IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th June 2006, 09:39
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GOG
Цитирай:
Първоначално написано от Gavr1
Сигурна съм, че не си заслужава да го чета и няма и да го напраня.Правя си изводи само от заглавието!
Организирайте си лов на охлюви в близката градинка. Е...вярно е, че понякога докато се наведете охлюва избягва от вас..., но това да не ви отчайва, пробвайте докато постигнете успех!
Тва кво общо има
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th June 2006, 09:46
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от estrella
Гаври имаше предвид, че не иска да чете сатията в Таймс, която е предизвикала реакцията, нали

Така и не намерих писмото на нашето момче на сайта им..
Цената на квадратен метър в центъра на столицата ти е по-ниска от цената на квадратен сантиметър в любимия ти уебсайт.
__________________
Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.
Моето време се нарича вечност и е достатъчно за всичко.
Смейте се, плачете, само не се сдържайте!

Аз, се забавлявам )))))))))
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th June 2006, 10:02
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Таймс изобщо не ми е любим сайт! Разрових се, за да намеря статията на младежа. Колкото до цената- има разлика между платена публикация, мнение на читател и статия на журналист.
Всъщносто не вярвах, че ще намеря писмото.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th June 2006, 10:46
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Май никои не разбра какво искам да кажа, нали?! Няма значение и без това ми писна от теми за БГ!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th June 2006, 15:19
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gavr1
Май никои не разбра какво искам да кажа, нали?! Няма значение и без това ми писна от теми за БГ!
Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
__________________
Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.
Моето време се нарича вечност и е достатъчно за всичко.
Смейте се, плачете, само не се сдържайте!

Аз, се забавлявам )))))))))
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th June 2006, 16:19
PCGeek PCGeek не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 101
По подразбиране

Вcашност, радвам се че този човек (ако е истина), е написал това...радвам се че все пак някои се е застъпил за този народ и е изказал мнението си. Българския народ би трайбвало да се поучи от това...аз самата би трябвало да се поуча от това...въпреки че съм на съвсем различно мнение. Ето и защо:

Хубаво е че пред чужденци защитаваме България, винаги сам го правила и винаги ще го правя...Но тази статия в \"The Times\" е наистина идеална...т.е. би трайбвало да се вгледаме в истината, и да признаем че всичко казано е така...не би трайбвало да виним и да гледаме какви бели и мошенишества са били извършени и извършват в други държави, а по добре да гледаме нашата си паниса дето се казва...Вместо да упрекваме другите, нека първо да огледаме себе си...корупся съществува в България защото ние БЪЛГАРИТЕ позволяваме да я има...че тя започва от най простичките и обикновенни хора и се стуга до правителството...трябва ли да казвам че като студентка винаги сам се възмущавала на това как моите колеги и колежки си КУПУВАХА изпитите, вместо да си взимат изпитите с учение и труд...а аз съм се трудила като пчела за мед...естественно сега сам в много по добре положение от колкото всеки един от колегите ми, и труда ми се възнаграждава, но това е друга тема...

И още нещо, винаги сме искали да ни \"ХАРЕСВАТ\", въздушно пространсво, готово, няма проблеми, поискаха ни сапорта за войната в Ирак, няма проблеми, правитеството се отзовава веднага на иска, без обмисляне, няма продивопоставяне, че как може да се противопостави на такава силна страна? Как? Ами аз се питам, къде беше през това време Българския народ? Какво направи БЪЛГАРСКИЯ НАРОД? Остави се да го водят за носа, без да се противопостави на собственното правителство...тук в Щатите поне имаше народ които се вдигна и каза не на войната с Ирак, и се противопоставиха поне, изказаха мнението си...а какво, не чух и един зов от Българския народ, които да каже, чакайте господа политиси, ние не сме съгласни с вас. Не чух нито един протест...А като загубихме войничета там, започна да ни боли...е скъпи мои санарордниси, как мислите че се чувстват тези невинни Иракски хорица, които са загубили десата си, жените си, сапризите си...заради какво? Вие им кажете, дайте им отговор...

Не винете и не обсаждайте другите, преди да видите себе си...радвам се че има хора които защитават нашата страна, но статията написана в Times, трябва да ни накара да се замислим...
__________________
KAKVO NAPRAVIHTE DNES ZA DA PODOBRITE SVETA?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st June 2006, 16:03
Аватара на MartyMcFly
MartyMcFly MartyMcFly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Бургас
Мнения: 233
По подразбиране :)

Моля ви се намерете това на английски или някой който найстина знае езика да го преведе на аглийски
__________________
нема такива екстри
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БЪЛГАРИНСЪМНОНЕСЪМАЛЧЕНБЕЗМОЗЪЧЕН
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:17.