IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th August 2007, 14:52
ceco ceco не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1
По подразбиране 39г. мъж - велоергометър в къщи-програма?

Здравейте аз съм на 39 год. - мъж, не съм посещавал фитнес зали, но току що си купих велоергометър - съвсем простичък за в къщи. Моля ви помогнете ми като ми кажете по каква програма да тренирам, за съвсем начинаещ и с цел отслабване и горе-долу влизане във форма. Ще съм благодарен ако ми направите програма!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th August 2007, 10:12
luna luna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 82
По подразбиране

Поздравления за решението .
Нямаш нужда от програма, просто се качваш на педалите и въртиш. Организма ти ще ти покаже колко време и с каква интензивност. Единственото, което трябва да следиш е пулса - не трябва да го вдигаш повече от 130-140 уд./мин., поне в началото. И постепенно увеличавай времето.
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th August 2007, 16:28
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране Re: 39г. мъж - велоергометър в къщи-програма?

Цитирай:
Първоначално написано от ceco
Здравейте аз съм на 39 год. - мъж, не съм посещавал фитнес зали, но току що си купих велоергометър - съвсем простичък за в къщи. Моля ви помогнете ми като ми кажете по каква програма да тренирам, за съвсем начинаещ и с цел отслабване и горе-долу влизане във форма. Ще съм благодарен ако ми направите програма!
Сутрин на гладно по 30 мин в комбинация с Л- Карнитин
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th August 2007, 20:50
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

започни от 20 на най леко натоварване с скорост 30-35км/ч всеки ден увеличавай с по 2-3 минути и на 40-45 задръж,както ти каза ВИТАМИНА сутрин на гладно с л-карнитин,ако бързаш със резултатите,започни и вечер преди лягане пак на гладно (след 5-6 часа недей да ядеш) 20-30 минути. УСПЕХ !!!
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th August 2007, 01:12
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тео
започни от 20 на най леко натоварване с скорост 30-35км/ч всеки ден увеличавай с по 2-3 минути и на 40-45 задръж,както ти каза ВИТАМИНА сутрин на гладно с л-карнитин,ако бързаш със резултатите,започни и вечер преди лягане пак на гладно (след 5-6 часа недей да ядеш) 20-30 минути. УСПЕХ !!!
Тео, само за почернрното ми е въпроса- ако съм на бач до 17.30, как да не ям след това?!?!?!!? или след като пия L карнитина и после 5-6 часа да не ям и да си легна?!?!?моля те, обясни ми
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 39гмъжвелоергометъркъщипрограма
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:21.