IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th May 2010, 09:54
mimoza123 mimoza123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Искам да Ви кажа , никога не ходете при д-р Красимира Станева в "Union-Clinic" в Пловдив.За мен тя е наи-некъдърната лекарка, която съм срещала.Направи ми банд лигиране на хемороидите, който са в 3 - 4 стадий, при това във възпалено състояние и след като свърши ми каза, че единия възел не е могла да го хване добре и трябва да се прави още веднъж и да плащам пак за него.На всичко отгоре вдигнах температура и се наложи да пия антибиотик и цяла седмица бях на легло.
След 1 месец отидох на преглед при друг специалист и се оказа, че хемороидите си стоят, въобще не са паднали и при моето състояние лигиране не е трябвало да се прилага.
Много съм доволна от д-р Антон Тодоров, който работи в МЦ"Fama" на ул."Кавала"20 в Пловдив.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th May 2010, 21:07
vassilissa vassilissa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimoza123
Искам да Ви кажа , никога не ходете при д-р Красимира Станева в "Union-Clinic" в Пловдив.За мен тя е наи-некъдърната лекарка, която съм срещала.Направи ми банд лигиране на хемороидите, който са в 3 - 4 стадий, при това във възпалено състояние и след като свърши ми каза, че единия възел не е могла да го хване добре и трябва да се прави още веднъж и да плащам пак за него.На всичко отгоре вдигнах температура и се наложи да пия антибиотик и цяла седмица бях на легло.
След 1 месец отидох на преглед при друг специалист и се оказа, че хемороидите си стоят, въобще не са паднали и при моето състояние лигиране не е трябвало да се прилага.
Много съм доволна от д-р Антон Тодоров, който работи в МЦ"Fama" на ул."Кавала"20 в Пловдив.
Браво а как се насочи към доктор Тодоров,радвам се че си останала доволна от него.Той хаистина е много кадърен хирург.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th April 2011, 11:28
borislava81 borislava81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Аз чух , че в Он клиник прават безкръвните и има доволни... някой ходил ли е там да каже мнение?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th January 2012, 13:53
Аватара на tevolira
tevolira tevolira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 20
По подразбиране

а по естествен път не става ли да се махнат, с някакви храни например, чувала съм, че спанака имал някакви такива ползи...?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th January 2012, 14:27
Lolly_Dolly Lolly_Dolly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borislava81 Виж мнението
Аз чух , че в Он клиник прават безкръвните и има доволни... някой ходил ли е там да каже мнение?
Аз там се спасих след голямо ходене по мъките. Доста добри специалисти са, добре разясняват и не шикалкавят. Относно моя проблем, по-скоро позата при прегледа беше неудобна, отколкото самата манипулация. Не ме е боляло и нямаше усложнения. След това, известно време се мазах с един крем.
Естествено като цяло, самата ситуация си беше некомфортна, но пък при мен имаше добър ефект.

Цитирай:
Първоначално написано от tevolira
а по естествен път не става ли да се махнат, с някакви храни например, чувала съм, че спанака имал някакви такива ползи...?
Ами в началния стадии може да им се повлияе с разни свещички и мазила, но не знам дали напълно изчезват. Моите бяха стигнали до втори етап и манипулацията беше неизбежна за съжаление. Поне попаднах на специалисти.
Ако имаш такъв проблем, не го отлагай, че става много лошо. Потърси лекар.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th April 2012, 21:07
borryana borryana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 1
Thumbs up Добър доктор за София!

Здравейте,
аз ще препоръчам д-р Росен Тушев от Пирогов, работи също и в болница Вита. Ето и координатите му:

МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА "ВИТА"
Телефон: (02) 960-49-50; (02) 960-49-53
Адрес: Многопрофилна болница за активно лечение "ВИТА"

ул. "Драговица" No 9

УМБАЛСМ "Н.И.Пирогов"
Телефон: (02) 9154 (втр. 354) или (02) 9154 (втр. 290)
Адрес: бул."Тотлебен" N 21

Мобилен телефон на д-р Тушев
+359 889 813 724

+359 878 813 724

Ето и страницата му: http://www.rossentushev.com

Много съм му благодарна, че ме оттърва от хемороидите. Опитахме конвенционално лечение но не помогна. Накрая се реших на операция по метода Лонго. Доктора беше много изчерпателен в даването на информация и много внимателен по време на всички прегледи. Свърши страхотна работа, БЛАГОДАРЯ!

А тук може да прочетете повече за хемороидите: http://www.rossentushev.com/novini-i-statii/2/36
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th May 2012, 12:25
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Понеже няма модератори/администратори... и не мога да променя данните от първото ми мнение тук, добавям просто линк.
Д-р Веселин Люцканов вече работи в болница Токуда, ето тук повече инфо:

Д-р Веселин Люцканов
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th June 2012, 22:02
anabeth anabeth не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Как да отслабнем с 5кг за 1 седмица? ВижтеТУК
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th June 2012, 18:06
StefanPetrov StefanPetrov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 48
По подразбиране

Нещо интересно което намерих по темата цък
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th June 2012, 01:31
LoveGreeen LoveGreeen не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 56
По подразбиране

Нещо интересно по темата от мен на което попаднах преди време тук
Поздрави с една песничка тук и новия скеч на комиците тук
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АдресинаПРОКТОЛОГзахемороидидр
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:14.