IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4171  
Стар 11th March 2012, 08:10
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ох, добре е да знам.

За чувстителността, аз се поразрових малко и се оказа, че ерогенните точки върху гърдите, не се намират предимно на ареолите и зърната. Което ме изненада, но и ме успокои.
АниК, за сексуална чувствителност си говорим, нали?

За нея де Е, и към студено примерно.... На мен това ми беше най-големия страх още при първата операция, особено като четях и за метода през ареолата. Първите 1-2 месеца не си усещах лявата гърда (цялата) и много се бях притеснила. Всичко се оправи Там са нервите - около зърното и ареолата. К'ви вени мислиш ти - не са някакви големи кръвоносни съдове да умреш от кръвозагуба Пък и с тези лазерни ножове или каквито са, дето ги ползват за рязане... доколкото знам почти няма кървене.
  #4172  
Стар 11th March 2012, 11:13
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Nells,кои месец ти е операцията?
  #4173  
Стар 11th March 2012, 12:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Nells,кои месец ти е операцията?
Май.

АниК, предочитам да не го мисля това, с чувствителността и да си заровя главата в пясъка, както принципно правя, като ме е страх от нещо... Но наистина, слава Богу, до този момент не съм чувала някоя жена перманентно да е загубила чувствителност, независимо дали са барани ареолите. Стискам палци и при мен да е така! И за тези венички също предпочитам да не мисля...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4174  
Стар 11th March 2012, 13:40
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ами не мисли де Ей това му е гадното на чакането за операция - мислиш какво ли не Аз се мЕтам с главата напред - досега и трите съм ги правила за 1 седмица - докато се уговоря и направя изследванията, всичко вече е минало.
Обаче в твоят случай няма как да стане. Разсейвай се с друго. И аз не съм прочела някой трайно да е загубил чувствителност

Аз възнамерявам от утре да си започна пак с велото. То не ми натоварва горната част на тялото. засега обаче коремни няма да правя, че при тях се напрягат гърдите.
  #4175  
Стар 11th March 2012, 13:51
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Ами не мисли де Ей това му е гадното на чакането за операция - мислиш какво ли не .
Аз пък преди операцията нямах никакви притеснения. Нито за момент не се притесних и смутих, спах си спокойно вечерта , станах си и отидох в клиниката. Те ме питат страх ли те е притесняваш ли се, аз се смея и им казвам - хич. И наистина грам страх и притеснение нямах. След това като се събудих пак си бях напълно спокойна. Страховете ми започнаха като се прибрах в къщи. Кръвното ми беше доста ниско и аз не прецених и изпих една ампула течен аналгин, защото се четех, че в клиниката все още ти действа пълната упойка и не те боли, но прибереш ли се в къщи край. И аз превантивно цяла голяма ампула течен аналгин и като ми прилоша и като се уплаших....и чак тогава започнах да изпадам в паника - ами сега ако напрвя КК, ами ако организма ми не приеме имплантите и какви ли не глупости измислих.
  #4176  
Стар 11th March 2012, 14:31
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И мен не ме е било страх, по-скоро бях нетърпелива. Не съм се и замисляла за евентуални проблеми до този последен път със скапаните ПИП-ки.
  #4177  
Стар 11th March 2012, 14:59
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аз пък преди операцията нямах никакви притеснения. Нито за момент не се притесних и смутих, спах си спокойно вечерта , станах си и отидох в клиниката. Те ме питат страх ли те е притесняваш ли се, аз се смея и им казвам - хич. И наистина грам страх и притеснение нямах. След това като се събудих пак си бях напълно спокойна. Страховете ми започнаха като се прибрах в къщи. Кръвното ми беше доста ниско и аз не прецених и изпих една ампула течен аналгин, защото се четех, че в клиниката все още ти действа пълната упойка и не те боли, но прибереш ли се в къщи край. И аз превантивно цяла голяма ампула течен аналгин и като ми прилоша и като се уплаших....и чак тогава започнах да изпадам в паника - ами сега ако напрвя КК, ами ако организма ми не приеме имплантите и какви ли не глупости измислих.
Аз накарая на консултацията, вече бях по стълбите надолу, но пак си продължих с питанките (горкият Стоянов ) дали, аджеба, има опция организмът ми да не приеме имплантите. Понеже четох наляво и надясно, особено тук, във форума, и естествено реших да попитам. Той ми каза кратко и ясно, че това е невъзможно и формулировката 'организмът ги отхвърля', е оправданието на некомпетентен и некадърен хирург. Дано е прав!
  #4178  
Стар 13th March 2012, 13:54
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Anik?
  #4179  
Стар 13th March 2012, 13:59
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Шоки преди операцията показаха ли ти имплантите?
  #4180  
Стар 13th March 2012, 15:17
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Не, аз не съм и искала де, но ако поискаш, съм сигурн,а че ще ти ги покажат .
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:22.