IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 6th November 2007, 15:41
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

да ,бе как никой не се е подлагал Иначе на снимките стой много хубаво ама каква е истината ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #42  
Стар 6th November 2007, 15:55
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Нали като се прави липофилинг на лице,ефекта се задържа около 15 години,както се изрази един хирург?Или аз нещо се бъркам?
Международните Клинични изследвания показват дълготрайност на ефекта до максимум 10г., но при първоначални няколко последователни процедури и последващи дооформяния.
Мисля, че се бях изразила неясно по-горе. Имам предвид, че това е наистина не евтина процедура и ако Деси трябва да си плаща за следващите няма да й е лесно, а наистина новият й външен вид е много нежен, и я кара да се чувства щастлива и тя трябва да го има не само за няколко месеца (както би се случило, ако не се подложи на допопълвания и дооформяния)
Но искрено се надявам да й ги правят и за в бъдеще безплатно, тя е достатъчно изстрадала и ги заслужава!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 6th November 2007, 17:14
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Да бе защо им правят липофилинг ако оперативния метод става от един път и е постоянен А за Десислава аз мисля ,че няма да го оставят така момичето трябва да са изроди ,те на тая коза Албена продължиха с процедурите остана да оставят Деси до тук само
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #44  
Стар 18th November 2007, 19:00
sunnily sunnily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 29
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnily
По подразбиране

Krista ще стискам палци утре!!
пожелавам ти успешна операция и страхотен резултат!!

понеже и аз се интересувам от този метод ще съм благодарна, ако след това пишеш как е минало

успех!!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 18th November 2007, 19:16
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: 5

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
да ,бе как никой не се е подлагал Иначе на снимките стой много хубаво ама каква е истината ...
къде има снимки, дай да видим
Отговори с цитат
  #46  
Стар 19th November 2007, 14:08
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Момичета, аз бях писала по-нагоре, че имам страхотни колебания, отидох на още една консултаця при Евстатиев и в крайна сметка се отказах.Уикенда ме нямаше, за това пиша чак сега.Питах го кой от всички варианти той смята за най-добър, той каза, че с инжектиране е по-добре от колкото с операция, но това според мен е заради това, че все пак операцята си е рязане, доста по-различно е от това да те набоцкат на няколко места.Питах какъв филър, като веднага казах, че силикон не искам, той каза, че силикон не слага и без това, каза, че времнните филъри са най-добри, но при тях седи икономическия въпрос ( имам спомен , че на някои и Тепавичарова беше казала така), аз казах, че точно това ме притеснява, спомена за Artecol (не знам как се пише), и за липофилинга, като на него се намръщи каза, че уж след две-три процедури оставало трайно, ама не дава гаранция.За опеацията снимки не можа да ми покаже, защото се оперират и после не идват за снимка "след"...Обясни ми как се прави операцията, за рискове (освен стандартните за всяка операция, инфекция, засегнато мускулче..) може евентуално да не е равномерна от двете страни, но това може да се коригира с втора операция.В крайна сметка се спрях на вариянта оперативно или липофилинг с уговрката да си помисля и в понеделник да кажа какво искам на място.После като говорих със сестрата в канцеларията, тя пък каза да не си давам парите на вятъра за липофилинг, нямало смисъл....И след няколко дена размисли след това, се отказах на тоя етап и да се режа.Поне за сега.Ще изчакам някоя по-смела, ще поразуча, винаги мога да го направя, а за сега ще си бодна една инжекцийка от добрата стара хиалуронова киселина и ще чакам!Съжалявам, че подведох някои момичета и обещах инфо, ама все пак с тия неща шега не трябва.На всичкото отгоре аз не съм и някой тежък случай съвсем без устни....Извинявайте още веднъж, продължавам да се интересувам и заедно ще събираме информация, пък да видим...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 19th November 2007, 15:00
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Ето да видите устните ми с липофилинг.

Без липофилинг

С липофилинг на 10 дена(но имам гланц)

устните сега, 40 дена след липофилинга(почти нищо няма останало), в профил си личат, че са една идея по-надигнати, отпред също се вижда минимална разлика

Общо взетонаистина е малко съмнителна работата с липофилинга, но ще мога да потвърдя така ли е, след още една процедура. За сега не мога да бъда категорична и бих пробвала още веднъж
Отговори с цитат
  #48  
Стар 19th November 2007, 15:06
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Криста, Светланка си е правила оперативно увеличаване на устните и то след като си е сложила силикон.Има в нейната тема и снимки,които можеш да погледнеш и да добиеш представа Определено има разлика.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 19th November 2007, 15:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Нейното оперативно увеличаване е по друг метод, тя е рязана от външната страна под носа.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 19th November 2007, 15:16
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Azumi е с другия оперативен метод, при коойто се реже от вътрешната страна на устната, между венеца на зъбите и видимата част на устната.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оперативноувеличаваненаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:02.