IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 29th May 2009, 13:59
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Иванинееее, умопомрачи ме с това изложение! Страхотно е!

Аз за това се мия на различни мивки и пукам пуканките в чужди микро вълнови пичета! Сега вече си обясних поведението си!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #112  
Стар 29th May 2009, 15:20
sweetpea sweetpea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Т-Е-Д-И
Цитирай:
Чудесно е ,че имате собствено становище по въпроса и не одобрявате,но се надявам да намесвате тези мнения само в собствените си връзки,че става досадно като някой почне да умува как можело така,не ги е срам,ми те обичат ли се,за каква любов може да става дума.....

Ако става въпрос за моето мнение, то е лично за мен не за останалите, нали за това е темата всеки да си каже мнението???
Не,не става дума за твоето мнение,а за тези ,които дават категорична оценка ,че ТОВА НЕ БИЛО ЛЮБОВ, а еди си какво си....Такива твърдения са ми супер смешни!Да не говорим,че хората имат мноооооого различни представи за това какво е любов....За едни е уважението,разбирателство о и усещането на човека до теб, за други е това партньора да ти купи готина кола......и т.н. -примери много.
Както казах- за неразбиращите - прочетете няколко книжки по темата и научните обяснения!те ще ви дадат много отговори и ще ви накарат да видите нещата и от другата страна!ХУБАВО Е ДА ИМАШ ИЗБОР!а не да се ограничаваш, в това ,което е прието от широкото общество.
Според мен също е любов да пренебрегнеш егоизма и да усетиш желанието на партньора за свобода.Когато сме моногамни емоционално, няма проблеми.И подчертавам ,че това в никакъв случай не бива да е извинение за секс с много различни хора!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 29th May 2009, 15:34
sweetpea sweetpea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Ми даааа, освен това трябва да въведем и други правила :

- Ако си купиш кола, не може да караш друга кола при никакви обстоятелства.
- Ако си имаш микровълнова, не може да пукаш пуканки у съседа.
- Ако си имаш чешма, не можеш да си миеш ръцете на други чешми.

Естествено тези глупави сравнения нямат нищо общо с извисените чувства, изпитвани от 2-ма влюбени един към друг, но нека не даваме и глупави примери, всеки си решава сам и няма нищо общо с морала и бла бла глупости. Освен това шанса връзката да е здрава, докато сте си верни 50 години, е около 0.1% , в обратния случай е > 10% , не ме питай как изчислих процентите, сметките са сложни. Чувстовото за собственост тук говори вместо вас, а не чувството на любов. Един човек не е собственост на никой и няма никакви логични причини да не прави секс с друг човек, АКО неговите морални ценности го позволяват. Те хората по 5 гаджета си имат, вие обсъждате било ли нормално да имат ЕДНО и да правят секс с друг - а не бе.



хахахаха.....Ей това мнение е на трезво мислещ човек,който не се самозалъгва!Да ,процента е тъкмо такъв,друг е въпроса ,че не искаме да си го признаем-нали всички сме светци!А и нашето извисено общество не иска да знае за такъв процент
Има,има,има и ще има семейства,които м/у другото са едни от най-здравите семейства и практикуват този lifestyle.И е така точно,защото не се крият като мишки и не мърсуват ,който както успее да прикрие, а са честни и открити по тези въпроси.....
Познавам няколко такива семейства,имат си и деца и нямат никакви изгледи да се разделят.Въпроса е да си отговорен към семейството си и то да е преди другите ти увлечения.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 29th May 2009, 15:48
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Освен това шанса връзката да е здрава, докато сте си верни 50 години, е около 0.1%
е, та то е ясно, че ако са заедно вече 50 години, то връзката изобщо не е здрава и няма никакъв шанс.

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
в обратния случай е > 10% , не ме питай как изчислих процентите, сметките са сложни.
да живеят останалите 87.3% не ме питай как изчислих процентите, сметките са сложни
Отговори с цитат
  #115  
Стар 29th May 2009, 16:37
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Мен сметките ми се удават.

Искам и да обърнеш внимание, че "докато" не е равно на "след като" , открий 5-те разлики.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #116  
Стар 29th May 2009, 16:58
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Ivanin, ти си знаеш, ама за широката публика аз да си споделя, че за мен здрава е единствено връзката на хора, които са си верни. Разбира се това съвсем не е единственото условие.

Иначе браво, че правиш разлика между "докато" и "след като", поздравления за което!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обвързаниносвободнидаиматдругиавантюри
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:49.