поизясниха и вече съм почти решила какво искам. Но въпреки всичко ще съм благодарна и вие да си кажете мнението, за което ви благодаря предварително.

Имплантите, които изпрах са Motiva Ultima. Обясниха ми, че това са най-новия модел на тази фирма-кръгли импланти, но с най-близка до анатомичната форма импланти. Видях ги в каталозите, формата им е почти капковидна. Много ми харесаха. Също така имат чип вграден в тях, чрез който при евентуален проблем със специално устройство лекарят може види от коя партида са имплантите, за да се избегне излишна подмяна в бъдеще. Също така това било вид застраховка, чрез която фирмата до определена сума (която не беше никак малка) ти покрива разходите по самата операция, ако се наложи подмяна.

Лекарят ми предложи максимум кубатура 315сс FULL, основа 11 см, височина 4,5см,подмускулно, с разрез подареолата Тук ме притесняват две неща-да не ми дойде малка кубатурата и разреза на зърното.

Той ми каза, че ако искам повече кубици ще ми сложи, но не може да гарантира, че мускула ще може да покрие едни 355сс, и от там може да ми възникнат усложнения. Четейки форума оставам с впечатление, че повечето момичета съжаляват, че не са сложили повече кубици. Притеснявам се това да не стане и с мен.

Моля да споделят момичета с разрез на зърното-как им са белезите. Зърното променя ли се? Аз няма да кърмя повече, това не ми е проблем. Но силно се притеснявам да не ми се деформират зърната от белезите и станат грозни или да изгубят чувствителност. Като цяло лекаря е привърженик на този метод и е на мнение, че той е за предпочитане и дава по-добри естетически резултати.

Според вас има ли значение за здравината на мускула и евентуалното му разкъсване, начина на поставяне на импланта-през ареолата и под гърдата? Ако импланта се постави през ареолата според мен импланта ще е по-добре обхванат от мускула, или се бъркам? А ако е под гърдата мускула се реже отдолу и долната част на имланта най-вероятно ще е отвън? Поправете ме ако расъждавам в грешна посока.....

Вече съм на финала....най-вероятно другата седмица ще е операцията.....
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th May 2014, 08:52
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aniitta Виж мнението
Здравейте момичета!
Мина и третата ми консултация, след която нещата ми се поизясниха и вече съм почти решила какво искам. Но въпреки всичко ще съм благодарна и вие да си кажете мнението, за което ви благодаря предварително.

Имплантите, които изпрах са Motiva Ultima. Обясниха ми, че това са най-новия модел на тази фирма-кръгли импланти, но с най-близка до анатомичната форма импланти. Видях ги в каталозите, формата им е почти капковидна. Много ми харесаха. Също така имат чип вграден в тях, чрез който при евентуален проблем със специално устройство лекарят може види от коя партида са имплантите, за да се избегне излишна подмяна в бъдеще. Също така това било вид застраховка, чрез която фирмата до определена сума (която не беше никак малка) ти покрива разходите по самата операция, ако се наложи подмяна.

Лекарят ми предложи максимум кубатура 315сс FULL, основа 11 см, височина 4,5см,подмускулно, с разрез подареолата Тук ме притесняват две неща-да не ми дойде малка кубатурата и разреза на зърното.

Той ми каза, че ако искам повече кубици ще ми сложи, но не може да гарантира, че мускула ще може да покрие едни 355сс, и от там може да ми възникнат усложнения. Четейки форума оставам с впечатление, че повечето момичета съжаляват, че не са сложили повече кубици. Притеснявам се това да не стане и с мен.

Моля да споделят момичета с разрез на зърното-как им са белезите. Зърното променя ли се? Аз няма да кърмя повече, това не ми е проблем. Но силно се притеснявам да не ми се деформират зърната от белезите и станат грозни или да изгубят чувствителност. Като цяло лекаря е привърженик на този метод и е на мнение, че той е за предпочитане и дава по-добри естетически резултати.

Според вас има ли значение за здравината на мускула и евентуалното му разкъсване, начина на поставяне на импланта-през ареолата и под гърдата? Ако импланта се постави през ареолата според мен импланта ще е по-добре обхванат от мускула, или се бъркам? А ако е под гърдата мускула се реже отдолу и долната част на имланта най-вероятно ще е отвън? Поправете ме ако расъждавам в грешна посока.....

