IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th January 2007, 04:50
lsfc_boy lsfc_boy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 4
По подразбиране * Хармонично тяло *

Здравейте.Знам,че поставената от мен тема може би съвпада с някои от вече съществуващите,но информацията която ме интересува е доста разпръсната и вече тотално се обърках.Извинявам се за темата и благодаря на хората които ще ми помогнат.
Та...на 17 години съм,височина 186см,69-70кг.Искам да кача минимум 10кг,но работата е там че не става,макар и да ям много.Може би незнам какви точно храни и по-колко.Казвали са ми примерно 2 сурови яйца в 400-500мл прясно мляко и това всеки ден.Кажете ми дали има полза и ако може и други начини за качване на килца.Желанието ми е да развия хармонично и добре оформено тяло като за целта ме интересува и какви упражнения да правя най-вече за горната част от тялото(за по-широки рамене).За сега си тренирам у нас,но мисля да започна с фитнес тренировките сериозно.
Всяко инфо ще ми е от полза и ще съм ви много благодарен за него.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th January 2007, 19:31
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Ето!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th January 2007, 00:31
lsfc_boy lsfc_boy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Четох я тази тема,мерси все пак А това за суровите яйца с прясно мляко действа ли наистина или са измислици.Казаха ми че от него доста се качвало...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хармоничнотяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:29.