IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Тренировки вкъщи


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12th January 2005, 13:42
мишето мишето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 7
По подразбиране как да отслабнат мързеливите хора и хората без време

здавейте на всички във форума. сигурно този въпрос е доста найвен за вас. Но аз искам да знам как мога да изградя една добра фигура, като се има в предвид че нямам време за фитнес и по цял ден стоя в един офис, движенията ми се ограничават до ходене на работа и от време на време каране на ски (през зимата разбира се). не сам имала проблеми с тялото си тъй като се движех непрекъснато но сега направо сам отвратена от моито разпуснато тяло и излишните килограми. пък и вече и малкото упражнения които правя в къщи ме натоварват доста.
МОЛЯ АКО НЯКОЙ ИМА ПРЕДЛОЖЕНИЕ И ЖЕЛАЕ ДА ПОМОГНЕ ДА ПИШЕ!
ПС. пуснете примерно някаква диета с вид упражнения
А да благодаря на всички които отговорите на мойта тема мисля, че щте сте много полезни не само за мен
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th January 2005, 17:19
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране Май няма спасение за нас....

Знаеш ли сега колко хора ще ни кажат, че трябва да отделяме време за спорт???И ще са прави, честно казано. Не речено, че трябва да е всеки ден, ама два пъти в седмицата, колкото за тонус...
Ако вечер не трябва да се прибираш веднага в къщи след работа, защо не идеш на аеробика или на танци или на каланетика...Има по-леки упражнения, за такива като нас Може и в къщи, сутрин. Аз правя по 20 коремни преси и 5 минутки упражнения- каквито се сетя. Ако не се тъпчеш с глупости през деня, ще си запазиш формата. А виж, ако искаш да отслабнеш, тук някой друг да те посъветва.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th January 2005, 10:38
мишето мишето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 7
По подразбиране

открих една сродна душа нали? то и аз правя упражнения вечер( е от скоро но и това е начало) знам че без усилия нищо не може да се постигне, но искам да знам тези усилия по какъв начин да се сведът до минимум. целия мми проблем е че имам 5-6 килца отгоре и искам да ги сваля трайно, а пък тогава ще мисля за стягането
благодаря ти за отговора и очаквам че всички, които разбират от такива работи ще ме посъветват.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th January 2005, 16:28
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз лично се надявам медицината никога да не успее да намери решение, което да компенсира мързела!

Именно затова хубавата фигура привлича погледите и събужда желанието- защото е символ ( в общият случай) на воля, желание, постоянство и респективно на натурално и стабилно здраве.

Единственото с което мога да помогна на мързеливите хора е да постна линк към програмата на телевизията

А за тези, които "нямат време" - дори и на тях им е ясно че всъщност нямат желание. Никой не може да ме убеди че няма възможност да отдели 2-3 седмично по 30-40 мин.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th January 2005, 10:10
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

приятелю аз лично смятам, че за всяко нещо има и труден и лесен начин.знам че не може да изградиш хубаво тяло без никакви усилия, но защо да не опитаме да ги минимизираме. нямам време да обикалям по фитнесите, да броя калории, а и не е в мои стил.
и все ПАК БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ОТГОВОРА
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th January 2005, 12:04
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране Льофи ни заби;)

Мише, на мен ми стана малко съвестно, като прочетох поста на Льофи
За още трикчета за поддържане на форма се сетих.То е само едно де...ХОДЕНЕ....по 40 минути. Или ходи пеш на работа, или обикаляй по магазините, но ходи! А ако се разхождаш в парка, може и да ти се дотича, аз съм така А сега, както го дават да вали сняг, ще е още по-добре да се ходи по неотъпкани преспи
Поздрави!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th February 2005, 17:36
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ami ja da pomislime..ima li inteligenten covek bez da e cel mnogo knigi? Njama. E otgovora e jasen- ako nisto ne se pravi,nisto njama da ima.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th February 2005, 14:05
Гост
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Искам да сваля 8 кг, не ям по цял ден, защото съм в един офис и като не се движа много не хабя и енергия. Вечер хапвам малко, много малко даже и все още не съм смъкнала и кг. Вечер по 2-3 пъти седмично играя тае-бо и правя коремни преси - поне 40 и резултата е никакъв. Какво да правя ?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th February 2005, 14:16
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

С коремни преси не се сваля тегло. Може да си стегнеш коремните мускули, но усилията и енергоразхода е прекалено малък за да даде резултат.

Трябва да предприемеш нещо по-ударно, което да стресира тялото ти и да повиши метаболизма. Именно последният е най-сериозно засегнат от заседелият начин на живот в офиса. Проблема не е толкова грубата аритметика на калориите. Проблема е че тялото превключва на икономичен разход и колкото и да не ядеш няма да изгориш почти нищо.

За да свалиш килограми са нужни аеробни тренировки-навсякъде ще ти го кажат и не е случайно. Това са продължителни упражнения, които най-грубо казано те изпотяват.

Тичането е най-доброто. Жените много обичат аеробиката ( съвпадението на имената не е случайно). Сега е модерно Тае-бо ( което пак е подобно на аеробика). Каране на колело( или велоергометър),степери... има толкова много варианти.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd March 2005, 15:18
Аз
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Засегнахте нещо, което доста ме касае-седенето цял ден в офиса! Вече не мога да мисля за нищо освен за това, че не мога да се движа!Наистина нямам време! От както започнах работа качвам и не свалям каквото и да правя. Като излезна в отпуск-веднага свалям 4-5кг за седмица, но още следващата като се върна на работа и пак толкова бързо си ги връщам! Няам много за сваляне- 4-5кг, но не мърдат.Сега си мисля как ще си взема отпуск след известно време, като се постопли и така...но това решение ли е?!?!Малко повече от месец ходя на фитнес и съм свалила 2 кг, но преди никога не съм имала такъв проблем, винаги съм се движела много.Наистина си намразих работата!...и не знам какво да правя...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдаотслабнатмързеливитехорахоратабезвреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:53.