Вече съм на финала....най-вероятно другата седмица ще е операцията.....
Много се радвам,че си на финала на избора,за марката незнам нищо ,но звучи добре това което си написала.Колкото до разрезите-да,по-естетично е,когато заздравеят няма да си личи(ако е направено ,както трябва),НО-представи си как се набутват тия импланти през разрез 3-4-5см,как се прави добър джоб през толкова малко пространство,отговора е-много трудно.Под гърдата достъпа е по-лесен,видимоста по-добра-но естетично е по-грозно.Колкото до чувствителността,мога да ти кажа,че аз се оперирах с разрез под гърдата и имах чувствителност само в зърната,сега вече е доста по-добре.Много е възможно да загубиш чувствителност в зърната,която да се възстанови след време,но съм чувала,че може и да не се случи,тъй като се режат и нерви,които може да не се възстановят.
Аз лично за кубиците ти мисля ,че са добре и ако си стартирала от 0 както съм аз,ще постигнеш ефект-естествен бюст.Колкото повече имаш преди операцията,толкова по-големи ще изглеждат,та дори и с малки кубици.Също така имай предвид,че ако кожата ти е опъната и стегната,ако твойте гърди са малки,големите кубици направо ще те разкъсат от болка,може и стрии да получиш.Мисля ,че ще си доволна от тези
Извинявай ако си писала вече,но при кой доктор ще се оперираш
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th May 2014, 09:36
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Благодаря ти Nel4ho за подкрепата и мнението. Ами спрях се на проф. Анастасов, клиника "Тримониум", гр. Пловдив. Много внимателен и земен човек, поне такова впечатление ми остави. Консултацията продължи цели два часа. Говорихме за всичко. За плюсовете и минусите в различните варианти.

Nel4ho, не разбрах само за кой кубик казваш, че ще ми е добре този от 315сс ли, който ми препоръчва доктора? Той ми обясни, че моите гърди в момента са около 180сс (а дали е така?) и като сложим 315сс ще се получи един естествен бюст. Има вариант и за 335сс.

Nel4ho, извинявай би ли ми казала колко ти е подгръдната обиколка и гръдната преди и след операцията и какъв размер сутиен си купи за след операцията?

А относно разреза не знам защо клоня към за под гърдата?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th May 2014, 09:57
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aniitta Виж мнението
Благодаря ти Nel4ho за подкрепата и мнението. Ами спрях се на проф. Анастасов, клиника "Тримониум", гр. Пловдив. Много внимателен и земен човек, поне такова впечатление ми остави. Консултацията продължи цели два часа. Говорихме за всичко. За плюсовете и минусите в различните варианти.

Nel4ho, не разбрах само за кой кубик казваш, че ще ми е добре този от 315сс ли, който ми препоръчва доктора? Той ми обясни, че моите гърди в момента са около 180сс (а дали е така?) и като сложим 315сс ще се получи един естествен бюст. Има вариант и за 335сс.

Nel4ho, извинявай би ли ми казала колко ти е подгръдната обиколка и гръдната преди и след операцията и какъв размер сутиен си купи за след операцията?

А относно разреза не знам защо клоня към за под гърдата?
Мился,че 315cc,при старт 0 би бил един естествен вид,ако наистина си имаш по рождение едни 180 то тогава ефекта,ще е впечатляващ,но всичко е субективно от разбиранията на жената за големи гърди и естествена визия и е много важно самото ти тяло, височина,широчина на гръдниш кош.Аз съм 167см,53-54кг,гръдната ми обиколка преди мамото беше 75-подгръдна ,чашка Б(ама много празна,особено след 2рото раждане),реално си бях за чашка А но основата на гърдата ми е по-широка и не се побираше в А,за това ползвах Б но дори и с много подплънки си беше празна.На 08.05.14 сложих евросиликон,кръгли,310cc с разрез под гърдата и подмускулно.На всичките консултации ми казаха,че повече кубици не мога да сложа,ако искам естествен ефект.Мойте импланти са с 12см.основа и 4см(+- 1мм) височина.До колкото разбрах ,ако искаш естествен вид избираш по широка основа,а след като ми спаднат отоците и след месец носене на спортен сутиен по думи на док ,ще съм чашка Ц
Когато коментирах типа разрез с док.той ми каза,че когато отоците спаднат и се възстановя напълно,разреза ще е скрит под самата гърда,естествено легнала ще си личи,но за мене не беше това най-важното исках максимално точно и лесно поставяне и максимално перфектен джоб.Всеки лекар си има предпочитан достъп и щом твоя е сигурен в успеха си,може би трябва да му се довериш.Но аз бих си задала въпроса"Щом е убеден в успеха си,тогава защо не предлага с разрез през мишницата,реално там ще е още по-скрит".
Дано да съм ти помогнала,но в крайна сметка тук само разсъждаваме за възможности,истината е ,че докторите са тези които знаят всички отговори и знаят кое е максимално доброто за тебе спраямо физика,мускулатура и начин на живот.Направи това ,което интуицията ти подсказва за правилно.Може и малко снимки да погледаш из нета за момичета переди операция с подобни на тебе гърди и ефекта след нея с подобни кубици(на английски излизат повече резултати в google)
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th May 2014, 15:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

315 или 335 е се в гъС . При разрез през ареолата, както казва Нелчо е по-малка видимостта. По-прецизния разрез е под гърдата, което не означава, че гръдният мускул се реже.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предстоящаоперациямолязаняколкосъвета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:41.