IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th February 2005, 00:36
Azad
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Vapros

Здравейте`
Бих искала да знам дали е калоричен меда От 4 седмици съм на чай вода и солетира в днитер които не издържам да не ям ,те са два засега,гледам да не изяждам повече от 1000 калории,ходя на фитнес два пъти в седмицата ,правя упражнения всяка вечер а съм свалила едва 4 кила и цяла седмица не съм мръднала.Чудя се дали не е от меда защото пия чая с мед?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th February 2005, 01:36
puhito puhito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Svoge
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до puhito
По подразбиране

Незнам дали меда е калоричен,но искам да те питам нещо .... припадала ли си през тези 4 седмици?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th February 2005, 09:40
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Мисля, че меда не е много калоричен. А и дори да е, една лъжица мед едва ли ще ти пречи да отслабнеш. Но може да прочетеш някъде колко вредни са такива диети всъщност.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th February 2005, 11:17
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

В различните таблици резултатите за меда са 310 - 330 калории.
Имайки пред вид че той е изграден от прости захариди ( тоест усвояват се бързо и изцяло) това си е доста.

Иначе за твоя случай- глада е най-лошото решение за сваляне на тегло. Той е признак на ниска физическа култура. Почти без никакво изключение резултатите са незадоволителни и краткотрайни.

Когато човек е с наднормено тегло трябва да си промени начина на живот. Да стане по-активен, да повиши метаболизма си и по този начин да отстрани причината за наднорменото тегло. Защото когато гладуваш организмът свиква с малкото енергия която му доставяш и се нагажда съвсем малко да харчи. Тоест от нисък метаболизъм ти отиваш на още по-нисък метаболизм. В резултат на това и най-малкото нещо което изядеш ще ти се лепи.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th February 2005, 12:09
diadkata diadkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: Rousse
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез Yahoo до diadkata
По подразбиране

liophi моите поздравления за точните и изчерпателни отговори.
azard това което правиш, нищо добро няма да ти донесе. Разгледай този сайт - тук има толкова много начини за сваляне на килограми и за оформяне на едно добре изглеждащо тяло. Само трябва да имаш малко търпение и постоянство.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Vapros
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:59.