IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th February 2011, 11:36
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Апо като те чета, все едно си писала за синът ми-същото диване Но той си беше така още от утробата-такова ритане и въртене, беше ме пощурил, даже лекарят го наричаше диване Моят телефона не е пускал в тоалетната, но пусна четките ни за зъби след като почисти внимателно с тях чинията.Редовно зарежда пералнята с играчки, лъжици и др. предмети, абе ужас Нещо стращно е , а и грам мръвка не вързва от това беснеене
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th February 2011, 15:41
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

При нас вече четвърти ден и нощ е все едно имам ново дете
Много ми е трудно да повярвам, че наистина действа, но друго нищо не давам в момента, така че няма от какво да е... става въпрос за кехлибарена огърлица. Нашата е от съвсем ситни топчета, между всяко има възел, така че дори да я скъса, няма да се пръсне. Къса е, не успява да си я закара до устата, всъщност дори не я забелязва. Да не казвам голяма дума, да не я урочасам ама откакто е на врата й, спи непробудно от 8 до 8
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th February 2011, 02:17
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
При нас вече четвърти ден и нощ е все едно имам ново дете
Много ми е трудно да повярвам, че наистина действа, но друго нищо не давам в момента, така че няма от какво да е... става въпрос за кехлибарена огърлица. Нашата е от съвсем ситни топчета, между всяко има възел, така че дори да я скъса, няма да се пръсне. Къса е, не успява да си я закара до устата, всъщност дори не я забелязва. Да не казвам голяма дума, да не я урочасам ама откакто е на врата й, спи непробудно от 8 до 8
Аз така си лекувах главоболието като студентка Дали от самовнушение или наистина деиства - незнам . Но при Ела явно действа Браво на теб .
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th February 2011, 10:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз много се зачудих дали и на себе си да не купя
Ама наистина, спряла съм да давам хомеопатични- давах за зъбите и за сън, понеже никакъв ефект нямаха... само огърлицата е в момента "помощното" средство. Не е като да е съвсем кротка- продължава да е като със шило в дупето и не се спира, но определено го няма тръшкането през деня (например от нищото да седне в един ъгъл и да я хване истерията, да легне на земята и да почне да драматизира ), не заспива от раз, все още ни отнема време, но заспи ли, спи непробудно до сутринта
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th February 2011, 06:45
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Апо, а някаква специално огърлица ли е това
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th February 2011, 11:07
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

кехлибара успокояващи ли действа? дай линк на въпросната ,ако можеш да намериш ... а не я ли дазни на врата?
Яна мн голяма драма преживява с косата си- много и гъделичка ушите и само си ги дърпа и чопли, а така ми се искаше да не я стрижа...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th February 2011, 15:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Специалното й е само това, че между всяко топче има възел и е много късичка- колкото за бебешко вратле. Тук ги продават във всяка аптека. Кехлибарът съдържал йод и не знам ква киселина, която при телесна температура се освобождавала и действието й било противовъзпалително и успокоително. Може да се носи неограничено много време, няма опасност от свръхдозиране.
Нашата е като тази
http://aukro.bg/item1443964348-bebes...a.html#gallery
Три, не я забелязва дори. Аз я оставям и през нощта да спи с нея от страх да не разваля "магията" макар на упътването да пише, длъжна са да го напишат, че не трябва да се оставя да не вземе да се удуши детето...
Фибички не търпите ли за косата? И аз не исках да я стрижа, ама постоянно й е в очите и ушите, ушите си ги беше издрала до кръв заради косата, а всякакви фиби се махат веднага от главата... затова хванах ножицата
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th February 2011, 15:08
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Както чета, май само помага при никненето на зъбките - не можах да видя други приложения
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th February 2011, 15:30
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами според мен въобще про протичането на каквито и да е възпалителни процеси би трябвало да помага... ма колко е въобще вярно.... ок, признавам, при Елла наистина има необяснима промяна, ама ако на моя мъж например му слоба кехлибарена огърлица, щото нещо го боли... знам ли, едва ли при 100 килограмов човек и при 10 килограмово бебе действа с еднаква сила...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th February 2011, 04:08
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Бая огърлици ще им трябват на мъжете .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лекиятсъншумовете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:51.