IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th May 2006, 14:08
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране Edno to4no i qsno vapros4e,molq vi...za 5 sek

Здравейте!
Бих искала да ви попитам - от съвсем скоро (няма и седмица имам велоаргометър вкъщи), реших всеки ден да го карам по 30-35 минути, на най-ниската скорост(защото знам, че иначе се правят мускули) и искам да ви попитам - нали чрез тази програма всеки ден, на такова ниво и толкова време ще спомага само за отслабване и стягане на мускулатурата, а не и за правене на мускули?...ако е необходима и още информация - 48кг, 162 см.
Надявам се някои да ме осведоми по този въпрос, защото не съм мн наясно и ако не трябва да се тренира по този начин...евентуално някакъв съвет, ще бъда много благодарна!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th May 2006, 14:38
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране Re: Edno to4no i qsno vapros4e,molq vi...za 5 sek

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
Здравейте!
Бих искала да ви попитам - от съвсем скоро (няма и седмица имам велоаргометър вкъщи), реших всеки ден да го карам по 30-35 минути, на най-ниската скорост(защото знам, че иначе се правят мускули) и искам да ви попитам - нали чрез тази програма всеки ден, на такова ниво и толкова време ще спомага само за отслабване и стягане на мускулатурата, а не и за правене на мускули?...ако е необходима и още информация - 48кг, 162 см.
Надявам се някои да ме осведоми по този въпрос, защото не съм мн наясно и ако не трябва да се тренира по този начин...евентуално някакъв съвет, ще бъда много благодарна!
да, но действието няма да е на цялото тяло
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th May 2006, 15:12
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

е да...отслабване и стягане само за краката,нали?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th May 2006, 22:03
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
е да...отслабване и стягане само за краката,нали?
и корема до известна степен
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th May 2006, 22:16
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: Edno to4no i qsno vapros4e,molq vi...za 5 sek

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
Бих искала да ви попитам - от съвсем скоро (няма и седмица имам велоаргометър вкъщи), реших всеки ден да го карам по 30-35 минути, на най-ниската скорост(защото знам, че иначе се правят мускули) и искам да ви попитам - нали чрез тази програма всеки ден, на такова ниво и толкова време ще спомага само за отслабване и стягане на мускулатурата, а не и за правене на мускули?
Защо не караш за отслабване на интервали като редуваш по интензивно каране с по-бавно? Няма да хванеш "мускули", нито ще станеш културистка, освен ако не пиеш определени препарати.
Отслабването се дължи на отрицателен калориен баланс. Само със спорт се сваля трудно,ако имаш да сваляш повече килограми (не знам колко искаш да сваляш). Ако съчетаеш спорт + подходящ хранителен режим ще е най-оптималният вариант.
Пожелавам ти успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th May 2006, 10:34
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

добре, на какви интервали от време трябва да сменям от по-лесно на по-трудно ниво?Иначе по принцип искам да сваля 1-2 кила и основното е да поддържам фигура, а не толкова да отслабвам.Просто си мислех(защото не разбирам много и сама съм решила такава програма от 30-35 мин.) дали този начин, койт съм избрала да не ми направи мускулна маса и реших да попитам тук.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th May 2006, 12:01
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
добре, на какви интервали от време трябва да сменям от по-лесно на по-трудно ниво?Иначе по принцип искам да сваля 1-2 кила и основното е да поддържам фигура, а не толкова да отслабвам.Просто си мислех(защото не разбирам много и сама съм решила такава програма от 30-35 мин.) дали този начин, койт съм избрала да не ми направи мускулна маса и реших да попитам тук.
никъв смисъл няма да редуваш бързо и бавно. сядаш сутринта на колелото и караш 30 мин....темпото трябва да е по-бързичко, на по-ниска степент, ако се умориш просто намали малко скоростта.
Първия път почти сигурно ще имаш мускулна треска.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th May 2006, 17:03
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

да, наистина първия път имах мускулна треска , но вече цяла седмица карам и съм тренирана Мерси мн на всички, че се заеха с моя въпрос
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th May 2006, 18:23
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
да, наистина първия път имах мускулна треска , но вече цяла седмица карам и съм тренирана Мерси мн на всички, че се заеха с моя въпрос
е са ако не черпиш по едно кафе, повече никакви съвети за теб :P
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th May 2006, 19:37
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

хаха...ми даже двечки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ednoto4noqsnovapros4emolq
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:02.