IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd January 2005, 23:16
Anonimous
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Molq pomognete

Значи проблемаът е следния.Ако мога така да се изразя имам натрупване на мазнини по долната част на корема .Ако можете да ми кажете някакви упражнения за в къщи.Благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th January 2005, 16:58
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

така....... това е област, която доста трудно се привежда във форма, както и самия корем............... иначе за тази част от тялото, трябва да се правят коремни преси, които представляват следното : от легнало положение , повдигате краката, докато застанат перпендикулярно на пода... прави 3-4 серии с по 20-30 повторения, стига да можеш... друго което ще те посъветвам е да се облечеш ама като за зимата, за да можеш дасе потиш повече, така по-лесно ще изгарящ мазнините... Този трик го видях от един мъж който когато влезе във фитнеса за първи път беше дебел... беше също навлякал много яко.... след няколко месеца изглеждаше супер... Освен коремните той бягаше и тренираше удари на круша и с въображаем противник, това последното може и ти да го правиш, както и да тичаш сутрин..... много помага. Ако имаш още въпроси питай.
УСПЕХ
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th January 2005, 23:29
Anonimous
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Мерси много ще направя това което ми каза.Дано да има ефект
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Molqpomognete
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:22.