IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd February 2010, 19:02
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

родена е на 30.10.09
тя вече иска да я държа изправена, но аз се опитвам да не я свиквам, защото ще ми се откъснат ръцете после
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd February 2010, 21:25
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Значи нямаме много разлика... малко по- малко от месец... то така в скута с придържане и ние можем, ама тя не дава да я придържат, нерви се, ако не е изцяло седнала и то сама, въпреки че се клатушка като пате още За изправянето и носенето въобще... аз докато се усетя и вече е късно... ама за това баща й е виновен
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd February 2010, 23:07
Аватара на serios girl
serios girl serios girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 65
По подразбиране

На Катето първото зъбче й изби на 8-я месец. На годинка беше като зайче - само двенки отдолу
Сега е на година и половина има 14 зъбчета, набързо избиха няколко. Но най-тежкото предстои - кътниците и кучешките.
__________________
Обяви
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd February 2010, 23:11
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от serios girl
На Катето първото зъбче й изби на 8-я месец. На годинка беше като зайче - само двенки отдолу
Сега е на година и половина има 14 зъбчета, набързо избиха няколко. Но най-тежкото предстои - кътниците и кучешките.
Не се плаши!
При нас първо уж тръгнаха кътните и около седмица след това
и кучешките,изкарахме ги кажи-речи леко,
е вечер мрънкането няма как, по 10 пъти,
но пък без други усложнения.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd February 2010, 23:17
Аватара на serios girl
serios girl serios girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 65
По подразбиране

Тя си мрънка през нощта, въпреки че зъбите са на пауза сега, но баща й й намери цаката: като се размрънка, я обръща на 180 градуса и тя откъртва директно
__________________
Обяви
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th February 2010, 08:45
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Аз за нищо не съм нетърпелива, нито бързам. Но не мога и насила да я спирам. От около седмица успяа да се докара сама до седнало положениеи да се задържа и единствения начин да го предотвратя е да й сложа тухла на корема, та да не може да се изправя. Доктора каза никакво сядане до шестия месец, ама аз не виждам как мога да я удържа още 3 месеца. И за зъбите така- въобще не съм го мислила кога ще е, просто забелязах, че от няколко дни си промени държанието, все гледа да има нещо в устата, което да хапе, пипнах я- има нещо, ся кога наиститна ще се покаже, тва е друг въпрос.
и моята дъщеричка постоянно се надига самичка още от 3-тия месец и все нервничи че иска да се изправи,но от легнало положение само главата успява да си изправи икато не успява повече,се зачервява цялата и започва да крещи вече станахме на 5 месеца,още малко и ще сме седнали вече,поне за това да не ми нервничи,много е гадно докато я гледах постоянно спеше по цял ден и ми кротуваше,а сега изведнаж като почнаха тези зъби и ме побърква,много е нерна и като я взема за малко на раце и тя започва да ме скубе колкото сила има
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24th February 2010, 08:50
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

абсолютно всички ми хвалеха дедето колко кротко било и как само спинкало било постоянно,имам чувството че ми урочасаха детето
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th February 2010, 08:56
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Сисони, не се побърквай, това е нормално - бебетата с всеки ден се променят, не се чуди Тъкмо им свикнеш на един режим, и то се обърне на 180 градуса. Спокойно, малката като е на пет месеца, все по-малко ще спи през деня, ще иска някой повече да и обръща внимание и т.н. И моята пикла от четвъртия месец се напъваше да сяда, почервеняваше чак, но устискахме до шестия месец.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th February 2010, 09:00
Аватара на serios girl
serios girl serios girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 65
По подразбиране

Абсолютно нормално е да си променят поведението. Те са на периоди. Като спрат коликите, почват зъбките и така
__________________
Обяви
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th April 2014, 08:42
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Чак след годинка и половина има покой... за кратко. После почва много да дивее
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: зъбче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:38.