IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 11th March 2008, 01:33
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
.бях МНОГО зле, не знаех дори що е това производна на функция и до юли бях понаучила доста
Не става само с учене,трябва и късмет
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th March 2008, 09:14
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Що направо не си купи дипломата? Като е гарга да е рошава След като няма да влиза по каналния ред що да трябва да излиза по тоя ред?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th March 2008, 09:37
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
Ако е завършила в школа средното ниво, може и да знае нещо все пак Най-удачният вариянт е да си купи книжките, които са подготовка точно за формата на този изпит и да учи яко!!! Аз почнах да се готвя с математика от края на декември...бях МНОГО зле, не знаех дори що е това производна на функция и до юли бях понаучила доста. Има достатъчно време и за нея, щом математиката не и е проблем... може да се концентрира повечко върху английския.
за да се кандидатства с език според мен не е възможно да се подготвиш за няколко месеца.и хора завършили езикови гимназии, тоест изучавали съотетния език 5 години трудо изкарват добри оценки защото цедилото е голямо.при английския не знам как стои точно въпроса, аз лично кандидатсвах с френски, защото се готвех за матура и реших че подготовката ми е достатъчна.само ще споделя че матурата беше ужасна и въпреки това изкарах 5.в СУ като кадидатствах с френски изпита ми се видя доста по лесен и въпреки това имах оценка 3.75 някъде, не помня точно.освен това на изпита в СУ доколкото помня имаш определено време за да се справиш със съответната задача, предаваш и едва тогава минаваш към следващата задача.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th March 2008, 10:06
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Абсолютно съм съгласна с bibi_82! Език не се учи за 1 месец, а точно с английски да се пробва като е на средно ниво е нереално, защото най-голям процент от хората какндидатстват с английски и конкуренцията е най-голяма. Тук вариантите са два - да се пробва при нищожен шанс или да си плати - има такива хора, които се явяват с/у заплащане и ти правят и фалшива лична карта даже. Поне при нас имаше (ВИАС). Но отново съм съгласна с bibi_82, затова че след като е влязла по този начин ще и е адски трудно (невъзможно) да се движи по план и да учи, защото няма да е на едно ниво с останалите, затова предложих и направо да си купи дипломата,ако и толкова спешно. Ако не е спешно, защо не остави за догодина? Една година при усърдно учене ще и стигне, за да се яви достаъчно добре подготвена.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th March 2008, 10:14
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
за да се кандидатства с език според мен не е възможно да се подготвиш за няколко месеца.и хора завършили езикови гимназии, тоест изучавали съотетния език 5 години трудо изкарват добри оценки защото цедилото е голямо.при английския не знам как стои точно въпроса, аз лично кандидатсвах с френски, защото се готвех за матура и реших че подготовката ми е достатъчна.само ще споделя че матурата беше ужасна и въпреки това изкарах 5.в СУ като кадидатствах с френски изпита ми се видя доста по лесен и въпреки това имах оценка 3.75 някъде, не помня точно.освен това на изпита в СУ доколкото помня имаш определено време за да се справиш със съответната задача, предаваш и едва тогава минаваш към следващата задача.
bibi ти в езикова гимназия ли си учила?
според мен е възможно да се подготвиш за няколко месеца, като се има предвид английския език, който си е доста лесничък но за френския вече е абсурд
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th March 2008, 10:16
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Но отново съм съгласна с bibi_82, затова че след като е влязла по този начин ще и е адски трудно (невъзможно) да се движи по план и да учи, защото няма да е на едно ниво с останалите, затова предложих и направо да си купи дипломата,ако и толкова спешно. Ако не е спешно, защо не остави за догодина? Една година при усърдно учене ще и стигне, за да се яви достаъчно добре подготвена.
ами така е, в крайна сметка си отговорете на въпроса защо аджеба има кандидатстудентски изпити?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th March 2008, 10:27
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
за да се кандидатства с език според мен не е възможно да се подготвиш за няколко месеца.и хора завършили езикови гимназии, тоест изучавали съотетния език 5 години трудо изкарват добри оценки защото цедилото е голямо.при английския не знам как стои точно въпроса, аз лично кандидатсвах с френски, защото се готвех за матура и реших че подготовката ми е достатъчна.само ще споделя че матурата беше ужасна и въпреки това изкарах 5.в СУ като кадидатствах с френски изпита ми се видя доста по лесен и въпреки това имах оценка 3.75 някъде, не помня точно.освен това на изпита в СУ доколкото помня имаш определено време за да се справиш със съответната задача, предаваш и едва тогава минаваш към следващата задача.
bibi ти в езикова гимназия ли си учила?
според мен е възможно да се подготвиш за няколко месеца, като се има предвид английския език, който си е доста лесничък но за френския вече е абсурд
мда.завърших френската езикова във Варна.за английския си права донякъде - по лесен е от френския и ако се подготвяш самостоятелно можеш да достигнеш доста добро ниво.и въпреки това аз съм скептично настроена че това е достатъчно за кандидатстудентски изпит защото там се хващат и за запетайките даже.при диктовката например - по френски на изпита имаше такава, за всеки пропуснат знак ти отнемат от 0,15 до 0,25 от оценката.тоест грубо казано 4 пропуснати запетаи ти намаля оценката с 1 единица.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th March 2008, 17:29
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Съвсем възможно е момичето да успее, стига да му щрака пипето.
Аз записах висше с елементарни познания по френски и избутах с общ успех от 80 % . Да не говорим че сега говоря свободно френски.
Всичко е въпрос на хъс и мотивация. Друг е въпроса, че пада много труд и яко учене
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th March 2008, 17:40
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

В кой университет "избута"?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th March 2008, 17:54
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Едва ли ще ти говори нещо : Coll
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какможедасевземеизпитСУпоанглийскибезподготовка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:46.