IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd November 2008, 17:57
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

А бе понякога се чудя кое е по-добре ,или по-скоро по-малкото зло - да не знаеш за изневерите, в смисъл човека да се крие добре от теб с цел да не те нарани, или да знаеш, в смисъл човека да е честен с теб ако се случи да дойде и да каже така и така... Всеки път различно си мисля.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd November 2008, 17:59
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

За мен по-добре е той/тя сама да доидат и да си кажат, защото нищо не остава скрито и винаги един ден се разбира, а тогава боли два пъти повече!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd November 2008, 18:03
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
За мен по-добре е той/тя сама да доидат и да си кажат, защото нищо не остава скрито и винаги един ден се разбира, а тогава боли два пъти повече!
Не съм съгласна, НЕ винаги се разбира, но какво от това???
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd November 2008, 18:07
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Хубаво...прави се на луда и няма да разбереш.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd November 2008, 18:13
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Добре, Рийзън, представи си, че си някъде на командировка, някъде на майната си, където никога и ама никога не отидеш повече там.

И точно след секса, онази вземе, че се гътне.

И ти ще търчиш със сълзи в очите ли да си признаваш ли???

От друга страна - какво от това дали някой ще разбере или не. Не може страхът от това да не бъдеш хванат, да е причината да бъдеш верен на някого.

А че някои жени са си блейки и не просто се оставят мъжете им да ги правят на луди пред всички, ами и май са си, след като са с тези мъже, е друг въпрос!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd November 2008, 18:20
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Цитирай:
Тук пак проблемът не е в изневярата, а във факта, че го хващам и то за втори път: ясно е като бял ден, че изобщо не му пука за мен, щом като е направил така, че да го хвана. Особено с приятелка, явно иска да си повиши шансовете да го хвана Evil or Very Mad Звучи ми по-скоро като опит да ме остави, явно няма сили да ми каже, че не ме обича вече и се надява аз да си тръгна. Това и бих направила, нямам намерение да ми се присмиват хората за безхарактерността ми.
Колкото до приятелката, даже не ми се обсъжда. Предполага се, че след като ми е приятелка, съм й казала колко го обичам.
Напълно съм съгласна с мнението на strangenick2.А за приятелките си не мисля,че имам такива които биха спали с приятеля ми.Просто истинските ми приятелки са не повече от 4.И аз съм убедена,че не биха ми причинили нещо такова.И ако това се случи няма да е с някое от тези момичета а с някоя моя позната по-скоро.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd November 2008, 18:25
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
Добре, Рийзън, представи си, че си някъде на командировка, някъде на майната си, където никога и ама никога не отидеш повече там.

И точно след секса, онази вземе, че се гътне.

И ти ще търчиш със сълзи в очите ли да си признаваш ли???
Много натъкми историйката, за тва аз ще я донатъкмя...

Тя се била гътнала точно щото аз съм публична личност и някой папарак ме е издебнал от храсталаците, после са ме показали дибидюс голичък по новините в 19:00 по БТВ...

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
От друга страна - какво от това дали някой ще разбере или не. Не може страхът от това да не бъдеш хванат, да е причината да бъдеш верен на някого.
Това няма нищо общо със страха да бъдеш хванат.Има значение само и единствено за човека, на когото изневеряват и грам никакво за този, който вече го е направил, ако ме разбираш де...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd November 2008, 19:10
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
А бе понякога се чудя кое е по-добре ,или по-скоро по-малкото зло - да не знаеш за изневерите, в смисъл човека да се крие добре от теб с цел да не те нарани, или да знаеш, в смисъл човека да е честен с теб ако се случи да дойде и да каже така и така... Всеки път различно си мисля.
ако е нещо инцидентно - не искам да знам. ако обаче вече отива на връзка, с чувствата, криениците и квото там, предпочитам да ми каже, плюс какви са му намеренията
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd November 2008, 19:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
ако обаче вече отива на връзка, с чувствата, криениците и квото там, предпочитам да ми каже, плюс какви са му намеренията
точно това питам и аз...ако отидат натам нещата - ние хубаво искаме да знаем, ама какво правим като узнаем - по един или друг начин...?
Малко от нас биха си тръгнали с достойнство, особено ако сме си паднали... Или просто свикваме с мисълта, че ще си делим някой човек и си правим график... Кво друго остава...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd November 2008, 19:18
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Хич не искам да съм на график

Но ако завися финансово и емоциално от мъжа до мен,може и да се примиря,знам ли
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бихтелипростилиповторнаизневяра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:13.