IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th January 2010, 12:56
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране Разочарованието от "Великия" д-р Славчев

Здравейте! От вашия форум разбрах за това колко невероятен бил д-р Славчев и аз веднага си запазих час при него като казах, че искам само консултация с него и питах колко пари струва. Всичко беше ок! Дадата дойде и аз заедно с една приятелка и баща ми тръгнахме на там. Много се вълнувах. Отидох там, прие ме в кабинета си и.... от там започна моя ад! Ще пропусна факта, че половин час след като влязох той пишеше на компютъра си данните на предния пациент.... уж, на консултация... направи ми пълен преглед, по време, на който така ме раздърпа, че.... мен ме боли само като ме докоснат, а той направо се подигра с мен. Предопредих го, повторих му, че "Не е приятно!", след това, че "Боли", защото явно не е разбрал какво му казах, но той не обърна внимание на нищо от това, което му бях казала... отидохме в другата стая, там ме остави сама... тогава не издържах, разплаках се.... все съм ходила на преглед при какви ли не доктори, но този .... Не усещах нищо друго освен огромна пулсираща болка там долу... Не можех да повярвам какво е станало преди малко... Сякаш излизам от филм на ужасите... Славчев си беше решил, че ще ми прави цитонамазка. Аз дори не подозирах какво правим в тази стая. Мислех си, че ще ми направи само обикновен преглед. Направи ми изследвания. Твърдо заяви, че аз си внушавам за тази болка, че това е само игра.... Не знаех как да му обясня, че наистина ме боли ужасно много... все пак аз поради тази причина отидох при него и исках само един коментар, някакво решение... вярвайте ми, аз съм човек, който може да държи на болка, но за да те накарат чак да се разплащеш.... Наистина не знам какъв човек трябва да си, че да причиниш такава силна болка. Сякаш бях не пациент, а някакъв труп, който не би трябвало да изпитва нищо... и дърпаше, блъскаше.... Накрая на целия ужас ми каза, че трябва да платя 160 лева.... че аз нямах толкова пари в себе си, аз имах само тези, които ми каза сестрата за консултацията – 40-60 лева?!?! Добре, че бяха приятелката и баща ми там... ами ако бях сама? И не знаех, че „една консултация е 160 лева и включва всички изслезвания”, като по телефона изрично ми казаха, че това са отделни процедури... Много съжалявам, че отидох при него! Не е толкова велик, колкото твърдите, просто си е изградил някакъв имидж и от там е решил, че ние пациентките му сме някакви парцали и едва ли не „Благодарете се, че сте се записали при мен и че изобщо сте влезли в кабинета ми”.. Никога не се бях сблъсквала с такава арогантност, най-малко пък някой да ми каже, че си измислям, когато ме боли нещо?!?!?! Това беше най-отврътителния ми ден!!! Никога повече няма да повторя да отида при него! Не искам даже на снимка да го виждам! И в крайна сметка не стига, че ми причини такава огромна болка, че трябваше да намесвам баща ми и приятелката ми за плащането, ми и дори не ми помогна... Една думичка не ми каза за това как да се почувствам по-добре... Сякаш всичко си го правеше по учебник и нищо, ама нищо друго не го интересуваше.... УЖАС!!! Скъпи потребители и читатели на този форум...съжалявам, но замислете се преди да отидете при него!!! Ако искате съвет – не търсете него! Ако търсите решение на проблем – не търсете него!!! Благодаря ви за вниманието!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th January 2010, 13:09
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Нещо не можах да вдяна?За ко идИ реч тук?Май съм скочила направо на 98-ми епизод..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th January 2010, 14:33
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

И аз много не разбрах,ама май за гинеколог.........ама от кой град не знам.Лично аз за пръв път го чувам!Може би темата е трябвало да бъде пусната в Здраве,а не в Пластична хирургия
crazygirllp,разясни малко,моля те,че се объркахме тука.Ясно,че си афектирама,ама по тоя начин се зачернят всички лекари с това заглавие и няма как да знаем при кой от тях да не ходим
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th January 2010, 22:54
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Нещо не можах да вдяна?За ко идИ реч тук?Май съм скочила направо на 98-ми епизод..
ахъм, аз също

момиче, напиши първо за каква интервенция си ходила,за коя болница и точно кой лекар става въпрос, направила ли си я или изписаното описва само един преглед, ако си я направила какъв е резултата и т.н...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th January 2010, 23:15
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Да не говориш за д-р Славчев акушер -гинеколога от Медицинска Академия -има и частен кабинет..
За парите не ме учудва нищо ,последният път когато бях на гинеколог платих 240 лв ,но ми направи всякакви всевъзможни изследвания..

Но за каква балка говориш нещо не разбирам и аз...в тема пластична хирургия
Ако е същия дактор за когото говоря и аз при него щях да се оперирам и съм изумена то поста ти..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th January 2010, 23:16
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

според мен не стаа дума за гинеколог тука =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th January 2010, 23:25
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
според мен не стаа дума за гинеколог тука =))
Е раздърпване и болка там долу какво да е
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th January 2010, 23:26
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
според мен не стаа дума за гинеколог тука =))
Е раздърпване и болка там долу какво да е
ма не пише, че е там долу

или поне аз не съм прочел

мое да е ухо примерно =)))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th January 2010, 23:43
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Ти по диагонал си чел,за това
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th January 2010, 23:44
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Ти по диагонал си чел,за това
да бе , гинеколог се оказа =)))

еми, само мога да се надявам да е човек с топли ръце аз, кво повече да кажа =)))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РазочарованиетоотquotВеликияquotСлавчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:16.