IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th April 2011, 15:02
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
Unhappy Душ олио и шампоан за бебе

С какво чипкате бебето? Бихте ли препоръчали добър и качествен шампоан и душ олио за бебе, защото не сме доволни от досегашните. Ползвали сме на на Бочко, Бебино и Мустела, но получи някакво белене на кожата, сухота и малки люспи и сега искаме да сменим, но не знам с какво
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th April 2011, 16:29
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
Wink

Weleda
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th April 2011, 16:47
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
Smile

В момента ползваме Нахткерцен. Много съм доволна хидратира суха кожа, мазала съм при обриви от пелени бебока и всякякви кожни раздразнения при възрастни пърхут, себорея... Аптекарката ни го препоръча
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th April 2011, 21:40
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

След много изпробване се спряхме изцяло на Веледа.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th April 2011, 13:26
carin carin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Братовчедка ми препоръча някакви продукти на оилатум, които тя ползва за бебето, но тя живее в Германия. Вчера обаче исках да прочета за тях и попаднах на български сайт oilatum.bg, само незнам дали ги има по аптеки и магазини все още, но мисля да ги пробвам, че и на моята малка понякога и се изсушава кожата.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th April 2011, 15:35
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
Smile

Момичета благодаря за отзивите Доста се порових в нета и сондирах мнения в няколко аптеки, аптекарките ми препоръчаха немската и френска медицинска козметика. Тъй като френската е доста скъпа и в някои продукти имат парабени, ще пробвам с немската, спрях се на Веледа и Нахткерцен, защото са на растителна основа и без консерванти, парфюм и оцветители.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th April 2011, 14:39
carin carin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Weleda има много силна миризма, дори на мен ми е леко неприятна. Nachtkerzen не съм ги пробвала. Намерих ги в една аптека и си взех преди няколко дни Oilatum пуснали са ги от скоро. Много ми харесва емулсията за вана, без парабени и оцветители е, а и цената е мн.добра.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th April 2011, 14:25
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Привет мацки, благодаря за съветите Засега се спрях на немската козметика, понеже ми изглежда надеждна и ми вдъхва доверие и в сравнение с френската козметика е доста по-евтина. Купих и на Веледа да ги пробвам и на Д-р Тайс Нахктерцен тъй като се водят на растителна основа без консерванти и ароматизатори. Засега нямаме проблеми, но ще споделя след няколко дни дали имаме подобрение.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st April 2011, 19:36
Аватара на artannie
artannie artannie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 35
По подразбиране

Здравейте,
аз открих най-добрата според мен козметика, Baby Fun - Aloe Vera. На немската компания NWA с всички сертификати и е без консерванти, оцветители, парабени, без съдържание на сапун ... серията е от 6 продукта. Шампоан, душ-крем, подхранващ лосион, пяна за вана, крем за дупе и крем за лице съдържанието е 35% Алое Вера, пентанол, невен, лайка и е с неутрално pH
Най -хубавото е, че всеки може да си ги поръча директно от производителя. Имаме право и на отстъпки до 61%, поръчките се доставят с куриер до врата.
Ако ви харесва колкото и на мен , обадете ми се 0877777240 - Ани
__________________
Когато си в бърлогата на друг, покажи уважение или изобщо не ходи там!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th April 2011, 14:00
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от artannie Виж мнението
Здравейте,
аз открих най-добрата според мен козметика, Baby Fun - Aloe Vera. На немската компания NWA с всички сертификати и е без консерванти, оцветители, парабени, без съдържание на сапун ... серията е от 6 продукта. Шампоан, душ-крем, подхранващ лосион, пяна за вана, крем за дупе и крем за лице съдържанието е 35% Алое Вера, пентанол, невен, лайка и е с неутрално pH
Най -хубавото е, че всеки може да си ги поръча директно от производителя. Имаме право и на отстъпки до 61%, поръчките се доставят с куриер до врата.
Ако ви харесва колкото и на мен , обадете ми се 0877777240 - Ани
eхаа каква реклама си направи това много ми наподобява LR
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Душолиошампоанзабебе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:18.