IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th June 2006, 13:50
svetulka svetulka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до svetulka
По подразбиране От къде мога да си купя кънки, а не ролери?

Здравейте,
обходих магазините във Варна, Пловдив и В.Търново, но не мога да намеря от къде да си купя най- обикновени кънки с 4 колела, но не ролери. Някой би ли ми помогнал, да ми каже от къде да си купя. В интернет намирам сайтове,предимно американски, но се иска кредитна карта, а аз нямам такава, но дори и да намеря, с шипинга ще ми излязат златни.)
Мерси предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th June 2006, 13:58
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

уауу,много приятно съм изненадана аз обожавах да карам кънки,имах едни, които бяха хиляди пъти по-добри от ролерите ми..ако можех сега,бих ги изнамерила и ти ги бих дала..
А защо предпочиташ кънки?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th June 2006, 15:17
svetulka svetulka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до svetulka
По подразбиране

Ами да ти кажа карала съм ролери, но не ми харесва, друго си е кънките. Едно време имах немски кънки и карах с часове, но майчето ми ги подарила на някакво дете. А сега се изумявам, че не мога да си намеря никаде в България, а страшно ми се карат кънки....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th June 2006, 15:19
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

От къде си?
Проверила ли си навсякъде по спортните магазини?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th June 2006, 15:36
svetulka svetulka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до svetulka
По подразбиране

Живея във Варна и обиколих всички спортни магазини, но не намерих, само ролери се рродават.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th June 2006, 15:41
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Кънките са по маневрени и със тях се правят трикове по земята като парзаляние в кръгове и така нататък.Като бях в Швеицария видях един които си беше наредил конусчита и буквално танцуваше като минаваше през тях по различни начини без да вдига кънките от земята беше доста забележително.Даже ако намеря мога да сложа и клипчета тук някаде.Наистина стига да можеш да караш кънки си струва само да ги гледаш. Иначе по темата незнам от каде може да си вземеш опитаи в някои от скеит шоповете да си поръчаш !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th June 2006, 15:49
svetulka svetulka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до svetulka
По подразбиране

Да прав си, че са по-маневрени, но и от мой личен опит са и по - стабилни, с ролерите имам чувстовото,че ще се пребия някаде, е аз не сам професионалсит, но обичам да спортувам и да ми доставя удоволствие това, а определено с кънките се получава.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th June 2006, 19:05
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Сега освен типичните кънки има и едни...като обувки.маратонка но с 2х2 или 3х2 колелца.Като са в два реда колелцата са многоо по-стабилни..аз с ролери само падам.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th June 2006, 19:16
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

добре вземи си блеидлъри във формата на кец ако ме разбирате и ще си сеедно на обувка е пак ще я има тая нестабилност но докато свикнеш.До колкото знам един хубав блеид струва около 600 лв (говоря за чифт разбира се )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Откъдемогадасикупякънкинеролери
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:16.