IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd November 2008, 15:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Бихте ли простили повторна изневяра...?

Интаресно ми е ако разберете, че човекът, когото обичате/харесвате ви е изневерил втори път, бихте ли му простили отново...? А ако случайно изневярата е с ваш/а приятел/ка, бихте ли простили и на него/нея?
Бе не за друго, ама бая сладки спорчета се заформят, като се спомене думичката "изневяра"...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd November 2008, 15:47
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ако много обичам човека-да,бих простила повторна изневяра.

Ако става обаче въпрос за приятелка и тя ме разочарова-връщане назад няма.По принцип съм всеотдайна в отношенията си,но често оставам разочарована.Опитвам се да се променя и да не се раздавам толкова, но засега безуспешно
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd November 2008, 15:55
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Изневяра изобщо с приятелка не бих простила нивга, на нито един от двамата. жална им майка ако се случи.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd November 2008, 16:09
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Тук пак проблемът не е в изневярата, а във факта, че го хващам и то за втори път: ясно е като бял ден, че изобщо не му пука за мен, щом като е направил така, че да го хвана. Особено с приятелка, явно иска да си повиши шансовете да го хвана Звучи ми по-скоро като опит да ме остави, явно няма сили да ми каже, че не ме обича вече и се надява аз да си тръгна. Това и бих направила, нямам намерение да ми се присмиват хората за безхарактерността ми.
Колкото до приятелката, даже не ми се обсъжда. Предполага се, че след като ми е приятелка, съм й казала колко го обичам.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd November 2008, 16:54
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

първия път дори тон няма да повиша колкото и неприятно да ми е,на втория път пак не бих се развикал ,но кротко бих и казал да си тръгва завинаги,а ако е с приятел,нещо което около мен поне не би се случило,повече да го не видя,лошото обаче е,че такива неща все по често чувам да се случват
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd November 2008, 16:57
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Много съм съгласна с Ник!!!

Едни от най-глупавите мъже са тези дето изневеряват с приятелката на жена си, а приятелките, които си лягат с мъжа ти са чисти долнопробни ку*ви за мен.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd November 2008, 17:22
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

тва с приятелката не бих го преживяла

иначе не знам. зависи от човека. може да не му простя и първия път. пък може и на третия да си затворя очите да чукам на дърво, дано не ми се налага да взимам подобни решения
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd November 2008, 17:42
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Да, се включа и аз. Къде такова сладко спорче без мен, свързано с изневерите?! :P

Та значи, аз не бих простила първа изневяра!!! И с мъж да ми изневери пак няма да му простя ... Изобщо до втора изневяра не знам как може да се стигне, но все пак хипотетично, понеже днес съм в добро настроение, мисля да я простя. Но първата - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd November 2008, 17:46
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Надали бих простила и след първия път,ама да предположим ,че тогава звездите са ми го говорели и съм го направила.След втория път както каза Пипи жална им майка .За приятелките какво да кажа -отдавна за себе си съм се убедила ,че такова животно като женското проятелство няма/ако при някой го има то е рядък ексземпляр от Червената книга/ Та в общи линии да се молят да не разбирам щото
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd November 2008, 17:54
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Втора - НЕ!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бихтелипростилиповторнаизневяра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:45.