IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4681  
Стар 4th April 2012, 22:17
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ох, като се замисля, аз ако съм на мястото на НГ щях да я върна. Независимо дали би отишла при друг, аз нямам да имам сърце да "барна" нещо толкова красиво. Все пак нека си напомним, че няма нищо по-красиво от естественото.
Ми, Нелс, то и на мен С. ми каза, че на мое място не би ги коригирал, ама как да му обясня на човека, че искам по-голям бюст?!
  #4682  
Стар 4th April 2012, 22:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Ми, Нелс, то и на мен С. ми каза, че на мое място не би ги коригирал, ама как да му обясня на човека, че искам по-голям бюст?!
Бижу, аз лично не бих си оперирала гърдите, ако имах твоите. Но това е лично мнение, мен ме втрисаше от мисълта за чуждо тяло в мен.
Но въпреки, че гърдите ти са много красиви, бих те разбрала ако искаш по-големи. Наистина може да се подобри обема. Докато при Калина и размера е супер.
Евала му на Стоянов, че си е казал мнението. Аз ако бях ПХ щах да връщам на поразия, може би щах да фалирам много бързо.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4683  
Стар 4th April 2012, 22:33
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Бижу, аз лично не бих си оперирала гърдите, ако имах твоите. Но това е лично мнение, мен ме втрисаше от мисълта за чуждо тяло в мен.
Но въпреки, че гърдите ти са много красиви, бих те разбрала ако искаш по-големи. Наистина може да се подобри обема. Докато при Калина и размера е супер.
Евала му на Стоянов, че си е казал мнението. Аз ако бях ПХ щах да връщам на поразия, може би щах да фалирам много бързо.
Мерси, изчервих се
Но наистина търся обем, не друго. Искам си и това е. Колкото и да им е странно на околните. Така, че вероятно и на Калинка случаят е такъв.
  #4684  
Стар 5th April 2012, 10:17
kalinka86 kalinka86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 21
По подразбиране

Ох, момичета, здравейте, нямах възможност да ви пиша по - рано. Благодаря, че ми давате толкова полезни съвети! Но започвате да ме разубеждавате, наистина. Но пък и от друга страна така ме блазни да имам голям бюст... Голяма краста си е.
Мъжът ми... той не ме подкрепя, дори се шегува, че ще иска развод. Ама, аз си бях наумила...
Естественото е най - хубаво, но ... да ви кажа, като прекарах малко повече време в такива теми и ми промиха мозъка, една млада жена на 25г. ми разказа, че си е направила операция на 21г. защото искала да спре да носи сутиен, което ми се стори доста глупаво като цел.... но пък беше умна и начетена жена и може би затова си позволих да ме подведе.
Истината е, че никога не съм имала самочувствие от гърдите си, защото изглеждат леко малки, а особено под блуза се скриват напълно.. никога не съм носила деколте и т.н., а като виждам какви неща могат да си позволят дамите с по - голям бюст и така ми се иска...

Но да ви кажа, малко ме разубедихте. И наистина не се шегувам наистина имам записан час за операция, за щастие не е платена и мога да откажа, но имам още време да помисля, въпреки че ме отказахте донякъде и се радвам че писах на вас.

И аз като поста преди мен - търся обем... иска ми се гърдите ми да стоят тежки и големи изпъкнали напред, а не са, дори на снимките да са ви изглеждали някакви особени - не са. с бански стоят плоски, освен ако не е пуш-ъп сутиен...
както казах - краста си е.... друго си е един голям бюст, ако щеш и силиконов...
  #4685  
Стар 5th April 2012, 10:50
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

kalinka86 искам да те попитам,ти раждала ли си?Може да си писала по назад но съм пропуснала за което се извинявам.Ако не си и планираш бременност може би е добре да изчакаш да родиш знаеш,че гърдите се променят.Мисля си,че щом си се разколебала е по добре да отложиш операцията.Иди на консултация при още някой хирург,помисли още...
И моя мъж беше против в началото,но после се беше похвалил на приятелите си
  #4686  
Стар 5th April 2012, 11:32
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Калинке, проблемът със сутиените е доста по-голям след силикона, отколкото преди. Спиш с него, през деня си с него, на фитнес си със супер стегнат негов вариант.. Това е най-голямата заблуда със сутиените. Ако искаш да останат хубави и стегнати, сутиенът, след силикон ти става най-добрият приятел.. Отделно, че първите месец-два са ти напълно и денонощно задължителни, при това-спортни, не особено красиви сутиени. Помисли сериозно, много сериозно. Тежко няма да вдигаш поне месец, да си достигш чаши, чинии на по-високи рафтове, да спиш нормално, да караш..

При мен стана същото със асиметрията, увеличи се визуално след операцията. Просто.. 'изпъкна'.

Последно редактирано от Ballerina : 5th April 2012 на 11:35
  #4687  
Стар 5th April 2012, 11:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kalinka86 Виж мнението
една млада жена на 25г. ми разказа, че си е направила операция на 21г. защото искала да спре да носи сутиен, което ми се стори доста глупаво като цел.... но пък беше умна и начетена жена
Умна и начетена си сложила силикон на 21, за да спре да носи сутиен.....само на мен ли нещо не ми се връзва нещо
  #4688  
Стар 5th April 2012, 16:43
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Калинка, всеки решава сам за себе си - дано останеш много доволна от промяната. И мен нищо не, можеше да ме спре, а и бях направо вдлъбната, но сега ако се оперирах, нямаше да се хвърля так напред с главата.
  #4689  
Стар 5th April 2012, 18:19
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

За да не ме разбере погрешно Калинка от постовете ми - Калинке не се пипай, няма по красиво нещо от естествения бюст, остави това и на пипане естественото си е естествено. След операция те чака един дълъг 6 месечен възобновителен период през който да омекват да имаш някои болежки и притеснения, които ти спокойно може да си спестиш. А и да ти кажа меки незнам дали стават, моите не са естествени на пипане и определено ми е неприятно като ги пипам сега. Това да не можеш да спиш като хората и още хиляди незгоди да изтърпиш за няма защо просто не си заслужава. Все пак, според мен, разкрасителните операции са за разкрасяване на нещо некрасиво до момента, а не просто ей така приумица.
  #4690  
Стар 5th April 2012, 21:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

На мен ми прави впечатление, че Калина е интелигентно момиче. Наистина вникна в това, което й казваме. Но аз знам, че хора, които се вслушват в околните, от друга страна могат да прилепнат нечие чуждо неадекватно поведение и да го приемат за адекватно. Точно като на това момиче, което сложило силикон за да не носи сутиен и накрая се оказало, че трябва да се срасне с него...

Подкрепям Шоки - аз избягвам да си пипам гърдите, защото са твърди като бицепса на анаболен фен. Нищо меко и приятно. Може да правят хубаво деколте, но всеки пуш ъп сутиен прави, особено на хубави гърди. Виж, на моите стари гърди, нямаше сутиен, който да направи деколте с тях. Щото само с кожа не става, за съжаление.. Или ако си с "пъпка на ребро" пак няма да има спасение със сутиен. Но ти?...

Калина, умно момиче си, помисли си добре. Ако е заради единия обем - има сутиени и сутиени.. Не си мисли, че ще ходиш на голо, няма такива филми.. Първо ще ти е неудобно, второ ще те е срам, трето не трябва. А си имаш мъж, така че страха от свалянето на големия сутиен пред някой нов, не важи...

От друга страна, ако си напълно наясно какво те очаква от тук нататък, ти желая успех! Но направи информиран избор! Премисли няколко пъти, преди да режеш.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:02.