IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd May 2008, 11:31
verzi verzi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 32
По подразбиране липосукция на корем и "любовни" дръжчици

Здравейте, новичка съм тук, а другата седмица ми предстой липосукция на коремчето.Почти нищо не намерих като инфо за коремната липо.Моля да дадете впечатления (ако може и снимков материал)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th August 2008, 15:40
demarka demarka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: svilengrad
Мнения: 6
По подразбиране

виждам че е минало доста време от операцията ти , може ли да ми кажеш дали си доволна и като цяло как си...аз също мисля да си правя на "любовните дръжчици" , като цяло съм слаба , но тях си ги имам по природа , опитах със спорт и диети , но то си е структура...може ли да ми дадеш също някаква ориентировъчна цена и да ми кажеш кой доктор ти я прави на теб липосукцията.Знам , че всичко е строго индивидуално , но все пак мисля ,че може да получа малко полезно инфо преди да реша дали има смисъл да се консултирам изобщо с лекар.Благодаря.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th May 2018, 17:05
mariana_vasileva81 mariana_vasileva81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Аз си направих липосукция на корем и паласки в Алексадновска при д-р Комитски. Не съм доволна от резултата, много неравности. Болницата е просто под всяка критика. Стара комунистическа болница, операцинната е от първата световна.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: липосукциянакоремquotлюбовниquotдръжчици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:01.