IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 1st February 2007, 14:06
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от inka
сега за всички не доволни не съм на 20 на 16 съм с момчета на моята възраст или 3-4 години по-големи немога и една свесна приказка да си кажа(те играят някакви игри нещто като word kraft(дори незнам как се пише)бият се и дори не знаят как им се нарича оная работа)аз говоря за мъже между 20-35 знам какво тях ги интересува и с които не съм искала не съм спала!
Абе не е точно така,щото ще го вкарат в затвора,ако спи с тебе
Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
Никакви пари и средства не могат да заменят един татко в разцвета на силите си със завяхващ старец във възпитанието на едно дете
Пари да,трябва да има. Но има и достатъчно млади мъже,които могат да осигурят един добър живот не на едно,а на 2 и 3 деца.
Всеки с късмета си,то кво излиза,вдовците и разведените мъже да умират,ти ако не се ожениш до 30 после и ти ли минаваш в тая графа,принципно темата минава другаде брак по сметка ли обсъждаш или връзка на млади момичета с възрастни мъже
Отговори с цитат
  #252  
Стар 1st February 2007, 14:13
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
не знаеш какво е за една майка да няма пари да купи бонбони на детето си, щото едва й стигат поне за мляко и някакви сносни дрешки...
Не знам кво е да си майка,ама знам кво е да си дете,на което понякога не са му купували бонбони: вервай ми,за момчетата е полезно,калява характера
Важното е мляко да има.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 1st February 2007, 14:26
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
Не знам кво е да си майка,ама знам кво е да си дете,на което понякога не са му купували бонбони: вервай ми,за момчетата е полезно,калява характера
ами я питай майка си как й се е свивало сърцето, когато си сочел бонбоните, а тя няма пари да ти купи. трудно е да обясниш на едно дете, че няма пари.
преживях го няколко месеца, не искам да ми се случва никога повече. остъй дето си докарах и заболяване от нерви
Отговори с цитат
  #254  
Стар 1st February 2007, 14:36
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Ako не свикнеш с това,че не може да имаш всичко,което искаш още от малък,рискуваш рано или късно да станеш престъпник.
Такъв е живота,а пък много бонбони не са полезни за зъбите.
Помисли за това следващия път като ти се засвива сърцето.
Отговори с цитат
  #255  
Стар 1st February 2007, 14:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

не говоря за глезотии. както и да е, спирам.
Отговори с цитат
  #256  
Стар 1st February 2007, 15:08
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Отговори с цитат
  #257  
Стар 16th March 2007, 12:39
silverlady silverlady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 11
По подразбиране

И аз си падам по по-възрастни мъже, но не чак по "татковси" или "старци". До 8-10 години е нормално. Дори е доказано, че идеалното съотношение на възрастите е мъжа да е 7-8 години по-голям от жената (а не както е разпространено схващането 2-3години).
Отговори с цитат
  #258  
Стар 16th March 2007, 17:12
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

bimbi мила не се отчайвай. мъже има колкото си искаш. аз лично също си падам по по възрастните преди година мах връска с човек с който имахме 10 години разлика.просто знаеше кога и как да си получи това което иска.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 18th March 2007, 16:50
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BuBitoo
bimbi мила не се отчайвай. мъже има колкото си искаш. аз лично също си падам по по възрастните преди година мах връска с човек с който имахме 10 години разлика.просто знаеше кога и как да си получи това което иска.
м? къде точно ти се видях отчаяна а и не си падам по много по-възрастни от мен 8)
Отговори с цитат
  #260  
Стар 18th March 2007, 19:23
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

A по по-млади от теб падаш ли си...и колко....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Падамсипоповъзрастнимъже
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:44.