IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 16th March 2008, 18:39
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Аз го бях написала в първото си мнение по темата - КУПУВА НАПРАВО ДИПЛОМАТА! Просто , ясно, сигурно - малко скъпо, но най-чистите са такива
Не съм сигурен, че може да стане дори с много пари, защото трябва да познаваш точния човек. А първо не го познавам, второ, 5000 или 10 000 няма да се дадат за това, 3-то все пак нещо трябва да се научи, за да се прилага в работата после

П.С. Виждам, че никой не може или не иска да предложи решение, така, че темата май се изчерпа..
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 16th March 2008, 18:48
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

ами по малките не са минали по този път и не значт какво да ти предложат. по големите ще ти кажем, че всяка подобна стъпка после се заплаща. дадоха ти се много предложения просто лесен начин към успеха няма. да сяда девойката след като не го е правила през изминалите години.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 16th March 2008, 19:01
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

А ти да не очакваш някви чудеса? Какво могат още да ти кажат хората? Съгласна съм 100% с TedyK ! Като не и се дават пари, не и се учи и бърза, не виждам как ще стане работата? Токова много неща написаха хората - вземи пак да ги прегледаш тея три страници... Някой извод може да ти изкочи
Отговори с цитат
  #54  
Стар 20th March 2008, 11:19
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Изпитът не се взима лесно.Хора завършили английските гимназии изкарват ниски оценки.Разбира се,нищо не пречи да се опита,но така на късмет едва ли ще стане.Според мен забрави за разни врътки.Контрола е строг.Личните карти се гледат(мисля,че се оставяха при тях и след изпита ти я връщат).Изпитът се състои от диктовка,тест включващ 4 раздела и есе,което носи най-много точки.
За всеки компонент има определно време след което листът се прибира.Поне преди беше така.Има едни книжки с тестове,специално за подготовка за изпита в СУ.Много са полезни и ти дават точна представа за формата.Не знам дали веднъж ако е вътре лесно ще избута,нямам представа какво е нивото на езика в тези специалности(аз уча филология,там нещата са различни).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какможедасевземеизпитСУпоанглийскибезподготовка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:01.