IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th May 2007, 20:48
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Ееее, какъв инат за нищо - казват ти хората - били сме на солариум, жега е...поварвай
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th May 2007, 20:55
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

е как за нищо - като ходите на солариум не е зле да сте по-запознати. такива дискусии не вредят, мисля си аз!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 29th May 2007, 21:26
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Уфф, така като гледам, сега ще ни проповядваш колко е вреден солариума въпреки, че дори не си ползвала
Първо, темата не е за това дали е полезен или вреден- момичето попита може ли да ходи по време на бременността- ако се чувства добре и ако не става на петна, ще ходи. Ако не- ще спре.
Нищо, с което се прекалява, не е полезно, така че дали солариум или слънце- всичко трябва да е с мярка. А солариумът със сигурност е по- безопасен от днешното слънце.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 29th May 2007, 22:25
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

първо съвсееем нямам намерение да 'проповядвам' каквото и да било, защото дори в световен мащаб все още не е доказано дали е вреден или безвреден солариума, така че някоя мацка по форумите като почне да прави елементарни изводи от рода на"ами според мене не е вреден", при положение че дори и хабер си няма поне на какъв принцип работи солариума, ми се виждат най-малкото смешни!
Цитирай:
А солариумът със сигурност е по- безопасен от днешното слънце.
аууу, тоя извод пък как го направи? освен това не ми казвай, че ти ходиш само на сянка, след като ходиш и на солариум. щото като е вредно слънцето, дай да му треснеме на организма и няколко сесии на солариум и да го довършиме. така, че това не може да ти аргумент в полза на соларума.
а това дали може да ходи по време на бременността - ами доколкото видях в нета - не, не е желателно, както и когато е неразположена, взима хормонални таблетки или антибиотици!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th May 2007, 22:34
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Според мен солариума не е препоръчителен за бременна жена точно заради това разисквано сгряване , а не заради възможна пигментация . Седем месеца съм се къпала с топло-хладка вода , мечтаех си да се напаря , но ми беше казано , че при по-силно загряване - кръвоносните съдове се разширяват и има по-голяма опасност от аборт . Изглежда , че не е разпостранено схващане , щом предния ми пост не бе разбран .
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th May 2007, 00:28
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mo_mo
освен това не ми казвай, че ти ходиш само на сянка, след като ходиш и на солариум.
Aз ходя само на солариум, ако реша да ходя където и да било. Ходенето ми на плаж се изразява единствено и само в плуване.
А за това кой колко елементарни изводи си прави, може и да се поспори
Дива, права си да, заради това затопляне уж не е желателно, макар че вече попадам на няколко гинеколога (единият от които е светило в Германия), според които 7-8 минути в по-слаб солариум не биха навредили, освен ако не ти става лошо и не ставаш на петна.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Солариума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:57.