IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th May 2016, 10:31
georgi22_00 georgi22_00 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 1
По подразбиране Не ми стана.. Помогнете.

Здравейте. Моля за помощ. На 22 съм, не съм правил секс. Скоро си хванах приятелка и всичко е ОК с нея, много е добра,
възбужда ме. Скоро бяхме у нас, целувахме се, притесних се, че няма да ми стане и бях взел виагра, но тя не помогна.
Стана ми много гадно, сринах се психически. Тя каза, че няма проблеми, че не я интересува дали ще се получат нещата утре
или други ден. Не й е това важното, но аз се чувствам изключително зле. По принцип ми става, мастурбирам, имам сутрешна ерекция.
Моля, помогнете, дайте ми съвет, защото съм пред края.. Надявам се да не се стига до там. Никога не ми е било толкова гадно
през живота, нито, когато починаха близки, нито когато съм дължал много пари, никога... Ако има какъвто и да е начин, споделете, моля ви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th May 2016, 00:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много често среща проблем, много мъже са го преживели, най-често поради психологични причини. Малко притеснение да има и омеква работата, но това е по добрият вариант, да е на психическа основа проблема, макар и това да си е много неприятно, по добре от физиологичен проблем.

Защото като излезеш от филма и имаш успешни опити, ще си върнеш увереността и ще пориш здраво и ще повтаряш и потретваш. На мен ми се е случвано и те разбирам напълно как се чувстваш, това за всеки мъж си е голям удар. То най-често се случва когато мъжа е с нова момиче за пръв път и от притеснение дали всичко ще е наред и ще остави добри впечатление и момичето да е доволно и така става понякога и провала.

Дано момичето е стабилно и да ти помогне, само с нейна помощ ще се справиш.
Тъй като ти е за пръв път, най-добре да не опитваш още следващият път да има проникване, вместо това направете следното. Още преди да стигнете до нов опит се разберете с момичето, ти ще и кажеш, че проблема е от притеснение и това може да го преодолееш, като правите любов, но без опити за проникване.

Правете си любовна игра, тъкмо и в това да натрупаш опит, целувате се, целувай я по цялото тяло и разбира се най-много по ерогенните зони, използвай ръцете си, може да и направиш и хубава масаж с масажно масло, направи и орална любов, използва ръцете си също, още по хубаво ако имате и дилдо/вибратор.

Тоест правете всичко, но без опити за проникване, това не трябва да го мислиш, дори без проникване може да и доставиш огромно удоволствие. Правете само това няколко път и ще видиш, колко по спокоен ще си и уверен и нещата ще се получат без да усетиш.

В един момент приятелката ти може да те задоволи с ръка, а също и орално. Нека те свърши няколко пъти така и ще видиш, че в един момент ще си уверен и няма да имаш проблеми.

Този метод работи и с него най-лесно ще излезеш от този филм и със момиче което те разбира и няма да те остави най-лесно ще се справиш с проблема !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НемистанаПомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:43.