IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th June 2004, 13:32
MEGI
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране УПРАЖНЕНИЯ ЗА КРАКА

ИСКАМ ДА ЗНАМ КАКВИ УПРАЖНЕНИЯ МОГА ДА ПРАВЯ ВКЪЩИ ЗА СТЕГНАТИ КРАКА ОСОБЕННО В ГОРНАТА ЧАСТ НА КРАКАТА БЕДРАТА
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th July 2004, 08:18
wolfenstein wolfenstein не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2004
Град: Castle Wolfenstein
Мнения: 19
По подразбиране

kakvo shte preporachate domashno s 2 giri po 2.5 kg?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st September 2004, 23:21
Лора
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Здравейте хора,хубава тема впрочем...нека Ви питам според вас за 14-годишен организъм достатъчно ли е натоварването от 30 минути с hard танци,добра ли е идеята за един микс на спортове (плуване,ролери,танци,бързо ходене,подобни неща...)? Обизателно ли е да се изпотиш като в "ада с вила в ръка около въглени",за да поддържаш форма и каква трябва според вас да е периодичността на спортните "епохи".Евентуално ще кажете "Ти прецени",но...все пак...как мисли вашата глава? Аз досега си скачах нагоре-надолу по половин час на ден вкъщи,но понеже съм човек,обичащ разнообразието реших да "прокоментирам" идеите си.Та какво щях да кажа...да...вследствие тези тренировки отделно с силови упражнения 2 пъти на седмица организма,по-точно сърцето почна да ми се "обажда".А пък спортува му се на чоо7 досега си скачах нагоре-надолу по половин час на ден вкъщи,но понеже съм човек,обичащ разнообразието реших да "прокоментирам" идеите си.Та какво щях да кажа...да...вследствие тези тренировки отделно с силови упражнения 2 пъти на седмица организма,по-точно сърцето почна да ми се "обажда".А пък спортува му се на човека,а явно не знае как би било по-добре за организма,здравето му,а без движение не мога да живея вече...Е,ОК я ми кажете кво Ви минава през главата относно "проблема: ми.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd September 2004, 10:47
Гост
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Как да отслабна?

Здравейте! Знам, че въпросът е много банален, но аз все още не съм намерила отговора за себе си.
Имам 10 месечна дъщеря, която отнема почти цялото ми време и трябва да сваля още 15 кг поне - 161 см е ръста ми, а тежа цели 70 кг! Имам колело вкъщи, но нещо не ми помага особено. Може би не го използвам правилно.
Сега търся някакви упражнения по аеробика, но не съм открила все още, а и не знам дали и това ще ми помогне. Мисля, че краката ми не издържат на големи натоварвания, защото имах проблеми с тях.
Радвам се, че открих този сайт и всичко в него. Не съм на "ти" със спорта, но тук има достатъчно знаещи хора.
Моля ви, дайте ми съвет! Не искам да си остана дебела!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th September 2004, 08:12
Станимира
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Gost,mislia,che nai-vajnoto v momenta e da si spokoina i shtastliva,zaradi sebe si i bebeto,a tova niama da stane,ako se podlagash na intenzivni trenirovki i drastichni idea-da si vijdala shtastliv anorexik??Ako ima koi da ti pomaga za deteto,mojesh da pravish y doma suvsem leki ,nenatvarvashti yprajnenia,tip"detska gradina",po-skoro za zdrave i guvkavost.To shte si pokaje koga da minesh kum po-golemi natovarvania.Koleloto e dobra ideia nai-veche zaradi emociata i chsitia vuzdyh,a deistva dobre i na bedrata,no ne prekaliavai-karai kolkoto za kef.Az sum 180cm i teja 55 kg,no prez bremennosta stanah 80 kg.Mnogo postepenno,v ramkite na mnogo dulug period,zapochnah da namaliam hranata-sus simvolichni kolichestva,no vseki den.Izpadneh li v depresia,nikoga ne si otkazvah neshto sladko,no na drygia den pak se vrushtam kum "dietata"si.Nai-vajno e da si zapazish chyvstvoto na shtastie i pulnocennost,drygoto shte doide postepenno.Ne e zle da otidesh i na masagge,pomaga i relaxira.Yspeh!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th September 2004, 22:33
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Станимира, благодаря ти за съвета!
Аз имах предвид, че имам велоергометър вкъщи, но то все тая.
Аз се безпокоя, защото винаги съм имала проблеми с теглото. Не съм от хората, които свалят лесно, но времето ще покаже.
Ако успея да сваля килограмите, които искам, непременно ще споделя опита си. Това са трудни моменти, които човек не забравя и съветите са много ценни.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd November 2004, 21:51
sani sani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2004
Мнения: 4
По подразбиране

Hora kogato vi se sportuva,sportuvaite..ako ne za otslabvane to za zdrave.DAje i bez nikakvi uredi vku6ti pak moje dosta da se natovarite sus razli4ni uprajneniqNo i nikoga ne prekalqvaite,vajna e oba4e ne samo intensivnost no i produljitelnost..ne si mislete 4e za edna sedmica 6te otslabnete zna4itelno..Uspeh..
__________________
Vsi4ko e vuzmojno stiga da poiska6
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th December 2004, 18:40
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране До Гост с бебето:)

Все още нямам деца, ама съм чувала разни неща. Първото, което ще ти кажа е пълна дивотия, но много успокоява- колкото килограма си качила по време на бременността, толкова месеца ще ги сваляш!
Много мило ми стана, като каза" Не искам да си остана дебела"...Не се тревожи толкова- ако няма никаква промяна още известно време, иди при диетолог , запиши се на танци, нещо такова...Няма страшно, ние сме с теб!
Поздрави на бебока!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd January 2005, 22:44
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Абе мом4ета дигайте на ден по 20 кг гира по 20 пъти наведнъж и се кефете после с по-малка гира 7-8кг колкот можете кат за мен 100-пъти наведнъж после малко коремни и ако има време за лицеви аз преди правих 100 наведнъж ама кат сспрях да правя и ся максимум 80
е това е една хубава тренировка !!!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th January 2005, 18:10
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: trenirovkite v ku6i

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Trenirovkiumerenharakter
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.