IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th October 2006, 23:11
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Не успях да открия кой знае колко, само пише по малко като за едно от възможните усложнения, най-вече при анатомичните импланти. Съвсем нищо пък не пише за случай, в който притежателката на злополучния имплант сама да си го нагласи обратно - останах с впечатлението, че при всички положението е непоправимо, затова се налага реоперация...
Ако някой попадне на повече информаци, да пише...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th October 2006, 09:00
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Здравей Bel,вчера бях на консултация и попитах доктора за твоя случай(подчертавам,че това е негово мнение,а не мое).Неговото мнение беше,че просто джоба ти е направен прекалено голям за импланта и не се е образувала добре съединителната тъкан,но определено не беше особено притеснен.Останах с впечатление,че спокойно може да не се оперира.Дано е прав...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th October 2006, 10:00
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Здравей Bel,вчера бях на консултация и попитах доктора за твоя случай(подчертавам,че това е негово мнение,а не мое).Неговото мнение беше,че просто джоба ти е направен прекалено голям за импланта и не се е образувала добре съединителната тъкан,но определено не беше особено притеснен.Останах с впечатление,че спокойно може да не се оперира.Дано е прав...
От това, което съм чела за превъртането на имплантантите, наистина е често срещано и затова, който е с капковидни имплантанти трябва да избягва спането по корем. Прав е хирурга ти, но можеш да си караш така или да се отвори гърдата и да се намали джоба, не знам как, но го правят.
Бел, Динев от 24 до 30 ще е във Варна. За всички, които се интересуват, не го знам от него
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th October 2006, 15:51
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Намаляне на джоба - стеснява се просто със зашиване (горната стена на джоба за долната).
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th October 2006, 13:40
inna inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 11
По подразбиране Re: Имам проблем...

Аз нямам импланти,но наистина си представям как може да се чувства едно момиче с твоя проблем Силно се надявам д-р Динев да защити добрата си репутация във форума и да вземе нещата присърце!
Горе главата всичко ще е наред пиши после какво е станало.Надявам се,аз да съм от бъдещите пациенти на Динев и ще ми е интересно да науча как се развиват нещата ако възникне проблем !
__________________
Не всичко което блести е злато!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 16th October 2006, 10:07
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Току-що говорих с Динев. Каза, че се случвало понякога с тия импланти - обикновено поради неправилно използване на сутиена. Което при мен не е така 100 %, защото го носих непрекъснато в продължение на 2 месеца, а до 3-ия месец спях с него. Ставало, когато "обвивката около импланта било по-голяма" (това не го разбрах много - защо обвивката, може би е имал предвид джоба). Между 25-ти и 29-ти ще е във Варна и тогава ще ме види. Преди това само можел да предполага. Каза, че ако джобът ("обвивката")е станал прекалено голям, ще го оправи с "една лека интервенция". Не било нещо страшно, по-скоро неприятно.
Иначе се чувствам добре, леко ме наболява, но гърдата ми си изглежда добре и имплантът си е на мястото. Мускулът ми вече не прескача толкова, но може и да е заради сутиена, който нося непрекъснато отново.
Пфу-у-у, много гадно... Може би ще се консултирам с още някой...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th October 2006, 12:13
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Здрасти Бел, много съжалявам за това тъпо усложнение, но и аз четох някаде, че ако джоба е по-широк се случват такива работи, не разбрах твоите дали са анатомични, да не би и нашите да се въртят при по-широк джоб ама нали са кръгли не ги усещаме Освен това май наистина трябва да се предприеме реинтервенция, защото ще е дразнещо ако ти се обръща по-често, но пак повтарям това съм го чела за анатомичните
Отговори с цитат
  #28  
Стар 16th October 2006, 22:03
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Привет Бел!
Консултацията с друг е добра идея. Предполагам, че същото ще ти кажат, ама поне ще си по-спокойна.
Пиши каква ще е тази дребна интервенция.
Иначе и аз се разрових из сайовете за това усложнение, ама същото прочетох - случва се, трябва да се наместят. Интересното е, че ти явно си успяла да ги наместиш веднага без интервенция. Може би е въпрос на късмет, де да знам.
Пиши непременно какво става с теб!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th October 2006, 11:11
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Здрасти Бел, много съжалявам за усложнението. Ако наистина джоба е по-голям е възможно да се завърти имплантантът, но защо се е случило след 4 месеца? Ти отдавна си свалила Триумфа и спиш както си искаш- предполагам. Защо чак сега? Пиши какво става! Целувки и горе главата!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th October 2006, 19:26
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Бел,пиши моля те миличка какво става с теб!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имампроблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:46.