IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #161  
Стар 29th May 2009, 11:41
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Аз също мисля, че тази тема, дори самото и заглавие, е изключително обидна и сексистка. Май трабва да яхна метлата и да помоля Админ-а да я изтрие
Отговори с цитат
  #162  
Стар 29th May 2009, 11:55
sweetpea sweetpea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 46
По подразбиране

Да....заглавието си е направо обидно!сигурна съм,че има много мъже ,които четат тук и ще се засегнат или ще си извадят тъп извод за бг жените,които мислят по този начин.....

Lady,няма да говоря в общи линии , а ще дам конкретен пример....Мъжът ,с който съм сега има много достойнства и секса е само едно от тях-съвсем не на първо място за мен.Мисля,че притежава изключителен интелект,интересува се по най-разнообразни въпроси и постоянно се ограмотява.Успява да се справи с критичните ситуации в нашия живот,изнамира отговор/решение за всичко.Добър търговец е!
Много е контактен,привлича интересни хора за приятели.Освободен е от обществените предразсъдъци и норми и живее както му харесва като се съобразява с правата на другите- напоследък малко хора го могат това елементарно нещо!
Има интересен външен вид,не следва модни тенденции и не се страхува да създаде такава.Умее да се забавлява,умее да пие с мярка!Добър и интересен събеседник е за разговор.Работи много- което малко ме дразни.....Поема отговорност за издръжката ни,дори и аз да работя....Поддържа сам много неща около къщата- т.е. всичко освен тревата и цветята.
В допълнение- обича да рисува и го прави добре.свири на барабани-рядко....Занимава се с професионална фотография за хоби- понякога печели нещо и от това.И е добър шофьор и пилот.
С всички тези качества се чудя как ме е взел точно мен- аз само мога да готвя......

Съгласявам се обаче с това ,че българските мъже като цяло са доста изостанали от западняците!
въпросът е да не се задоволяваме с кво да е, а да търсим такъв който отговаря поне на интелекта ни,че комбинацията умна жена -тъп мъж е ужасяваща и рядко има бъдеще....
Отговори с цитат
  #163  
Стар 29th May 2009, 14:06
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Малеее, sweetpea сега ти откраднаха мъжлето вече!

Как можа да се поддадеш на тази евтина провокация! Тя темата е пусната за това, да се види кой мъж, какви достойнства има, за да го присвоят!

П.П. Ти да не си жена ми
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #164  
Стар 29th May 2009, 14:17
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

суитпеа, е това е мъж евала!
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #165  
Стар 29th May 2009, 15:42
sweetpea sweetpea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Малеее, sweetpea сега ти откраднаха мъжлето вече!

Как можа да се поддадеш на тази евтина провокация! Тя темата е пусната за това, да се види кой мъж, какви достойнства има, за да го присвоят!

П.П. Ти да не си жена ми
аз съм му дала зелена светлина!ако нещо го влече да действа-само аз да знам!....Засега сме си самодостатъчни,но ще дойде момент,в който ще станем любопитни и към други хора....Но той такива дето "крадат" лесно ги надушва и не ги толерира много Иначе ми споделя,когато му харесва някое момиче....

Аааа.......забравих да кажа ,че не е ревнив-което си е голямо достойнство!Е,хващам го да ревнува по малко,а и той ми признава как тайно ревнува,но при него е градивно-т.е. добра ревност......

ТЕДИ- като се запознахме дори не очаквах толкова много,ама той вадеше изненади от кошницата всеки ден и аз се цъклех само
Чак си мислех,че ще е някой фукльо и ще ме изхвърли на улицата като не съм толкова талантлива-е....мога да пея,ама малко фалшиво.....Той пък взе ,че се ожени......
Но има и лоши качества!!!!!никой не е перфектен.Голям е инат-овен все пак и понякога
Отговори с цитат
  #166  
Стар 29th May 2009, 15:47
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Олее това е мъжа мечта
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #167  
Стар 29th May 2009, 15:55
sweetpea sweetpea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 46
По подразбиране

абе идеята беше,че има и свестни.....ама трябва да се прави кастинг!при мен кастинга продължи.....7 години.и тогава имах общо взето прилични приятели,ама малко скрити лимонки...... Този поне е открит.....за 2 месеца го понаучих доста добре,той пък реши да се сгодим
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: иматлимъжетедругидостойнстваосвендобриясекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:24.