IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th October 2008, 16:37
Nevidimata Nevidimata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Ех... отговаряш на въпросите с въпроси :P

Сега като взех да прочитам повече форума, забелязах, че всички тренират на гладно. Та мисълта ми е дали това, което правя е много грешно - сутринта ставам, едно кафенце, закуската и след около 30мин. почвам тренировката (по-горе съм я написала)... Та това много ли ще пречи. Защото след тренировка се къпя и излизам, нямам време да ям след нея.

И мерси за отговорите, ти си единствения човек, който ми пише постоянно в темата. Нищо, че задавам глупави въпроси
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th October 2008, 17:27
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

По-добре е да направиш тренировката 20 минути по-рано, за да имаш време да хапнеш след това. Какво ядеш на закуска ?
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th October 2008, 19:53
Nevidimata Nevidimata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Е кога по-рано - ставам в 9 часа, за да смогна после за даскало (и едвам успявам).
кафе + 2 препечени филийки хляб Бонус 6 зърна, на всяка от тях малко сиренце/кашкавал и отгоре по резенче домат и може няколко парченца краставица.
А в училище гледам да не ям много много, щото там само с боклуци е пълно. Смисъл пици, сандвичи и сякакви такива бързи храни...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th October 2008, 21:06
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Еми не е много хубаво това, доста си пречиш на кардио тренировката. Все пак, първо кашкавала ако можеш го извади от закуската. А сиренето да е обезмаслено. Понякога за закуска хапвай яйце (може отделно с още 1 белтък), вместо сегашната.

За училище си взимай шепа бадеми, някой път може да си купиш кисело мляко от някой магазин наблизо (може да го шейкнеш, за да го изпиеш ; ) ). Гледай да няма повече от 3 часа без да си яла нещо.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th October 2008, 07:39
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nevidimata
Е кога по-рано - ставам в 9 часа, за да смогна после за даскало (и едвам успявам).
Хм, 9 никак не е рано. От кога сте на училище? По мое време бяхме от 7.30 и аз ставах в 6.30 най-късно?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th October 2008, 19:55
Nevidimata Nevidimata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:
Първоначално написано от Nevidimata
Е кога по-рано - ставам в 9 часа, за да смогна после за даскало (и едвам успявам).
Хм, 9 никак не е рано. От кога сте на училище? По мое време бяхме от 7.30 и аз ставах в 6.30 най-късно?
Все пак този срок съм втора смяна... от обяд съм на училище, не сутрин.

Мерси на Ветерана Както винаги само той се придържа към темата...
Сега прецених, че 3 дена ще тренирам на гладно и ще хапвам след това. Тъкмо така малко ми се решава проблема за в училище. Тоя метод ще го пробвам от сряда. Защото утре смятам да почина - 14 дена не съм спирала . Време е, колкото и да не ми се иска, да бездействам 1 ден...

Също да питам дали е правилно следното - вече от доста време вечерям овесени ядки с кисело мляко (0,1 %). Правилно ли е това?


От сега се замислям за Коледно-Новогодищните празници, как наще ще ме натиснат да ям... Аз обаче ще се придържам, колкото мога повече към режимчето ми. Ще трябва да ги уважа и да хапна с тях, но ще е малко и не от всичко.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th October 2008, 20:36
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Според мен не трябва да ядеш млякото и овесените ядки вечер, а сутрин или по някое време на деня (например в ранния следобед). А пък който и да те натисне да ядеш за празниците помни, че вечер можеш да ядеш месо с туршия, а през деня (ама малко) от някоя вкусна домашно приготвена баничка. Късмет!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th October 2008, 21:36
Nevidimata Nevidimata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Еми аз гледам да ги ям около 18:30, 19:00 часа
Мерси за отговора.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 6th October 2008, 21:54
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не можеш да ядеш овесените ядки вечер, това си е чист провал на тренировката и режима.

За да го разбереш...

Храната се състои от мазнини, въглехидрати и белтъчини. Както се сещаш първите ги изключваме, освен полезните такива (в маслини, ядки, хубавия зехтин, рибата). Последните (белтъчини) изграждат мускулите, от тях не можеш да напълнееш, не могат да ти навредят.

Въглехидратите ни дават енергия за всеки 1 процес в организма, но точно от тях се трупат и мазнините. Когато въглехидратите бъдат усвоени, но не бъдат изразходени, те се превръщат в мазнини и се складират някъде по тялото. Както се досещаш, в овесените ядки има най-вече въглехидрати. Когато приемеш въглехидрати вечер, ти няма как да ги изразходиш, освен ако не тичаш 2 часа преди лягане. Тоест въглехидратите, които усвоиш, ще бъдат натрупани като мазнини, докато спиш. Поне 3-4 часа преди лягане не трябва да бъдат приемани никакви въглехидрати, за да не остане какво да се складира. Отделен случай е, ако тренираш вечер, но при теб не е така.

За вечеря яж пилешко със салата, риба със салата, белтъци от яйца... Но щом искаш да отслабваш - без ядки и мляко, в което също има доста бавни въглехидрати и те пречат на твоята цел. Съсредоточи въглехидратите си до обяд, след това приемай малко на части до 15 и 18 часа, след това спри. В интернет има достатъчно таблици с хранителната стойност на повечето храни, така че това не би било трудност за теб
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th October 2008, 20:29
Nevidimata Nevidimata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Мерси много за подробната информация.

Моята цел е да намаля мастните клетки. Не търся бързи резултати. Търся сигурни. И разбира се, ще продължавам да спазвам режим, няма да го зарежа.
Мерси много за инфото.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Студадойде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:32.