IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th August 2008, 10:57
ш0к0лад0ва.магийка ш0к0лад0ва.магийка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: !n mY bArbiE w0rlD ...
Мнения: 8
По подразбиране Какво ще кажете ...

Преди време бях пластична. Вече не съм толков, пък ии съм качила някое килце. Таа реших да правя някои упражнения.
Сутрин като за начало правя по 5 обиколки х 150 метра. След това скачам на въже (около 100 подскока и за двата крака ). Следва редица от загряващи и разстягащи упражнения ии накрая 50 коремни преси.
Това цялото е сутрин, аа вечер само коремните преси ии няколко от упражненията за разстягане.
Таа какво мислите? Дали ще постигна нещо? Е, разбирасе всичко това комбинирано със здравословно хранене (нямам намерение да гладувам!).
Ще ви помоля само да не се смеете за начина по който съм го написала, амаа просто не съм на ясно с всички тези "Спортни термини" ии си редя както аз си знам.
__________________
Живей сега,усмихвай се сега,радвай се за това,което имаш днес..и се бори за онова,което искаш да имаш утре.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th August 2008, 11:07
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

С толкова неща няма как да не стане.Но ако искаш по-добър резултат,тренирай някакъв спорт.Например плуване.Изключително полезен е за цялото тяло.
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th August 2008, 12:17
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Само дето разликата е, че тея неща си ги прави вкъщи, а България не е толкова развита откъм спортни съоръжения, иначе всички бихме плували всеки ден, предполагам Ако има възможност нека плува, ако не - и това става. Разтягането по-добре да е най-накрая след коремните.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th August 2008, 12:23
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Само дето разликата е, че тея неща си ги прави вкъщи, а България не е толкова развита откъм спортни съоръжения, иначе всички бихме плували всеки ден, предполагам Ако има възможност нека плува, ако не - и това става. Разтягането по-добре да е най-накрая след коремните.
Да,прав си.Ако живее в някой от по-големите градове,това няма да е проблем за нея.Йогата също е добро решение,но ако не искаш да се запишеш,става само с клипчета.Това е за начинаещи- http://uk.youtube.com/watch?v=dsGpP5HkLMM .Според мен е по-добре инструктор по йога,отколкото клипче,но ти решаваш.Но при всички положения ще станеш доста пластична с йога.
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th August 2008, 12:29
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

И как няма да и е проблем, аз като живея в София данеби да имам басейни през 10 метра. Движението през града е супер забавено, независимо, че разстоянията са малки. И пак губя безсмислено супер много време, за да поплувам малко. Ако се заглеждаш обаче във форума, в който пишем, ще видиш "Тренировки вкъщи", това се има предвид тук, така че освен ако няма басейн в къщата си...

Йогата така или иначе работи с разтягащи упражнения, момичето каза, че преди е била пластична и смятам има познания в тая област. Иначе всичко е по-добре с инструктор, отколкото с клипче, независимо за какво става въпрос
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th August 2008, 12:37
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
И как няма да и е проблем, аз като живея в София данеби да имам басейни през 10 метра. Движението през града е супер забавено, независимо, че разстоянията са малки. И пак губя безсмислено супер много време, за да поплувам малко.
А,да,така е.Ако пътуваш към София ти отнема 1 час само,за да влезеш в града...
__________________
tOzi bElEg nE e oT tEbE avToYt e dRuG (music)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th August 2008, 09:59
ш0к0лад0ва.магийка ш0к0лад0ва.магийка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: !n mY bArbiE w0rlD ...
Мнения: 8
По подразбиране

За съжаление живея в малък град и ни остана само 1 басейн, но той работи само през лятото ии е по-скоро като аква парк. Иначе сега ще отварят пак Парк, но не смятам, че и там ще мога. Имахме и закрит басейн в училището в което учех, но него го затвориха. Ии за това просто нямам тази възможност.
Иначе за йога съм се замисляла, но не мисля, че ще се справя сама. Преди тренирах таекуон-до (7 години, но в училище .Тогава бях пластична, защото схващах бързо ии доста добре се справях ии преподавателят ми 0обръщасе повече внимание. А йогата ее доста далечко от таекуон-дото ии не смятам, че ще се справя без инструктор.

Все пак ви багодаря за помощта!
__________________
Живей сега,усмихвай се сега,радвай се за това,което имаш днес..и се бори за онова,което искаш да имаш утре.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощекажете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:42.